INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I ima li kakvih teorija zavjere što bi ova "I grupa" trebala biti? Svakako je temeljni kapital zanimljiv. Odakle tih 200 milja kuna?


I ima li kakvih teorija zavjere što bi ova "I grupa" trebala biti? Svakako je temeljni kapital zanimljiv. Odakle tih 200 milja kuna?

200.000 KN

Što se lijepo počistilo pred kraj 🙂


I ima li kakvih teorija zavjere što bi ova "I grupa" trebala biti? Svakako je temeljni kapital zanimljiv. Odakle tih 200 milja kuna?

I zar Vam još nije jasno ? I pitate li se zašto Vam je Gale zaboravio reći na sastanku za I grupu d.d.. No, ja ću Vam reći. Kao što vidite I grupa je d.d. u vlasništvu Galeta a ne d.o.o. u vlasništvu INDG. [tongue]
U I grupu idu nekretnine, a u INDG Vama ostaju radnici, dugovi, sporovi i road show.

Mali dioničari i pohlepni Drvosječa dokapitalizirali su Galeta sa 1000kn po dionici, a koliko sada možete dobiti za dionicu ? Na burzi ništa (Nema sreće u Drvosječe), pogledajte prilog, ali sve nade su u road show-u kojeg će Najdraži vođa uskoro održati. Ali ako štogod i prikupi, pare bi po mojoj procjeni mogle u I grupu.

Sigurno u I grupu ! [thumbsup]

I što ćete Vi ? Što brži stečaj je malim dioničarima jedini spas, to je jasno ! [cool]

Sve će to na 0,1 book !



I ima li kakvih teorija zavjere što bi ova "I grupa" trebala biti? Svakako je temeljni kapital zanimljiv. Odakle tih 200 milja kuna?

200.000 KN
[/quote]
Valjda sam previše u posljednje vrijeme čitao financijska izvješća pa sve uvijek množim sa 1000 [lol]
U svakom slučaju na idućem sastanku treba priupitati o toj I grupi. A baš sam si i mislio da je ovo pravi materijal da nam se dikan/frizer malo vrate na grupu.


I zar Vam još nije jasno ? I pitate li se zašto Vam je Gale zaboravio reći na sastanku za I grupu d.d.. No, ja ću Vam reći. Kao što vidite I grupa je d.d. u vlasništvu Galeta a ne d.o.o. u vlasništvu INDG. [tongue]

Ja se sjećam da je na jedno 3 sastanka Galinec spominjao Industrogradnja grupu d.d., uključujući i na ovom prošlom sastanku. Oni koji to nisu čuli su sjedili na ušima.

Forumašu Rocky5 morate obratiti pažnju na pojedinosti.

Registrirana je firma kao I grupa d.d., a ne kao Industrogradnja grupa d.d.
Neovisno o tome, jedno je sigurno, dioničari INDG d.d. nisu ujedno dioničari I grupe d.d.

To je jasno ! [cool]

Sve će to na 0,1 book !

Forumašu Dikan, pa radi se o dva sasvim različita poduzeća? Kada već sve znate onda možete objasniti kakve ovo poduzeće točno ima veze sa INDG-R-A i zašto bi to sad bilo nešto posebno bitno u ovoj cijeloj INDG priči koja se rasteže već dugo dugo?


Forumašu Rocky5 morate obratiti pažnju na pojedinosti.

Registrirana je firma kao I grupa d.d., a ne kao Industrogradnja grupa d.d.
Neovisno o tome, jedno je sigurno, dioničari INDG d.d. nisu ujedno dioničari I grupe d.d.

To je jasno ! [cool]


Znaš li tko ima većinski paket dionica I grupe?A šta ako su dionice u 100% vlasništvu industrogradnje?
Kakve veze ima kako je registrirana..a kada smo kod toga pogledaj gdje joj je sjedište.
Opet tebi ništ nije jasno ! [kiss]

sijem žito raste grahorica

Misle o dividendi, a zaposleni bez plaće?

Gotovo ne prođe mjesec, a da radnici Industrogradnje u Donjoj Lomnici pokraj Velike Gorice ne štrajkaju jer ne dobivaju plaću.
S druge strane, Industrogradnja je objavila poslovne rezultate za 2008. godinu koji pokazaju da je ta tvrtka ostvarila neto dobit od čak 195 milijuna kuna.
Samo deset posto radnika zaposlenih u toj graditeljskoj tvrtki dobilo je polovicu plaće za siječanj, a danas bi predstavnici radnika s predsjednikom uprave Josipom Galincem trebali održati sastanak kako bi se dogovorili o daljnjoj isplati. Kako je moguće da tvrtka koja posluje s milijunskom dobiti ne isplaćuje plaće zaposlenicima?!
Ne bih to komentirao. Podaci su vam netočni – jedino je što nam je Galinec odgovorio. Na prvu se čini da Galinec poriče vlastite financijske rezultate, međutim to i nije daleko do istine. Naime, kako nam prenose sindikalci iz Industrogradnje, i oni su Galinca upitali isto što i mi, a on im je objasnio kakva je igra u pitanju. Dakle, Industrogradnja je svojoj tvrtki kćeri prodala opremu, strojeve te druge pokretnine i nekretnine i tako prikazala dobit, a zapravo je iz te tvrtke kćeri, jednostavno rečeno, izvukla novac

Vaš link


I ima li kakvih teorija zavjere što bi ova "I grupa" trebala biti?

To je sve što je ostalo od Industrogradnje….. I……

Što je nama naša borba dala…

Moja zemlja se ne zadužuje bez velike nužde.


TVRTKA/NAZIV:

I GRUPA, dioničko društvo za usluge

SKRAĆENA TVRTKA/NAZIV: I GRUPA d.d.

SJEDIŠTE: Zagreb, Savska cesta 66

PREDMET POSLOVANJA – DJELATNOSTI:

*upravljačke djelatnosti holding društava; *poslovanje nekretninama

IZVRŠNI DIREKTORI:

Ivon Pavelić, rođ. 27. VIII. 1970., o. i. 100668865, PU zagrebačka, Hrvatska, Zagreb, Masarykova 21, izvršni direktor, zastupa društvo pojedinačno i samostalno

UPRAVNI ODBOR:

Josip Galinec, rođ. 19. III. 1972., o. i. 15158400, MUP Zagreb, Hrvatska, Zagreb, Zelinska 3, predsjednik upravnog odbora

Mark Richard Jacobson, rođ. 17. XII. 1962, putovnica: 099007319, UKPA, Velika Britanija i Sj. Irska, Velika Britanija i Sj. Irska, London, Hampstead, 29 Langland Gardens, zamjenik predsjednika upravnog odbora

Ivon Pavelić, rođ. 27. VIII. 1970., o. i. 100668865, PU zagrebačka, Hrvatska, Zagreb, Masarykova 21, član upravnog odbora

TEMELJNI KAPITAL: 200.000,00 kuna

PRAVNI ODNOSI:

Pravni oblik: dioničko društvo

Statut: Statut od 8. XII. 2008. (4881)

Brabus, da li ti se da prošetat do Trgovačkog suda u ZG?

New Report

Close