INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vatreni citat

Molim da mi pojasnite navod da nakon sto NARASTE DO 40 Kn MOŽE SAMO UP?????
Vjerovatno će do 49 kn stići brutalnim padom pa onda slijedi rast??? Zbunjen sam ne znam kaj da delam, pomozite…

Ako nisi u ovoj dionici, zaobiđi je u širokom luku

GOTOVINA citat:

ako si unutra čekaj ako ne uleti sa parama koje netrebaš bar pola godine

Mislim da je ovo najgluplja definicija ulaganja!!!!

Pa kad uvečaš ono što ti netreba, imaš samo viška nepotrebnih novaca
2 A koji su to novci koji netrebaju, onda je suludo trošiti vrijeme što s njima… [angry]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Ovdje upišite svoj komentar… [bye]

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Jesu li to opet kolegu lorisa nakrcali na bidu s 5000 komada? Sad kad mu uvale još toliko će brzo bježat van i tući po kupnji [lol]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje, a ne savjet za K/P dionica!

Jezuš, kaj netko misli da se sa 5000-7000 kom. more zaustaviti pad?

"GUSKE U MAGLI, I KOKOŠ U TANJURU, BABU PO TURU"



[Već sam puno puta napisao da ulazim preko 40 kuna jer tada dionica može samo UP.
Sada je skupa po 22,59, a koliko god se vi smijali tome.
Kada bi se svi mali dioničari povukli, doslovno, s bida u prve 4 pozicije pa tako i aska u prve 4 pozicije, ne bi dugo čekali 40 kuna po dionici.

Evo sada na kraju je netko prodao po 22,41 i što je napravio ?
Trejderu ( brokeru ) koji vas cijedi već 2 mjeseca do posljednje dionice samo je smanjio prosijek portfelja Ingre, tako da u ponedjeljak može ponovo rušiti s ciljem zarade dionica u još nižim cijenama.
Dobro je da nitko nije kupio po 22,59 jer tek tada bi napravio glupost i brokera nakrcao s gotovinom, a koji bi ponovo želio jeftinije kupiti Ingru pa opet bi rušio cijenu.

Jedina mogućnost da se spasite od ovoga je ( osim prijave Hanfi, za jučer, naravno ) da se maknete s prvih 4 pozicija i bidi i aska, makar i par mjeseci. Kada se s gledalice u prvih 4 pozicije bida i aska maknu nalozi od 500 i više komada to je znak da se trejder omorio ove igre ili je stopiran u ovoj igri.
Broker vam na bid postavi prva 4 naloga po cca 22,41, a čim ga netko preskoči od vas on ga nakrca dionicama i nastavlja rušenje pritiskom na ask. U koliko netko mora prodati neka proda, ali ne prodajite ispod zarade, ostati ćete bez dionica i novaca.

Molim da mi pojasnite navod da nakon sto NARASTE DO 40 Kn MOŽE SAMO UP?????
Vjerovatno će do 49 kn stići brutalnim padom pa onda slijedi rast??? Zbunjen sam ne znam kaj da delam, pomozite…
[/quote]

Zašto moraš uopće nešto raditi ?
Da li je sila da moraš prodati ?
Da li možeš samo djelomićno prodati ako trebaš keša ?

Trejderi rade i napravili su svoje i čekaju panični izlazak.
Moja preporuka je da gledate pad dionice i smo se smijete istom, dionica će narasti opet, a vi ćete puno toga u međuvremenu naučiti.
Probajte dionicu gledati kao koad nejretnine, zemlje, a ukupan portfelj jedne dionice vam je jedna parcela zemlje, a da liće te vi zemlju prodati poš poto ili čekati da se stabilizira vrijednost ovisi o vama.

Ovo vam se radi jedna osoba cijelo vrijeme !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Sada broker očekuje da vi lupate po "povoljnom" asku i ponovo vam proda istu igru.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Ingra lijepo tone. Zanimljivo je vidjeti do koje će je razine pustiti mirovinci. Na ovim razunama se na rok od godine dana može izgubiti samo ako ode u stečaj. A to mirovinci neće dozvolit. Ako se dobro sjećam, mislim da su krenuli u restrukturiranje i zato fin. razultat ne može biti puno gore nego što je sada. Bit će zanimljivo…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Jel zna ko oće ingra dilit dividendu ove godine

Ponavljam , nemojte da vas hvata panika, režija je ista već 2-3 mjeseca.
Maknite se s bida u prve 4 pozicije i s aska u kupnji .
Nemojte slučajno ove "jeftine dionice" kupovati, sutra će biti jeftinije, ali ni prodavati jer će opet biti jeftinije.
Samo inferiornost pomaže !!!!!!!!!!!

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Ova situacija sada je povoljna za nas ostale. Broker je ulupao odnosno prodao oko 12000 dionica po 22 i više, sada ostatak svoj portfelja polako niže po asku kako bi vas uvjerio da vi njemu prodate po cijeni ispod 22. Da je ista osoba ( broker ) u pitanju uvijek ćete lako prepoznati po nalozima koje izlaže u kumulativu. Posebno je interesantan vjerski nalog na asku od 619 dionica u prodaji bez tog naloga nikada nije prisutan.Svi nalozi ispod 23 kuna na saku su njegovi, a i svi na bidu iznad 21,40 , ali najgore od svega što istu igru ponavlja već jako dugo sa istim nalozima i istom dinamikom.

Ako imate mogućnost možda mali dokup dionica bi preporučio, ali na vrlo vrlo sitno i to po bidu za lipu iznad njega.

Broker sada nije u dobroj poziciji i tako će ostati ako uspijete izdržati sa se ne miješate.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

@loris

ti si, stari moj, puko ko kokica..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


Jesu li to opet kolegu lorisa nakrcali na bidu s 5000 komada? Sad kad mu uvale još toliko će brzo bježat van i tući po kupnji [lol]

Kolega Loris ne kupuje !!!!

Znam da imate puno strpljenja i da sada morate opravdati ovu glupost koju ste napravili s 22 kune.
Iako sam prošli tjedan napominjao da se svi maknu s bida netko je bio ohol u jeftinoj kupnji i sada ima skupih 5000 dionica po 22.
Pozivam sve ostale dioničare da ih strpljenjem pobijede . Najbolje je samo promatrati i smijati se !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Jel zna ko oće ingra dilit dividendu ove godine

uvjet za isplatu dividende je cijena dionice ispod 10 kn, znači morate se strpiti do 02. 11-stog

Po 22 moš prodat kolko hoćeš, kupac čeka da se netko postavi na ask po toj cijeni! Neda mu se izlagati naloge na kupnju po toj cijeni, ali zato rado čisti na toj cijeni[cool]
Nemoš prodat kolko on može kupiti 100%!



Jel zna ko oće ingra dilit dividendu ove godine

uvjet za isplatu dividende je cijena dionice ispod 10 kn, znači morate se strpiti do 02. 11-stog
[/quote]

Ništa prije [undecid]

Malo šale u ova tmurna i tužna vremena

New Report

Close