INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

2974 zadnja
http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=INA-R-A

??? 2920

Nisu svi pristali na storno.

Ma što se ja tu brinem jel zadnja 2920 ili 2974 kad mi nalog na 4xxx visi! [lol]

Ne kuzim cime sam zaslužio 1%? [embarass] Nisam ništa krivo rekao…

ja mislim da to tzv pajdo upravlja igrom…nema zime..evo nas u isčekivanju godota,a onda još 8 dana u isčekivanju omv-a…..

http://www.zse.hr/UserDocsImages/Javna%20opomena%20HPB%20002.pdf

evo opomene ali ipak nije jasno ko tu koga. [lol]

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

Meni se cini da je tip htio prodati 1000kom Ht-a a broker je stavio na prodaju 1000 dionica Ina-e koje ovaj bogatas takodjer ima.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Meni se cini da je tip htio prodati 1000kom Ht-a a broker je stavio na prodaju 1000 dionica Ina-e koje ovaj bogatas takodjer ima.

tako izgleda ali u opomeni nitko ne spominje HT. Uostalom, jadan je taj software kad na takve naloge ne digne alerte, ko da je u pitanju tristo kuna a ne više od 2 milje, A ni mostich nije puno bolji, nadam se da ce se u iducoj petoljetki neko sjetiti da kraj transakcije doda jos jedni kolonu i upise slova b (bid) ili a (ask).

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.


http://www.zse.hr/UserDocsImages/Javna%20opomena%20HPB%20002.pdf

evo opomene ali ipak nije jasno ko tu koga. [lol]

Ovo je bila opaka greška, mogao bi HPV-ov broker dobiti otkaz… Pomiješao je kruške i jabuke, HT i INA… [rolleyes]
No tko im je kriv, da koriste PBZ Investor platformu onda bi ih automatski upozorila! [lol]

Btw, izgleda da neće svi pristati na poništenje transakcija, mislim da ne bih ni ja.

Vaš link


[
Btw, izgleda da neće svi pristati na poništenje transakcija, mislim da ne bih ni ja.

Vaš link

Koliko ja vidim sve je poništeno – zaključna je 2970! Ispravite me ako sam krivo interpretirao slijedeći tekst sa ovog linka:
Umjesto konsenzualnog pristanka klijenata, Zagrebačka burza se tako odlučila na unilateralno poništenje dotičnih transakcija, pozivajući se na pravnu regulativu koja ostavlja mogućnost izravnih intervencija u slučaju slučajnog ili namjernog pokušaja manipulacije na tržištu. Time je cijena dionica najveće domaće naftne kompanije vraćena na 2.970 kuna (prosječna je cijena bila i nekoliko kuna viša), a gubitak na dnevnoj razini sveden na minornih 0,1%, ali ovoga puta uz 9,2 milijuna kuna prometa.

Analogno tome, redovni je promet na burzi smanjen na 37,8 milijuna kuna, ali je zato CROBEX, sukladno velikom utjecaju trenutno najpopularnijeg domaćeg izdanja, na kraju poprimio pozitivan predznak, ostvarivši na dnevnoj razini rast vrijednosti od 0,1%.

Toliko o jeftinom dokupu.

29.07.2008
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 4.483.552 44,84 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D./HVB BANK HUNGARY ZRT, HUNGARY ZA RAČUN MOL ZRT, HUNGARY 2.500.001 25,00 Skrb. račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 700.000 7,00 Skrb. račun
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 279.408 2,79 Skrb. račun
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D./CITIBANK N.A. 93.124 0,93 Skrb. račun
6. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 92.378 0,92 Skrb. račun
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 50.189 0,50 Skrb. račun
8. PBZ D.D. 32.894 0,33 Skrb. račun
9. PBZ D.D. 28.274 0,28 Osnovni račun
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 27.374 0,27 Skrb. račun
Ukupno: 82,87

30.07.2008
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 4.483.552 44,84 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D./UNICREDIT BANK HUNGARY ZRT, ZA RAČUN MOL ZRT, HUNGARY 2.500.001 25,00 Skrb. račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 700.000 7,00 Skrb. račun
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 279.410 2,79 Skrb. račun
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 93.778 0,94 Skrb. račun
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D./CITIBANK N.A. 93.124 0,93 Skrb. račun
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 50.189 0,50 Skrb. račun
8. PBZ D.D. 32.894 0,33 Skrb. račun
9. PBZ D.D. 28.274 0,28 Osnovni račun
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 27.387 0,27 Skrb. račun
Ukupno: 82,89

Definitivno Pajdo je AZ mirovinac (u petak od 5000 komada otišlo samo dva komada, što se vidi na današnjem SDA stanju)

Bravo,Ceha!Sad se zna tko je pajdo!
A tko su menadžeri u AZ fondu i gdje su "ispekli" zanat?

Novac je kisik burze!


A tko su menadžeri u AZ fondu i gdje su "ispekli" zanat?

E u to se ne bih ‘štel’ mješat, za kog ‘dečki’ igraju igru.

pa mislim da az fond ima najbolje managere,a to su švabe,a švabe su dobre sa austrijencima,he,he,he..az fond dosada ima daleko najbolje rezultate,samo 2% minusa..perfektno,pa sam slijedeći njihov trag kupio inu i dlkv…

New Report

Close