INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

treba pratiti tko danas kupuje dionice ingre nakon ucjene i prijetnje forumaša miniminia jer svaki takav kupac nakon ove prijetnje iznudom očekuje ostvariti znatnu imovinsku korist očekivanom prodajom na 35 kn.
takav potencijalni rast dionice bio bi isključivo rezultat prijetnje miniminia "konzorciju" , a to znači da bi onda svi koji kupuju nakon te prijetnje ostvarili protupravnu imovinsku korist tom iznudom, pa bi i sami podlijegali kaznenom gonjenju, zar ne?

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Isto tako se treba zaliti onim prokletim madjarima koji su platili 2800 kn za dionice Ine a sada vrijede 1700.

Mađari nisu kupovali dionice da ih kasnije preprodaju već da dođu do vlasništva, pišeš mnogo a ne znaš što pišeš………
[/quote]
A gdje je nestala lova od 350 mil kn dokapitalizacije Ingre od prije 3 godine?
A sada se namoze vratiti obveznica od 200 mil kn?
Tu niti jedan konzorcij brokercica nije kriv.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Samo se vi rugajte ali doć će sve na svoje i ako ovo kolega napravi što je rekao skidam mu kapu.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-mizeran-promet%2c-podravka-nastavila-seriju,86142.html

Postoje dva konzorcija. Jedan se zove uprava INGRE, on je odgovoran za pad dionice INGRE uzrokovan lošim vođenjem. Drugi je ovaj forumski, lakrdijaški, koji sitnim drukovima pokušava povećati cijenu INGRE, sve kako bi zaradili za kruh i mljeko dnevnim trejdanjem.


A gdje je nestala lova od 350 mil kn dokapitalizacije Ingre od prije 3 godine?
A sada se namoze vratiti obveznica od 200 mil kn?
Tu niti jedan konzorcij brokercica nije kriv.

Eto vidiš da pišeš puno a bezvrijedno jer ne pišeš objektivno i konstruktivno, arena od čega je finacirana i projekt lapad……

Nisi korektan s pisanjem i zato bi volio da poslovni uključi ignore funkciju……..

Tolike gluposti i laži baš grstim na njih, ali sve će se naplatiti, svaka laž ili svaka ukradena kuna, sve dođe na naplatu…..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


A gdje je nestala lova od 350 mil kn dokapitalizacije Ingre od prije 3 godine?
A sada se namoze vratiti obveznica od 200 mil kn?
Tu niti jedan konzorcij brokercica nije kriv.

Napokon istina.
minimini upravu si da su tu manipulacije, ali one mogu doći samo iz jednog smjera, same Ingre.
nadam se da ste svi već primjetili kako se ruše sve dionice ( danas se malo šminkaju za sutra ), ali to je i logično, kompanija odgovara da za malo novaca kupe što više svojih dionica prije ulaska u EU i oporavka gospodarstva.
Truman je davno rekao; kada mi je susjed izgubio posao to je recesija, a ako ga i ja izgubim to je depresija.

Ingra definitvno leti dole, svima je interes. Prilagodite se situaciji.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


jeste vidjeli ovo??? s jednom dionicom poslali ingru u minus skoro 5%?!
rugaju nam se jer znaju da nakon prijave Samodolu neće biti poduzeto baš ništa, mogu nam se samo smijati u lice u HANFI i USKOK-u. sjećate se samo što je Samodol izjavio dok je gostovao u Otvorenom?
nema šanse da nam itko u Hrvatskoj pomogne glede konzorcija, jedino europski regulatori.
poslati ću im sada mail i nadam se da će to ozbiljno razmotriti jer je problem trenutno aktualan u cijeloj EU, glede manipulacija s eurom i klađenja na propast Grčke.

E buraz, daj nam molim te, MOLIM TE, proslijedi odgovor europskih regulatora. Ili barem od potporedsjednice Europske komisije Catherine Ashton.
Ako nam proslijediš taj odgovor, obećavam da ću čak i ja kupiti malo Ingre.

če prebije 26,20 target okoli 30 kun

kolege, frka je frckavog, dijeli mi 1% na poziv da rušimo ingru, sada imate formulu pa odlučite, ja sam za .

Ponavljam , jedini put da Ingru stabilno dignemo je da je najprije potpuno srušimo.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Postoje dva konzorcija. Jedan se zove uprava INGRE, on je odgovoran za pad dionice INGRE uzrokovan lošim vođenjem. Drugi je ovaj forumski, lakrdijaški, koji sitnim drukovima pokušava povećati cijenu INGRE, sve kako bi zaradili za kruh i mljeko dnevnim trejdanjem.

