INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@pozitiva ma definitivno strpljen-spašen!!! ocigledno je da ide put oporavku,međutim loša vjest-dobra čine svoje lp

Kolega slažem se sa vama da je strpljenje ključno u ovoj nesretnoj poziciji u kojoj smo sad sa ovim toaletnim papirom zvanom INGRA (zewa je za nju pojam od vrijednosnog papira).
Ali definitivno se ne slažem s vama da je na putu oporavka, ona je u fazi stagnacije kao i cijeli crobex.
Trebalo bi ugasiti sve gledalice dokle god crobex nebude preko 2000 pt a tad će ingra biti na 33-34kn.
[/quote]

@Trut
kolega ovaj tjedan ako ameri nastave pozitivu i crobi piči za njima a gdje će ingra to ćete vidjeti lp

Imao je neslužbeni sastanak s Mesićem, a ;

http://www.poslovni.hr/vijesti/peres-izrael-zainteresiran-za-ulaganja-u-hrvatsku-153654.aspx

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


A kad se cijena dionice opet raspadne ko bugarska skupština opet će se prozivat znani i neznani likovi, unutarnji i vanjski neprijatelji, insajderi, marginaši, zelenaši, petokolonaši, svi odreda.

Valjda je čovjeku najteže priznat, da si je najveći krivac on sam što je loše kupovao ( skupo platio ), oglušivao se na upozorenja i tako popušio gadne novce. Al ne može se nikako reći da nitko nije na vrijeme upozoravao, stvarno ne može.

Dovoljno je samo pogledat postove onih koji su još uvijek unutra i drukaju na rast. Rijetko tko spominje da očekuje sad rast od 10-20 posto ( znači na recimo 27-29 kuna ), bogati, pa svi oni vide cifre od 40 pa na više kuna što predstavlja rast od 70 i više posto! Kakva skromnost dragih nam drukera!

To sve govori o njihovoj lakomosti i željom za brzom i lakom zaradom, koja ih je u prvom redu i uvukla ovdje. A onda, kad im je namjera neslavno propala, i kad vide da cijena i dalje pada, još imaju obraza prozivat druge da su otimači i lešinari jer ne pišu "pozitivno"?

Jadan si narode…
[bye] [bye]


[thumbsup]

Optimist - loše informirani pesimist


Dakle, dragi moji drukeri, šta ćemo sad?

Evo i par tjedana poslije ekipa je i dalje uvjerena da su ovo sve teorije urote, da se netko želi jeftino nakrcat, da se ekipa plaši nalozima na prodaji, da se namjerno ruše margini, da hanfa žmiri, da su svi su koji kažu jednu negativnu vijest o ingri lopovi, otimači i kriminalci, jedino je ova dionica med i mlijeko, a igor oppenheim valjda dobri anđeo.

Peromadjar nikad ne priča bezveze, nikad ne navlačim već jednostavno govorim kako je i kako će bit i svaki put od mene ide gola istina, htio to neko prihvatit il ne, mislio neko da je to druk il ne.

Al očito je hrvatski jal i prkos veći od svega pa pojedinci nikako da prihvate činjenice, čak ni pod cjenu velikog novčanog gubitka. Jel tako minimini?

I da, sve vas Stipe dao lijepo pozdravit, opet.


[pray]

Optimist - loše informirani pesimist



A kad se cijena dionice opet raspadne ko bugarska skupština opet će se prozivat znani i neznani likovi, unutarnji i vanjski neprijatelji, insajderi, marginaši, zelenaši, petokolonaši, svi odreda.

Valjda je čovjeku najteže priznat, da si je najveći krivac on sam što je loše kupovao ( skupo platio ), oglušivao se na upozorenja i tako popušio gadne novce. Al ne može se nikako reći da nitko nije na vrijeme upozoravao, stvarno ne može.

Dovoljno je samo pogledat postove onih koji su još uvijek unutra i drukaju na rast. Rijetko tko spominje da očekuje sad rast od 10-20 posto ( znači na recimo 27-29 kuna ), bogati, pa svi oni vide cifre od 40 pa na više kuna što predstavlja rast od 70 i više posto! Kakva skromnost dragih nam drukera!

To sve govori o njihovoj lakomosti i željom za brzom i lakom zaradom, koja ih je u prvom redu i uvukla ovdje. A onda, kad im je namjera neslavno propala, i kad vide da cijena i dalje pada, još imaju obraza prozivat druge da su otimači i lešinari jer ne pišu "pozitivno"?

