INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

idu nove dionice, ganc nove po tisuću kuna, a naše će da otkupi po cijeni iz obvezne javne ponude, a to ti je negdje oko 1.100…
ps. vidi rješenje HANFE iz 2008.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

i ovdje dežurni drukeri rade pomutnju među dioničarima. ista ekipa se seljaka i širi neprovjerene informacije sa dionice na dionicu. Cijena je danas dignuta sa 137 kn na 175 kn sa 6 dionica. i odmah navlačenje kako to ide na 1000 kn. previše prozirno i jadn,

Vidi ti ovu INDG prva prodaja skrivana iza blokade. 🙂

Prodaja na Industrogradnji


Do 2999,99 svega 716 dionica na prodaji.

Gornji podatak sasvim dovoljno govori i o dionici i o investitorima koji dionicu posjeduju. Kad svi parametri budu poznati pojavit će se i kupnja na višim cjenovnim razinama. Na ovim cjenovnim razinama ne može biti pojačanog prometa. Ovrha je prošla, cijena je nenadano zbog ovrhe pala i dugo vremena bila niska, svi su imali istu priliku, moglo se kupiti skoro koliko se htjelo, a po cijeni najnižoj u povijesti INDG dionice. Bilo pa prošlo.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Prodaja na Industrogradnji


Do 2999,99 svega 716 dionica na prodaji.

Gornji podatak sasvim dovoljno govori i o dionici i o investitorima koji dionicu posjeduju. Kad svi parametri budu poznati pojavit će se i kupnja na višim cjenovnim razinama. Na ovim cjenovnim razinama ne može biti pojačanog prometa. Ovrha je prošla, cijena je nenadano zbog ovrhe pala i dugo vremena bila niska, svi su imali istu priliku, moglo se kupiti skoro koliko se htjelo, a po cijeni najnižoj u povijesti INDG dionice. Bilo pa prošlo.

Prilika je još uvijek za kupnju pa to je tek 160/1256=12,7% knjigovodstvene vrij.

ekipa koja se nakrcala na 90-100 kn sad sa sićom diže dionicu gore, a onda će ju srušiti 15-20% da pokušaju navući naivce unutra jer je tobože dionica tim padom pojeftinila…samo zaboravljate da su ovce na ZSE odavno ošišane i da para nemaju pa ćete ove preskupe i prepumpane dionice moći prodavati samo jedni drugima ili ćete ih morati zadržati narednih 15 godina u portfelju [emo_palacd]

Ma mogu je dić i na 1000 kn, al vidljivo je da će se vrlo malo pronać naivaca kupovat na ovim i nekim drugim razinama….

Zanimljiv stil udaranja po asku, skriveni x dionica…..i pokupi cjeli niz od 1 komad -ukupno. od 8 komada i to na monitoru izgleda čišćenje….krasno – što više 3 za umjetnički dojam

[emo_plazi]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

korisniče otto4,
kad pišete postove nikada ne zaboravite na neki način dati čitatelju na znanje da je to što pišete samo vaše mišljenje, i da se ono u budućnosti može potvrditi i kao točno, ali i kao netočno. Korisniče, sve su to nagađanja, burza često iznenadi ne samo mene, ne samo vas, nego cijeli svijet.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Pitam se, pitam…..hoće li netko konačno odgovarat zbog ovog kriminalnog dizanja dionica kao ove s 1 komadom za 16%, kao što je jučer bio slučaj…..[emo_palacd]


Pitam se, pitam…..hoće li netko konačno odgovarat zbog ovog kriminalnog dizanja dionica kao ove s 1 komadom za 16%, kao što je jučer bio slučaj…..[emo_palacd]

Ako ti je namjera kupiti jeftinije, moje preporuka je kupi što prije.


Pitam se, pitam…..hoće li netko konačno odgovarat zbog ovog kriminalnog dizanja dionica kao ove s 1 komadom za 16%, kao što je jučer bio slučaj…..[emo_palacd]

treba ga prijaviti HANFI da se takve manipulatore strogo kazni za primjer drugima!



Pitam se, pitam…..hoće li netko konačno odgovarat zbog ovog kriminalnog dizanja dionica kao ove s 1 komadom za 16%, kao što je jučer bio slučaj…..[emo_palacd]

treba ga prijaviti HANFI da se takve manipulatore strogo kazni za primjer drugima!
[/quote]
Ma 10 udaraca bičem na trgu burze pa onda se više nitko to neće usuditi raditi [emo_smijeh]

Zašto ova prodaja na INDG bježi, upravo sam htio kupiti po 160 kad gle cijena na 165. Dok ja skupim novce za platiti po 165 prodaja će biti tko zna gdje.

KORISNIČE SANTO,
Pazite ‘vako, na ovoj dionici imate četiri skupine dioničara

1.skupina
mali dioničari sa po par komada, do deset. To su takoreći izvorni dioničari. Mnogi od njih ni ne znaju da imaju dionice Industrogradnje, neki od njih su znali da imaju, znali pa zaboravili, mnogi od njih nisu više u Hrvatskoj, a neki od njih vjerojatno nisu više ni međ’ živima. Iz te skupine tko je prodao prodao…

2.skupina
u ovoj skupini ima i malih sa po par komada, a ima i srednjih dioničara sa po par stotina komada. Tu su oni koji su dokapitalizirali po 1.000 kuna, a nisu dokupljivali po stotinjak kuna, njihov ulazni prosjek je visok. Oni uglavnom ne prodaju. Oni koji su bili u ovoj skupini i pomirili se s gubitkom od dvadesetak i više postotaka već su prodali što su mislili prodati. Prodavali su od 2008. pa na ovamo, po cijeni od oko 500 kuna.

3.skupina
oni koji su imali dionice odranije i još dokapitalizirali po 1.000 kuna, ali su i kupovali ovih zadnjih mjeseci po stotinjak kuna. Oni su sa mnom povezani, pa tako i ja s njima, mada ja nisam dokapitalizirao niti jednu po 1.000 kuna. Mi koji smo povezani znamo zašto smo kupovali zadnjih mjeseci dok je MANEDA rasprodavala ovršeno. Mi nećemo izlaziti iz dionice na cijeni ispod 500.

4.skupina
kratkoročni ulagači koji jako malo znaju o ovoj dionici ili skoro ništa. To su oni koji uvijek kupuju na povijesnom minimumu i ne čekaju veliku zaradu, jer znaju da o dionici skoro ništa ne znaju. Oni su skoro sve svoje prodali, jer do ove cijene od 160 kuna svi oni su imali od 30% do 90% zarade.

Eto, zato je prodaja tako tanka. Eto zato se prodaja cjenovno polako svakodnevno podiže na više razine bez obzira što nema kupnje. Bit će.[emo_smijeh]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Hvala DrOETKER, vrlo iscrpno,

ako može info brojčano koliko ima dioničara po kategorijama koje si naveo.

New Report

Close