INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kada sve znas sta ne posaljes ti prijavu umjesto sto tu to pises


kada sve znas sta ne posaljes ti prijavu umjesto sto tu to pises

Evo 100 sam ti dao. ( možda da pažljivije pročitaš sve moje poruke još jednom )
Slijedeći nalog na ask vam ide na 22,51 ili 22,50 i još uvijek mu se isplati u odnosu na njegov bid od 22,41, a s 22,39 je u zaradi pa mu vi prodavajte i dalje. Danas je prešao na kombinaciju brojeva 098, a za razliku od jučer 091, u ponedjeljak vjerojatno ide na 095.
Ono što je bitno , ako nitko ne prijavi ovaj broker neće stati .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Danas je prešao na kombinaciju brojeva 098, a za razliku od jučer 091, u ponedjeljak vjerojatno ide na 095.

[thumbsup]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Kolege još samo jedna uputa od mene ako vam išta znači ;
ne prodajte Ingru ispod cijene koju ste kupili odnosno ispod zarade. Igranje na zaradu u dionicama je rezerviano za veće igrače, nemate šanse, možete samo slućajno pogoditi trenutak.
Drugim riječima ako ste Ingru kupili po 35 ne prodajite je ispod 37 ili više, a makar cijena pala i na 0,23 lipe po dionici jer to je samo trejdanje.
Za razliku od jučer danas ispravno trejda, ali kraj će biti zanimljiv.
Ono što je dobro ako primječujete netko veći je bacio oko na Ingru, ali vrlo nedodirljivo igra, za sada.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Kolege još samo jedna uputa od mene ako vam išta znači ;
ne prodajte Ingru ispod cijene koju ste kupili odnosno ispod zarade. Igranje na zaradu u dionicama je rezerviano za veće igrače, nemate šanse, možete samo slućajno pogoditi trenutak.
Drugim riječima ako ste Ingru kupili po 35 ne prodajite je ispod 37 ili više, a makar cijena pala i na 0,23 lipe po dionici jer to je samo trejdanje.
Za razliku od jučer danas ispravno trejda, ali kraj će biti zanimljiv.
Ono što je dobro ako primječujete netko veći je bacio oko na Ingru, ali vrlo nedodirljivo igra, za sada.

I, što je ona ti opet ne kupis u potpunosti koliko si prodao kad si tako zaljubljen u ovu dionicu?????? Ako sad kupis neces nista izgubiti, jel tako?

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

na šta je ovaj forum spao, da se jedan te isti lik komentira sam sa sobom…!!!!????????????

Svašta sam dosad vidio al ovo prvi put!

Stvarno je zadnje vrijeme da ova burza uzleti jer su ljudi na marginama psihološke rastrojenosti



Kolege još samo jedna uputa od mene ako vam išta znači ;
ne prodajte Ingru ispod cijene koju ste kupili odnosno ispod zarade. Igranje na zaradu u dionicama je rezerviano za veće igrače, nemate šanse, možete samo slućajno pogoditi trenutak.
Drugim riječima ako ste Ingru kupili po 35 ne prodajite je ispod 37 ili više, a makar cijena pala i na 0,23 lipe po dionici jer to je samo trejdanje.
Za razliku od jučer danas ispravno trejda, ali kraj će biti zanimljiv.
Ono što je dobro ako primječujete netko veći je bacio oko na Ingru, ali vrlo nedodirljivo igra, za sada.

I, što je ona ti opet ne kupis u potpunosti koliko si prodao kad si tako zaljubljen u ovu dionicu?????? Ako sad kupis neces nista izgubiti, jel tako?
[/quote]

Već sam puno puta napisao da ulazim preko 40 kuna jer tada dionica može samo UP.
Sada je skupa po 22,59, a koliko god se vi smijali tome.
Kada bi se svi mali dioničari povukli, doslovno, s bida u prve 4 pozicije pa tako i aska u prve 4 pozicije, ne bi dugo čekali 40 kuna po dionici.

Evo sada na kraju je netko prodao po 22,41 i što je napravio ?
Trejderu ( brokeru ) koji vas cijedi već 2 mjeseca do posljednje dionice samo je smanjio prosijek portfelja Ingre, tako da u ponedjeljak može ponovo rušiti s ciljem zarade dionica u još nižim cijenama.
Dobro je da nitko nije kupio po 22,59 jer tek tada bi napravio glupost i brokera nakrcao s gotovinom, a koji bi ponovo želio jeftinije kupiti Ingru pa opet bi rušio cijenu.

Jedina mogućnost da se spasite od ovoga je ( osim prijave Hanfi, za jučer, naravno ) da se maknete s prvih 4 pozicija i bidi i aska, makar i par mjeseci. Kada se s gledalice u prvih 4 pozicije bida i aska maknu nalozi od 500 i više komada to je znak da se trejder omorio ove igre ili je stopiran u ovoj igri.
Broker vam na bid postavi prva 4 naloga po cca 22,41, a čim ga netko preskoči od vas on ga nakrca dionicama i nastavlja rušenje pritiskom na ask. U koliko netko mora prodati neka proda, ali ne prodajite ispod zarade, ostati ćete bez dionica i novaca.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Opet prijave, ha?
Ništa nova, ništa nova…

Kolega Loris, ma kakvo ulaženje na 40kn??? Tko sad ulazi taj će na 40kn izlaziti.
Šta se pravite da znate kad ne znate???

