INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Postojeće dioničare ne treba ni na što stimulirati. Meni osobno su
stimulacija sva ona izvješća i loše vijesti koje sam morao čitati i
gledati sve ove godine i sav grč u želucu koji sam osjetio nakon toga.
No, mene osobno jako golica kakvo će biti izvješće za prvi kvartal.
Mogao bi napokon biti +.

…mene treba stimulirati i to još kako. Ne pada mi na kraj pameti da se na ovim razinama bez mogućnosti čistog i brzog profita uvaljujem još dublje u dionicu tako neizvjesne budućnosti. [undecid]

Ti nam niti ne trebaš na ovakvoj dionici. Ti si tzv. drhtava ručica. A takvima ovdje nije mjesto. Pa pogledaj samo zadnje izvješće: čisti gubitak. Toliko sporovo, dugova, radnici bježe, galinac muljator.

Ja na tvome mjestu ne bih ovdje ulagao. Ima puno boljih dionica. Evo npr. u sofiju isprobavaju naš tramvaj. Hm, ja bih malo čvoknio KOEI!

[smiley]

I love the Smell of Profits in the Morning

Vidim da neke muči uspješnost dokapitalizacije jer spominju da mora biti čišćenja i sl.

Pogledajte revidirano izvješće za 2007. godinu. Vidjet ćete da ostali dioničari imaju 41.420 dionica na dan 31.12.2007 ili čak 6.985 dionica manje nego 31.12.2006.

Da bi dokap uspio treba biti upisano najmanje 90% novoizdanih ili 211.547 dionica od 235.072 mogućih.

Vjerujem da gotovo svi iz popisa iz spomenutog izvješća idu u dokapitalizaciju osim možda HŽ.

Da bi dokap bi uspješan u prvom krugu mali trebaju upisati cca 22.000 dionca uz pretpostavku da će svi veliki upisati što uopće ne dovodim u sumnju.

Mislite li da ako veliki ulažu 195 milijuna kn da neće u drugom krugu imati još 15 milijuna ako niti jedan mali ne upiše??? Osobno znam priličan broj malih koji će upisati.

Zato razmislite o vašim izvjavama da je potrebno čišćenje ili da dokap možda neće uspjeti.[undecid]

[b][color=blue]Popravljam hrenovke![/color][/b]


Vidim da neke muči uspješnost dokapitalizacije jer spominju da mora biti čišćenja i sl. Pogledajte revidirano izvješće za 2007. godinu. Vidjet ćete da ostali dioničari imaju 41.420 dionica na dan 31.12.2007 ili čak 6.985 dionica manje nego 31.12.2006. Da bi dokap uspio treba biti upisano najmanje 90% novoizdanih ili 211.547 dionica od 235.072 mogućih. Vjerujem da gotovo svi iz popisa iz spomenutog izvješća idu u dokapitalizaciju osim možda HŽ. Da bi dokap bi uspješan u prvom krugu mali trebaju upisati cca 22.000 dionca uz pretpostavku da će svi veliki upisati što uopće ne dovodim u sumnju. Mislite li da ako veliki ulažu 195 milijuna kn da neće u drugom krugu imati još 15 milijuna ako niti jedan mali ne upiše??? Osobno znam priličan broj malih koji će upisati. Zato razmislite o vašim izvjavama da je potrebno čišćenje ili da dokap možda neće uspjeti.[undecid]

Potpuno se slažem. Veliki će sigurno sve upisati a i većina nas malih koji smo već dugo unutra. A što se mene tiče neka što manje ostalih upiše, ostat će više u drugom krugu za nas koji upišemo u prvom. A čišćenja će već raditi mirovinski fondovi kad za to dođe vrijeme [thumbsup]

KAD SE OČEKUJE IZVJEŠČE ZA 1Q

&

…zna li netko primjer uspješne dokapitalizacije, a da je burzovna cijena bila na nominali ???[undecid]

INDG[smiley]

nego bas si mislim kako vi ovdje zahebavate raju da prodaju na niskim razinama..

ne daj se rajo, cak i laici mogu lako izracunati fer burzovnu vrijednost dionice INDG tako da podijele trenutacnu cijenu dionice INGRE sa 10..

[tongue]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Mislite li da ako veliki ulažu 195 milijuna kn da neće u drugom krugu imati još 15 milijuna ako niti jedan mali ne upiše??? Osobno znam priličan broj malih koji će upisati. Zato razmislite o vašim izvjavama da je potrebno čišćenje ili da dokap možda neće uspjeti.[undecid]

Ostao je još jedan korak. Ako taj korak napravimo, neće nas dragi Bog zaustaviti više.

I love the Smell of Profits in the Morning

Mislim da je došlo vrijeme da napokon stignu i konsolidirana izvješća na burzu

Vaš link

Evo dokumenta![thumbsup]

[b][color=blue]Popravljam hrenovke![/color][/b]

jel zna netko kako ide nekretnine d.o.o. ? kad bi to moglo u javnost?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

https://srn-web-as.pravosudje.hr/Sudreg/pages/detaljiSubjekta/temeljniPodaciSubjekta.faces

ah vidim doo je tu.. jos samo dokapitalizacija [cool]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Izjava o osnivanju od 25.siječnja 2008.god. izmijenjena 06.ožujka 2008.god. odlukom jedinog osnivača u čl.3. o osnivaču. Pročišćeni tekst Izjave od 06.ožujka 2008.god. dostavljen je sudu i uložen u zbirku isprava.

Neke kolege kažu da ih ovo buni! Misle da se Galinac upisao pod osnivača i da nekretnine idu na njega privatno. Ne znam što bih im odgovorio. Stvarno ne znam.

I love the Smell of Profits in the Morning

ja sam vise mislio na revalorizaciju[cool]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

a što imaš revalorizirati, imaju imovinu vrijednu 5.000 – 7.000 kn po dionici …

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close