INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





11.6. = 10.555
18.6. = 9.158
24.6. = 9.003

Nastavi niz

jel moze netko, ako ima volje, objasniti u cemu je ovdje rijec? Kako to da Negotiator prodaje dionice? Malo sam gledao trgovanje na burzi, i koliko sam skuzio te dionice su prodavane direktno na burzi, nema tu govora o nekom prebacivanju na skrbnicke racune i slicno. Ako sam u pravu, ta prodaja je i generirala ovaj pad sa cca 500 nad 300.
Jedno logicno objasnjenje je da se te dionice prodaju zbog onih dobivenih tuzbi, ali ne kuzim bas kako to funkcionira? Jel mi moze to neko objasniti, ako je o tome rijec?
Ili je nesto drugo u pitanju??
Hvala na smislenim odgovorima [smiley]
[/quote]
Pitaj Galinca, on sigurno zna odgovor.
Meni se ovako na prvu, čini da dionice prodaju Pcelac i Rocky, bar sam tako načuo. To je provjereni način njihovog djelovanja. Momci sram Vas bilo, širite paniku da bi dokupili jeftino.
Ali Negotiatoru se smanjuje pozicija. Gale kaže da ovrha nema, a ipak dionice se prodaju.
I gle, siguran sam da je rekao istinu večernjem, a opet gdje su mu dionice.
U biti siguran sam da on manipulira cijenom dionice. A da li prodaje radi toga opet nisam siguran? Možda da bi dokupio jeftnije?
Što ako mu se počne povećavati pozicija? Tko će ovdje biti pametan.
Može li mi netko pomoć. Pčelac, Rocky, bilo tko
[/quote]

Mozda je najbolje da pitam Galinca, imas pravo.
A mozda je najbolje da nisam ni pitao nista ovdje, jer sam se i nadao ovako "pametnim" odgovorima.
Ali fala bogu, ima ovdje jos normalnih ljudi, koji ti mogu dati korisne informacije.
Pozdrav.


Neobično će biti ako mu se pozicija jednog dana iznenada poveća ali ne kupnjom na burzi, što će tada reći?

Da je otplatio dugove. [lol] [lol] [lol]

Mahatma bez uvrede, ali u mojem odgovoru ima više istine nego u 99 % postova na ovoj temi.

S druge strane od Galinca ste se naslušali toliko "pametnih" svih ovih godina, ali još uvijek postoji vjera u njega.

A ja iskreno umirem od smija već godinu i po dana, čitajući postove na ovoj temi.

Kao i sada, jer iako ni sam ne znam što sam napisao, Galinac, će ti više, manje, potvrditi moju priču.

Barem dio da su Pčelac i Rocky dio opasne skupine koja u zločinačkom komplotu s ostalim neprijateljima Industrogradnje d.d. sustavno rade na njenom uništenju.

I ja sam nešto načuo o tom Pčelcu i Rockyu, ali nije za forum…


I ja sam nešto načuo o tom Pčelcu i Rockyu, ali nije za forum…

Opaki ljudi, posebno ovaj Pčelac.

Čuo sam da je, još kao dijete, reketario Pčelicu Maju.

Što je ovo, konačno malo zelenila a svi zanijemili? [wink]

jel to izišlo konsolidirano izvješće kad smo u ovakvom plusu??
samo nam ga ne žele još pokazat [lol]

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"


jel to izišlo konsolidirano izvješće kad smo u ovakvom plusu??
samo nam ga ne žele još pokazat [lol]

Ma jok, to Negotiator ceka da se skupi malo kupnje pa da iskrcaju sljedecu turu.

http://www.vecernji.hr/biznis/oprezno-prodajom-dionica-novac-je-mozda-vec-izgubljen-clanak-166445

sijem žito raste grahorica

http://seebiz.eu/hr/burze/industrogradnja-mali-dionicari-naplatili-se-dionicama-negotiatora,84971.html

i eto nas preko 400 kn…


11.6. = 10.555
18.6. = 9.158
24.6. = 9.003

Nastavi niz


21.7. = 8.892

Usporila i gotovo stala prodaja 9. NEGOTIATOR D.O.O. 8.892 1,97 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA , uz opravak cijene tj. bila je blizu 300kn a sada je na 400kn.

8. INDUSTROGRADNJA NEKRETNINE D.O.O. 9.010 1,99%
8. INDUSTROGRADNJA NEKRETNINE D.O.O. 9.352 2,07 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA +342
Dakle, kupovina vlastitih dionica i oporavak cijene.

Štednja je mudrost trošenja.

nastavlja se rast cijene

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Raste, raste, mora da će uskoro ponuda [cool]

Može li tko reći kako je prošla tužba/nagodba sa Galincem oko ponude o pruzimanju. … ja se spremam podignuti tužbu pa ako tko ima kakav tip, također znate li dal se u to ubraja samo broj dionica do HANF-ingo rješenja ili sve do danas, pretpostavljam do ali čisto da pitam. LP

Cookie Monster


Može li tko reći kako je prošla tužba/nagodba sa Galincem oko ponude o pruzimanju. … ja se spremam podignuti tužbu pa ako tko ima kakav tip, također znate li dal se u to ubraja samo broj dionica do HANF-ingo rješenja ili sve do danas, pretpostavljam do ali čisto da pitam. LP

Evo mi se spremamo na tužbu, ukoliko netko ima nešto iz prakse neka javi.
Saladine javi se ako želiš da paralelno podignemo tužbu.

New Report

Close