INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ingra svaki dan malo poraste.
nema više panike, ni većih iskrcaja, kao da imamo prešutni konsenzus da će ingra kratkoročno rasti bar na 25 kn
manipulatori su je zatukli na ove razine, a sad izgleda da su se dosta nakrcali pa idemo gore.
do kraja godine, iznad 30 kn po dionici je realno, dođe li jedan veći posao bit će i više

[thumbsup]

Ovisi koji će prvi posao doći. Može biti i oko 40 do kraja godine ako se prvi posao ubode onaj pravi a ako se ostvari i ideja o prijavi natječaja u konzorciju za autoput CG.

neće uvijek biti ovako.

…a može biti i 140 kn , samo NEBO ZNA!


…a može biti i 140 kn , samo NEBO ZNA!

Nemože. 40 je realnost uz dobar posao i koja dobra najava.

neće uvijek biti ovako.


Cijena ide na 24 Kune u ovoj tranši do kraja tjedna, a cilj do kraja godine je nominala.

Znaći do kraja godine smo na 50kn?

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!



…a može biti i 140 kn , samo NEBO ZNA!

Nemože. 40 je realnost uz dobar posao i koja dobra najava.
[/quote]

"Netko" odlučio prodati na 40! [smiley]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....



Ingra svaki dan malo poraste.
nema više panike, ni većih iskrcaja, kao da imamo prešutni konsenzus da će ingra kratkoročno rasti bar na 25 kn
manipulatori su je zatukli na ove razine, a sad izgleda da su se dosta nakrcali pa idemo gore.
do kraja godine, iznad 30 kn po dionici je realno, dođe li jedan veći posao bit će i više

[thumbsup]

Ovisi koji će prvi posao doći. Može biti i oko 40 do kraja godine ako se prvi posao ubode onaj pravi a ako se ostvari i ideja o prijavi natječaja u konzorciju za autoput CG.
[/quote]

otkud ideja o CG ?


otkud ideja o CG ?

Pa odavde!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!



otkud ideja o CG ?

Pa odavde!
[/quote]
meni pobjeda javio.




otkud ideja o CG ?

Pa odavde!
[/quote]
meni pobjeda javio.
[/quote]
Sve će ići preko Mavrovo inžinjeringa, navodno – meni javio Igor! [proud]

Jel me netko misli upoznati sa Igorom več jednom, vidim da jedini ja ovdje nemam kućnog prijatelja iz vrha Ingre

Deca,
samo pazite da nebi bilo i ovdje suza!

ps Posjednik sam još 3000 INGRICE

[wink]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Vaš link

Bandić će opet pokrenuti i plan gradnje staračkih domova koji nije ispunio u zadnje tri godine. Skoro dvije godine stoje ponude Ingre, Tehnike, SN Holdinga, Kamgrada i Zagreb montaže koje su konkuriale za JPP za pet domova, vrijednih 60-ak milijuna eura.

[thumbsup]


Deca,
samo pazite da nebi bilo i ovdje suza!

ps Posjednik sam još 3000 INGRICE

[wink]


Slažem se, ali ovaj puta bi mogli plakati oni koji se i na ovoj cijeni dvoume oko kupnje! [proud]

Evo ponovno je počelo.
Pobjeda javi se imaš li koju dojavu, Makedonija, Alžir, Kazahstan ,Irak, Pakistan, Turkenistan, Djevičanski otoci, Razdjevičeni otoci bilo šta ?
Ona zadnja dva posla što si mi javio na PM sigurno Igor ne želi još objaviti…

Antiša, koliko ti imaš neprodanih hiljada ove bajne dionice?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close