INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

domino effekt…iliti kud jedna ovca tud sve druge zanjom…iliti…

Optimist - loše informirani pesimist

iliti tko zadnji magarac, eto…nije li to genijalno, samo treba imati dobar tajming…

Optimist - loše informirani pesimist

Sve je ovo igra, kada krene neće se više vračati na ove razine.
Cilj ovima šta je nepuštaju s lanca je da stvore nepovjerenje prema većem rastu i da se nakipaju dionicama pri samom rastu koji će usljediti.Otrest će većinu do 50-60kn a onda će je napičit u nebo.
Čak i ja koji sam skoro pa siguran u ovo, strah me je da me ne izbiju iz gaća jer neću izdržat bez nekih svojih vratolomija.

bit će bolje................

…ipak sve je manje paničara…dobro je da se drhtavcima uzmu dionice…jedino su problem burekdžije, no i oni će otpasti kad krene naglo gore, iskrcati će se prerano a kasnije će stizati kupnju i dizati…samo strpljivo, danas su na svim dionicama drhtavi a burekdžije se bacaju u rizik…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

samo, ostaje jedna stvar nejasna…tko su to oni ?
za pretpostaviti je da se misli na dionicke fondove, ali s cijom lovom ce oni to dizati ?
trenutno se nalazimo na razinama na kojima smo bili negdje do 15.10.2006., tek nakon toga je uslijedilo napuhivanje balona u nebo…
u to doba fondovi su bili pretrpani kesevinom malih ulagaca koji su navalili ulagati ohrabreni pricama drugih o naglom bogacenju, i trebalo je tu lovu negdje ulupati…
od tuda je valjda i nastao taj balon…a kakva je situacija danas i postoji li uopce smisla sada govoriti o nekom napucivanju cijene u nebo ?
mozda jednog dana kada nova generacija ulagaca navali istim putem, a do tada ce mnogo vode jos proteci ispod savskog mosta…
no u medjuvremenu bi moglo biti samo kratkotrajnih impulsa rasta u trajanju od nekih 3-4 dana kao i do sada ali s mogucom dugotrajnom stagnacijom na ovim ili nizim razinama…bar dok ne stigne kakvo pozitivno izvjesce.
no za one ulagace koji su dovoljno strpljivi cekati ovo bi mogla biti i dobra prilika…samo koliko je takvih ovdje…po svemu sudeci vrlo malo.(lp)

Optimist - loše informirani pesimist

Presmiješno, mi visimo "kakti" … i to radi 200 000 kuna prometa, a ostali građevinari u bull
i to strong bull ocrtavaju … [rolleyes]

Ou fak jea … [lol]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

4000 i kusur dionicara….koliko ih je bilo krajem 2007 ????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ŽAo mi je čučat na bidu kolege al opet nebu vam niš značilo ak kupim po asku pa …..odoh u još malu nabavku ..ovo 37,xx mi se posebno sviđa ,…….

di su oni lažovi….

idući tjedan će bit bolje...

…jedno pitanje…TKO SE GURA ISPOD 38???…ZAŠTO???…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Nikad nećemo znati zašto se netko gura po nižoj cijeni nego je može realno dobiti. nije mi jasno zar ne žele svi zarađivati? pa gubimo konstantno već godinu i pol dana… ipak mislim da će sve biti bolje nakon 1/6 kada će država navodno platiti sve svoje dugove. Nadam se da će se to i dogoditi.
Do tada čuvajte živce, nadokupljujte ako imate s čim i vidimo se na duploj cijeni od današnje. [pray]

Ja sutra prodajem na 55. Gdje je pobjeda i da li ima kakvih novih infoa sa makedonskih portala, molit ću lijepo.

New Report

Close