INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


čuj lorise, ružno je nekoga samo tako optuživati da laže
ja nisam napisao da je jedan trejder ovdje unutra sa 100.000 komada koji će izlaziti već više njih. U ingru se u zadnje vrijeme ukrcalo jako puno ulagača s 3000,5000 ili više komada i ubrzo će prodati i kapitalizirati dobit jer znaju da će ingra ubrzo opet pasti
ti na žalost ne razumiješ mentalni sklop koji sada vlada na burzi, zato i gubiš velike novce [bye]

Opet lažeš !
Nema ni takovih, ponavljam kupi CD i vidjeti češ da nema ni takvih.
Mentalni sklop ? Ako se ne slažem s tobom i 3-4 istomišljenika, ja ne razmijuem ?
Postoje prvih 10, pa još 20 dugoročnih investitora, a ostalih 4300 dioničara imaju zdrav mentalni sklop koji im govori da prodaju onda i samo onda kada dionica bude u plusu i ako im treba novac .
Mentalni sklop je jednostavan samo strpljenje je bitno. Moj izlazak iz Ingre je bio slijed za trejderima i ništa više, a koji su sada na IGH, ATPL, HT, ……..

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



Znači, riječ je o izvrsnim čitačima staklene kugle! [lol]

umjesto bezveznog sarkazma, pogledaj radije semafor [bye]
[/quote]

…a semafor kaže, da je Ingra još uvijek u pozamašnom plusu!
U čemu je onda problem? [huh]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


konačno smo uspjeli, sad je samo nebo granica [thumbsup]
a vi koji ste prodali po manjim cijenama izvucite pouku iz ovoga i ne slušajte više onakve likove poput tigrusa (hienusa) koji je najavljivao ingru na 12kn a sad se po forumu hvališe kako ima ingru u portfelju kupljenu po 20.
svim tim drukerima cure sline za ingrom, svi je oni žele kupiti, bar je sad do kraja jasno [angry]

kolega Konzultant,

donosim tuzne vijesti…

uvaljao sam Vam INGR-R-A na 23,7x-23,8x kn…

Brutalni Kapital je ponovo napustio INGR-R-A.
[smiley]

dugorocno se bojim za INGR-R-Au….
pitanje je sto buducnost donosi gradevniarima…
[undecid] [sad]

sto vi mislite kolega Konzultante?

dolazi vrijeme INGRE i MESIĆA, ne treba biti ovaj rast zbog novog posla, nego se jednostavno stvorila klima u državi koja pogoduje Ingri. a što se tiče Radića i IGH, svi znamo koliko se tamo govorilo o muljažama s HDZ-om, a kako su ove istrage krenule, tko zna gdje će sve to završiti [rolleyes]

jesmo to opet igrali onu legendarnu igru " ‘ko zadnji ………".
opet će biti "pokislih" i namagar…..
tako je to bilo svaki put na ingri.
zna se-ko prvi njegova đevojka,’ko zadnji ………………………………….


dolazi vrijeme INGRE i MESIĆA, ne treba biti ovaj rast zbog novog posla, nego se jednostavno stvorila klima u državi koja pogoduje Ingri. a što se tiče Radića i IGH, svi znamo koliko se tamo govorilo o muljažama s HDZ-om, a kako su ove istrage krenule, tko zna gdje će sve to završiti [rolleyes]

hahaha, ovo je klima koja pogoduje Ingri? državni deficit 15 milijardi kuna, sve investicije su srezane, pad BDP-a od -2% u 2010., kreću masovna otpuštanja na jesen (samo u INA-i 1500 ljudi itd.) [bye]

Čuvajte hlače da ne odu i gaće!



Nemam ništa na vrijeme sam utekao!


samo u šta li si ušao
[/quote]

U nešto što ima 10x bolji potencijal od Ingre a bilo je trostruko jeftinije po MCAP-u. Trenutno je je dvostruko jeftinije što je lapsus.
Gledaj to ovako prodao sam staru Ladu i za iste novce kupio Ferrarija bez motora. Do kraja godine ću nabaviti i motor i dobiti pravi auto za sitnu lovu.


jesmo to opet igrali onu legendarnu igru " ‘ko zadnji ………".
opet će biti "pokislih" i namagar…..
tako je to bilo svaki put na ingri.
zna se-ko prvi njegova đevojka,’ko zadnji ………………………………….

MA ja volim biti zadnji, bar me nitko ne čeka kada ću završit… [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-ingra-uvjerljivi-dobitnik-prijepodneva,92547.html

Uhh što ste se raspisali na forumu danas, rekao sam ja da će uskoro biti jako puno postova na temi ingre, a od sada svakom danom sve više! [smiley]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Pričate bez veze! Zar Vam je teško povezati neke najjednostavnije stvari? Možete se opirati, ali ovo će jednostavno rasti. Ne tako brzo, zbog trejdera,(koji će uskoro i sami zaključiti da ostaju bez dionica za trejdanje), ali će imati uzlaznu putanju. Izvješće za 3 kvartal će opravdati cijenu koja se do tada postigne. Makedonija će svoj dio odraditi, ona je jednostavno Ingrin “dužnik”, a dug će se prelamati u obliku novih poslova preko Mavrova! Aj uzdravlje! [rolleyes]

Tko to igra skrivača sa tisučicama na INGR…malo me vidiš pa malo ne i onda opet za pol sata… [lol]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Pričate bez veze! Zar Vam je teško povezati neke najjednostavnije stvari? Možete se opirati, ali ovo će jednostavno rasti. Ne tako brzo, zbog trejdera,(koji će uskoro i sami zaključiti da ostaju bez dionica za trejdanje), ali će imati uzlaznu putanju. Izvješće za 3 kvartal će opravdati cijenu koja se do tada postigne. Makedonija će svoj dio odraditi, ona je jednostavno Ingrin "dužnik", a dug će se prelamati u obliku novih poslova preko Mavrova! Aj uzdravlje! [rolleyes]

Trejderi su ti danas i digli dionicu.
Iskrcat će se oni, ne brini…no, kuda će onda cijena?

Nebi danas trebalo ić iznad 23, opet se stvara mala euforija bez osnove.
Pripazite s novcima i nemojte da vas ponesu emocije i glad za zaradom jer onda gubite.

Bliži se trenutak...


Izvješće za 3 kvartal će opravdati cijenu koja se do tada postigne. Makedonija će svoj dio odraditi, ona je jednostavno Ingrin "dužnik", a dug će se prelamati u obliku novih poslova preko Mavrova! Aj uzdravlje! [rolleyes]

Hoće li se u 3. kvartalu knjižiti kakva amortizacija ili usklađivati imovina, firma koja je u 1. kotaciji ZSE bi trebala to uredno voditi.
O kojemu Mavrovu pričate, Mavrovo ing. je u stečaju i više nema nikakve veze s Ingrom.

neznam dali je neko primjetio da je nestao bid i ask sa obveznica to može bit dobar znak ili loš vjeroatno je povezano sa ovim rastom zadnjih dva dana

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

New Report

Close