26.11.2010 - Dan D

@splite dobro si mu reka! [thumbsup]

Graf nudi 2 opcije, nagli rast ili propad na 18,5kn. E sad svašta je moguće!

26.11.2010 - Dan D


Opet prijave, ha?
Ništa nova, ništa nova…

strpljenja kolega, na ovim stranicama narednim dana imatti ćete priliku vidjeti nešto novo ;
http://www.hanfa.hr/index.php?AKCIJA=4&ID=0&LANG=HR

, a ako ne možete čekati možda vam pomogne Član uprave Hanfe gosp. Ivan Vrljić.
U svakom slućaju vaše trejdanje bi nam bilo od koristi narednih dana, te zahvaljujem unaprijed iz socijološkog razloga.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Graf nudi 2 opcije, nagli rast ili propad na 18,5kn. E sad svašta je moguće!

Opet vi sa tehničkom analizom, sve je to lijepo i krasno, ali ne znam dali znate da tehnička analiza pada u vodu kad par ljudi trguje i radi 6000 dionica prometa dnevno ….
Kad bude cca 100 000 dionica dnevno trženo, onda se može pričat o promjeni trenda, volatilnosti i tako dalje … zato bez busanja u prsa sa tehničkom molim 🙂


[Već sam puno puta napisao da ulazim preko 40 kuna jer tada dionica može samo UP.
Sada je skupa po 22,59, a koliko god se vi smijali tome.
Kada bi se svi mali dioničari povukli, doslovno, s bida u prve 4 pozicije pa tako i aska u prve 4 pozicije, ne bi dugo čekali 40 kuna po dionici.

Evo sada na kraju je netko prodao po 22,41 i što je napravio ?
Trejderu ( brokeru ) koji vas cijedi već 2 mjeseca do posljednje dionice samo je smanjio prosijek portfelja Ingre, tako da u ponedjeljak može ponovo rušiti s ciljem zarade dionica u još nižim cijenama.
Dobro je da nitko nije kupio po 22,59 jer tek tada bi napravio glupost i brokera nakrcao s gotovinom, a koji bi ponovo želio jeftinije kupiti Ingru pa opet bi rušio cijenu.

Jedina mogućnost da se spasite od ovoga je ( osim prijave Hanfi, za jučer, naravno ) da se maknete s prvih 4 pozicija i bidi i aska, makar i par mjeseci. Kada se s gledalice u prvih 4 pozicije bida i aska maknu nalozi od 500 i više komada to je znak da se trejder omorio ove igre ili je stopiran u ovoj igri.
Broker vam na bid postavi prva 4 naloga po cca 22,41, a čim ga netko preskoči od vas on ga nakrca dionicama i nastavlja rušenje pritiskom na ask. U koliko netko mora prodati neka proda, ali ne prodajite ispod zarade, ostati ćete bez dionica i novaca.

Molim da mi pojasnite navod da nakon sto NARASTE DO 40 Kn MOŽE SAMO UP?????
Vjerovatno će do 49 kn stići brutalnim padom pa onda slijedi rast??? Zbunjen sam ne znam kaj da delam, pomozite…

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa



[Već sam puno puta napisao da ulazim preko 40 kuna jer tada dionica može samo UP.
Sada je skupa po 22,59, a koliko god se vi smijali tome.
Kada bi se svi mali dioničari povukli, doslovno, s bida u prve 4 pozicije pa tako i aska u prve 4 pozicije, ne bi dugo čekali 40 kuna po dionici.

Evo sada na kraju je netko prodao po 22,41 i što je napravio ?
Trejderu ( brokeru ) koji vas cijedi već 2 mjeseca do posljednje dionice samo je smanjio prosijek portfelja Ingre, tako da u ponedjeljak može ponovo rušiti s ciljem zarade dionica u još nižim cijenama.
Dobro je da nitko nije kupio po 22,59 jer tek tada bi napravio glupost i brokera nakrcao s gotovinom, a koji bi ponovo želio jeftinije kupiti Ingru pa opet bi rušio cijenu.

Jedina mogućnost da se spasite od ovoga je ( osim prijave Hanfi, za jučer, naravno ) da se maknete s prvih 4 pozicija i bidi i aska, makar i par mjeseci. Kada se s gledalice u prvih 4 pozicije bida i aska maknu nalozi od 500 i više komada to je znak da se trejder omorio ove igre ili je stopiran u ovoj igri.
Broker vam na bid postavi prva 4 naloga po cca 22,41, a čim ga netko preskoči od vas on ga nakrca dionicama i nastavlja rušenje pritiskom na ask. U koliko netko mora prodati neka proda, ali ne prodajite ispod zarade, ostati ćete bez dionica i novaca.

Molim da mi pojasnite navod da nakon sto NARASTE DO 40 Kn MOŽE SAMO UP?????
Vjerovatno će do 49 kn stići brutalnim padom pa onda slijedi rast??? Zbunjen sam ne znam kaj da delam, pomozite…
[/quote]
ako si unutra čekaj ako ne uleti sa parama koje netrebaš bar pola godine

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

New Report

Close