Ne vidim zašto Vam je bilo potrebno otvarati novi nick da biste ovo gore napisali, da li strah od progona ili nešto slično. U potpunosti se slažem sa kolegom minimini glede manipulacije cijenom. Ima toga dosta i na nekim drugim dionicama, ali ovdje je to najizraženije.
Zanimljivo je da se "ekipa" koja to obavlja toliko opustila i "uštosila" da su se već počeli i hvaliti okolo o tome. Tako to uvijek bude, uvijek netko "propjeva", i taman kada misliš da ti nitko ništa ne može – lupi te grom iz vedra neba. Tako se svojevremeno osjećao i Protega u HPB-u, nedodirljivo, a danas ima blokiranu imovinu i živi u strahu. To je krajnji ishod svih prevara, pa ne vidim zašto ne bi bilo i ovdje. Previše ste se "uživili" u svoju ulogu, miševi kolo vode, ali za par dana kada dođe "mačor" bit će bježanije.
Da se razumijemo u jednome, meni ovaj pad cijene sasvim odgovara, gledam ovo iz malo drugačije perspektive, i čudim se da još nije nikakva informacija procurila u novine. A kada Ante ostavi svoju Simonicu onda se o tome svi na široko raspišu. [rolleyes]

ingra dobro stoji..
ali postoji jedna bomba koja će je uništiti..mislim na cijenu…
nije stečaj i nema veze sa kredom..

ako nekog interesira neka šalje Pm(naravno samo oni s kojima sam do sada komunicirao na Pm, ne odgovoram svima)

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Postoje dva konzorcija. Jedan se zove uprava INGRE, on je odgovoran za pad dionice INGRE uzrokovan lošim vođenjem. Drugi je ovaj forumski, lakrdijaški, koji sitnim drukovima pokušava povećati cijenu INGRE, sve kako bi zaradili za kruh i mljeko dnevnim trejdanjem.

Ne vidim zašto Vam je bilo potrebno otvarati novi nick da biste ovo gore napisali, da li strah od progona ili nešto slično. U potpunosti se slažem sa kolegom minimini glede manipulacije cijenom. Ima toga dosta i na nekim drugim dionicama, ali ovdje je to najizraženije.
Zanimljivo je da se "ekipa" koja to obavlja toliko opustila i "uštosila" da su se već počeli i hvaliti okolo o tome. Tako to uvijek bude, uvijek netko "propjeva", i taman kada misliš da ti nitko ništa ne može – lupi te grom iz vedra neba. Tako se svojevremeno osjećao i Protega u HPB-u, nedodirljivo, a danas ima blokiranu imovinu i živi u strahu. To je krajnji ishod svih prevara, pa ne vidim zašto ne bi bilo i ovdje. Previše ste se "uživili" u svoju ulogu, miševi kolo vode, ali za par dana kada dođe "mačor" bit će bježanije.
Da se razumijemo u jednome, meni ovaj pad cijene sasvim odgovara, gledam ovo iz malo drugačije perspektive, i čudim se da još nije nikakva informacija procurila u novine. A kada Ante ostavi svoju Simonicu onda se o tome svi na široko raspišu. [rolleyes]
[/quote]

Hehe… Moj nick je star već tri tjedna, i otvorio sam ga da začepim ove ignorante poput tebe. Prestani pričati gluposti. Da nešto smrdi već bi procurilo. Ako nešto znaš kontaktiraj policiju ili novine pa ćeš vidjeti da stvaraš gužvu u praznom autobusu.. Ne nasjedajte na njihove pomno skrivene drukove. Nemoraš kriviti konzorcije za svoje loše ulaganje (koje nemora biti tako loše na duge staze, ali pobogu daj se onda ohladi, nemoraš za svakih +-5% kriviti konzorcije). INGRA je u ovom trenutku loša tvrtka i tako će ostati još neko vrijeme.

Svima vama koji vjerujete ovim šalabajzerima evo jedna za razmišljanje: Ako njih zanima dugoročno ulaganje, zašto se toliko bune oko dnevne oscilacije cijene od kunu ili dvije.

http://www.poslovni.hr/vijesti/vrijednost-ingrinih-ugovora-u-makedoniji-41-milijun-eura-153207.aspx – Mislite da je to dosta za rješavanje dugova.

Toliko od mene na ovoj temi.

evo što su frckavi, amilo3438 i fiuman100 napravili;

sada mi je prosijek ingre ispod 24.

P.S. pobjeda, to nije za javnost, ali ok

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Mesić je do jučer bio šef obavještajne službe, vojske i na koncu države. Nije mu teško provjeriti burzovne prijevare. A i morao bi; pa od kad je sjeo u nadzorni odbor INGRA pada. Nije mu neka reklama. Mesić je zajebant, ali s njim se ne šali. Sad će ti isti jadnici morati napucavati INGRU ili Goli otok, pardon Remetinac :-).

New Report

Close