Jadan si narode…
[bye] [bye]


[thumbsup]
[/quote]
Kolega amilo si opet dao malo truda da posta stare komentare od perice, za svaki slučaj, jer sutra je novi radni dan. Dušebrižnik naš, šta bismo mi bez njega. Mota se oko Ingre kao "lisac oko vruće kaše", ne zna više ni sam, bili "ubo" ili ne bi! [thumbsup]




A kad se cijena dionice opet raspadne ko bugarska skupština opet će se prozivat znani i neznani likovi, unutarnji i vanjski neprijatelji, insajderi, marginaši, zelenaši, petokolonaši, svi odreda.

Valjda je čovjeku najteže priznat, da si je najveći krivac on sam što je loše kupovao ( skupo platio ), oglušivao se na upozorenja i tako popušio gadne novce. Al ne može se nikako reći da nitko nije na vrijeme upozoravao, stvarno ne može.

Dovoljno je samo pogledat postove onih koji su još uvijek unutra i drukaju na rast. Rijetko tko spominje da očekuje sad rast od 10-20 posto ( znači na recimo 27-29 kuna ), bogati, pa svi oni vide cifre od 40 pa na više kuna što predstavlja rast od 70 i više posto! Kakva skromnost dragih nam drukera!

To sve govori o njihovoj lakomosti i željom za brzom i lakom zaradom, koja ih je u prvom redu i uvukla ovdje. A onda, kad im je namjera neslavno propala, i kad vide da cijena i dalje pada, još imaju obraza prozivat druge da su otimači i lešinari jer ne pišu "pozitivno"?

Jadan si narode…
[bye] [bye]


[thumbsup]
[/quote]
Kolega amilo si opet dao malo truda da posta stare komentare od perice, za svaki slučaj, jer sutra je novi radni dan. Dušebrižnik naš, šta bismo mi bez njega. Mota se oko Ingre kao "lisac oko vruće kaše", ne zna više ni sam, bili "ubo" ili ne bi! [thumbsup]
[/quote]
a šta pobjeda ima za reći? lp

Ingra nije "obiteljski obrt" da bi joj budućnost ovisila o sitnim drukovima pojedinaca, iz krize će izaći osnažena i ojačana, u svakom slučaju mnogih konkurenata tada više već neće ni biti.
Dolje su trenutni Ingrini udjeli u pridruženim društvima, da malo imate na umu čime se sve ova tvrtka bavi. [thumbsup]

amilo3438 i peromadajar;

da niste vi ostali zadnji, nekako mi izgleda da su glavni pesimisti ohladili po naputku ;

Kada je kolega bez zarade na dionicama to je recesija, ali kada sam i ja to je depresija !

@bananarama;
fale tu i dionički udjeli kao i udjeli tih navedenih društva u ostalim dioničkim društvima

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

[thumbsup]

Tko ne bi poželio ovakvu rezidenciju, ovih pet zgrada u sredini slike!
http://www.poslovni.hr/vijesti/5-objekata-sa-70-stanova-i-58-poslovnih-prostora-129376.aspx


Tko ne bi poželio ovakvu rezidenciju, ovih pet zgrada u sredini slike!
http://www.poslovni.hr/vijesti/5-objekata-sa-70-stanova-i-58-poslovnih-prostora-129376.aspx

@bananarama ovo je MRTAV kapital kolega!!! ingri trebaju poslovi poslovi


Ingra nije "obiteljski obrt" da bi joj budućnost ovisila o sitnim drukovima pojedinaca, iz krize će izaći osnažena i ojačana, u svakom slučaju mnogih konkurenata tada više već neće ni biti.
Dolje su trenutni Ingrini udjeli u pridruženim društvima, da malo imate na umu čime se sve ova tvrtka bavi. [thumbsup]

Cijenjeni kolega
malo ste kontradiktorni
lp
da bi joj budućnost ovisila o sitnim drukovima pojedinacada bi joj budućnost ovisila o sitnim drukovima pojedinacada bi joj budućnost ovisila o sitnim drukovima pojedinaca

Referendum o ZOR-u omogućiti će da ljudi koje rade, rade još više, a ljudi koje ne rade, rade još manje

@STFACA
Znam da je za sada to mrtav kapital, ali bolje i mrtav, nego nikakav. Ipak je to kapital!



@STFACA

Znam da je za sada to mrtav kapital, ali bolje i mrtav, nego nikakav. Ipak je to kapital!

a čiji je to kapital? ingre ili možda banaka koje imaju hipoteku nad svom ingrinom imovinom? [bye]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje




@STFACA

Znam da je za sada to mrtav kapital, ali bolje i mrtav, nego nikakav. Ipak je to kapital!

a čiji je to kapital? ingre ili možda banaka koje imaju hipoteku nad svom ingrinom imovinom? [bye]
[/quote]
@azul kolega ima li možda link ili nekakva informacija o tome šta vi govorite? lp

New Report

Close