INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako je suditi po zbivanjima na terenu (nastavak pada Ingre) članovi navodnog konzorcija rješavaju se dokaza (dionica) rasprodajom dionica na burzi i nije im na kraj pameti dizati cijenu. Izgleda da je minimini postigao kontra efekt?

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Neka institucije rade svoj posao

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Ako je suditi po zbivanjima na terenu (nastavak pada Ingre) članovi navodnog konzorcija rješavaju se dokaza (dionica) rasprodajom dionica na burzi i nije im na kraj pameti dizati cijenu. Izgleda da je minimini postigao kontra efekt?

pogledajte malo vrijeme moga posta i kada je bila zadnja transakcija – prodaja pa će vam biti malo jasnije. sada traju konzultacije ali nadam se da to rade u četiri oka jer nadzor još uvijek traje.
lp

pa ovo više nije normalno ljudi moji, kupio sam ingru i nemam nikakve pravne zaštite u ovoj državi, svaki dan mi ruše vrijednost portfelja i moram bespomoćno gledati kako mi se rastapa novac.
poslao sam mail HANFI ali mi ne odgovaraju, jedini izlaz je još obavijestiti Europsku komisiju o ovome što se u ovoj državi događa i da se dozvoljava konzorciju da radi s ingrom što god želi.
koje je drugo obrazloženje za ovaj pad ako imaju nove poslove i ako su reprogramirali dug???
napisati ću mail potporedsjednici Europske komisije Catherine Ashton i zamoliti je da EU detaljnije istraži aktivnosti na hrvatskoj burzi, a posebno u vezi INGRE.


Neka institucije rade svoj posao

Nase institucije prov treba "potaknuti" da odrade svoj posao!

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


Ako je suditi po zbivanjima na terenu (nastavak pada Ingre) članovi navodnog konzorcija rješavaju se dokaza (dionica) rasprodajom dionica na burzi i nije im na kraj pameti dizati cijenu. Izgleda da je minimini postigao kontra efekt?

Pa nisu dionice Ingre leš nepoznate osobe , da ih se možeš riješiti bez tragova da si imao veze s njima.


sinko vidio si reakciju na "nikakve vijesti" posao od 4 milje i odgodu obveznica..
onda si pišemo popodne poslije 4 sata..lp

a ti sinko jesi li vidio reakciju na vijesti o poslu Tehnike s Dalekovodom vrijednog 36mil.Kn…
http://www.poslovni.hr/vijesti/supernova-tehnika-s-dalekovodom-sklopila-ugovor-vrijedan-36-mil-eura-152827.aspx
…i kako to da su oba danas u crvenom…bas cudno, jel da…

Optimist - loše informirani pesimist



Ako je suditi po zbivanjima na terenu (nastavak pada Ingre) članovi navodnog konzorcija rješavaju se dokaza (dionica) rasprodajom dionica na burzi i nije im na kraj pameti dizati cijenu. Izgleda da je minimini postigao kontra efekt?

pogledajte malo vrijeme moga posta i kada je bila zadnja transakcija – prodaja pa će vam biti malo jasnije. sada traju konzultacije ali nadam se da to rade u četiri oka jer nadzor još uvijek traje.
lp
[/quote]

Ako bi kojim slučajem krenuli dizati cijenu, priznali bi da su sudjelovali u tome i potvrdili vaše sumnje. Zato mislim da je za njih jedina opcija da ne dižu cijenu nego nastave po starom. Iako sumnjam da takva grupa konzorcio ili kako već uopće postoji… [rolleyes]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

jeste vidjeli ovo??? s jednom dionicom poslali ingru u minus skoro 5%?!
rugaju nam se jer znaju da nakon prijave Samodolu neće biti poduzeto baš ništa, mogu nam se samo smijati u lice u HANFI i USKOK-u. sjećate se samo što je Samodol izjavio dok je gostovao u Otvorenom?
nema šanse da nam itko u Hrvatskoj pomogne glede konzorcija, jedino europski regulatori.
poslati ću im sada mail i nadam se da će to ozbiljno razmotriti jer je problem trenutno aktualan u cijeloj EU, glede manipulacija s eurom i klađenja na propast Grčke.

ako ima korupcije i kriminala u svim porama društva stvarno bi bilo ČUDO da toga na burzi nema, a sve što je minimini napisao treba objaviti u medijima pa da vidiš privođenja isti dan a dionica leti na 70 kn tamo gdje joj je i mjesto

kak zgleda , blokada je na pomolu. Ona "crvena", normalno, ne…
[bye]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Gosp. filija je upozoravao na ono što piše minimi o konzorciju. Gdje je sad,nestao? Zašto? Zna li tko zašto ne piše?

neće uvijek biti ovako.

@minimini
kolega, a zasto sad cekati petak…zasto vec danas ne objavite to o cemu trubite…ili zasto bas cekati petak i 35 kn…u cemu je stos…i zasto ne 40 kn…kuzite…zasto vec danas ne dostavite sve dokumente koje navodno imate navedenim institucijama kako bi iste sto zurnije zapocele sa svojim poslom…zasto…ima li neko objasnjenje…i zasto vec odavno to nije i dostavljeno…sto se ceka…

Optimist - loše informirani pesimist

TAkoje prokleti konzorciji.
JA cu se isto tako zaliti sto sam zaradio na paketima HT-a jer sam ih prodao na 350 a kupio po 265.
Mamu im, ljudi su izgubili na dionicama a neki su zaradili.

Isto tako se treba zaliti onim prokletim madjarima koji su platili 2800 kn za dionice Ine a sada vrijede 1700.

Svima koji su prodali po 2800 uzeti pare i staviti u lonac da se preraspodijeli onim akoji su izgubili na Ingri i drugim dijonicama.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Isto tako se treba zaliti onim prokletim madjarima koji su platili 2800 kn za dionice Ine a sada vrijede 1700.

Mađari nisu kupovali dionice da ih kasnije preprodaju već da dođu do vlasništva, pišeš mnogo a ne znaš što pišeš………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close