INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo tu smo gdje smo, izgleda betoniranje 2750, a to znači ni uč ni izać, stoga odo radit ono što mi najbolje ide: ništa

Surround all arround when it hits the ground


Ne stoji ovo za 9 mjeseci – lockup je na 6, 10 i 12 mjeseci. Mene zanimaju da li su točni datumi (da li je 21, ili neki drugi datum u 9. i 11. mjesecu).

Nevjerojatno, ja dečku pomogao da proda početkom osmog mjeseca 26 komada, a ti meni da ne stoji. Malo se informirati prije nego pričati svašta.

Sljedeći lock up je u 11/08 i to je zadnje i ne prodaju oni koji imaju 6 komada, nego svi oni koji su kupili 18 komada po diskontu od većeg prema manjem + 8 komada bonusa po 1690 kuna. Svašta.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

[Nisan zna da INA zapošljava 35000 ljudi ,ajde da sam dobija i tu informaciju.
P.S. 15818 NA DANAŠNJI DAN
[/quote]

Nisi ti puno toga zna i dalje ne znaš. Inini sadašnji i BIVŠI zaposlenici su kupili dionice.
A i još si kasnije da(o) krivi info o datumima. Dakle nije 31. 09. nego 21. 09. i isto tako u 11-om mjesecu.
Na kraju te molim ne napadaj nego provjeri, pročitaj pa podijeli ako nešto naučiš.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa



Ne stoji ovo za 9 mjeseci – lockup je na 6, 10 i 12 mjeseci. Mene zanimaju da li su točni datumi (da li je 21, ili neki drugi datum u 9. i 11. mjesecu).

Nevjerojatno, ja dečku pomogao da proda početkom osmog mjeseca 26 komada, a ti meni da ne stoji. Malo se informirati prije nego pričati svašta.

Sljedeći lock up je u 11/08 i to je zadnje i ne prodaju oni koji imaju 6 komada, nego svi oni koji su kupili 18 komada po diskontu od većeg prema manjem + 8 komada bonusa po 1690 kuna. Svašta.

[/quote]
Možda si dečku pomogao, jer mu je lockup istekao u 5. mjesecu. [smiley]
Btw. Vrlo sam dobro informiran, ali nisam sto posto siguran za datum (ispred sebe imam papir o uplati ininih dionica na kojem lijepo piše da je lockup na 6, 10 ili 12 mjeseci). Jedino što ne piše je od kojeg datuma se počinje računati lockup.

Cash rulez!


[Nisan zna da INA zapošljava 35000 ljudi ,ajde da sam dobija i tu informaciju.
P.S. 15818 NA DANAŠNJI DAN

Nisi ti puno toga zna i dalje ne znaš. Inini sadašnji i BIVŠI zaposlenici su kupili dionice.
A i još si kasnije da(o) krivi info o datumima. Dakle nije 31. 09. nego 21. 09. i isto tako u 11-om mjesecu.
Na kraju te molim ne napadaj nego provjeri, pročitaj pa podijeli ako nešto naučiš.
[/quote]
E hvala vatreni – i ja bih rekao da je ovo točan datum. Hvala svima – potvrdili ste ono što sam mislio. [smiley]

Cash rulez!

Lock up je prvi bio u petom, drugi krajem sedmog mjeseca….

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


[Nisan zna da INA zapošljava 35000 ljudi ,ajde da sam dobija i tu informaciju.
P.S. 15818 NA DANAŠNJI DAN

Nisi ti puno toga zna i dalje ne znaš. Inini sadašnji i BIVŠI zaposlenici su kupili dionice.
A i još si kasnije da(o) krivi info o datumima. Dakle nije 31. 09. nego 21. 09. i isto tako u 11-om mjesecu.
Na kraju te molim ne napadaj nego provjeri, pročitaj pa podijeli ako nešto naučiš.
[/quote]
Ti si spominja 10% u zadnjemu lock up periodu , a nikakve sadašnje i bivše djelatnike pa po tvome ispada da INA zapošljava 35000 ljudi ,a ono moje ti je provjerena informacija .Dionice je kupilo oko 10000 sadašnjih i bivših djelatnika, a o lock up sam provjerio iz svoga ugovora.Nemoj se praviti da puno znaš ako neznaš ništa.

Ako MOL u kratkom roku dostavi podatke koje HANFA traži (da ne čeka puni rok od 14 dana) moglo bi biti znak da je u igri drugi ponuđač. Jer moguće da je Ivo dobio mig od drugog igrača i sad mu HANFA radi "prostor za manevar". MOL-u svako odugovlačenje nikako ne ide na ruku. Dok npr. OMV-u daje time out da u miru složi plan.
HANFA me podsjetila na slovenske prometne policajce. Voziš kroz SLO po znakovima, svjetla, pojas, sve… i kad te zaustave traže ti kutiju sa žaruljicama i provjeravaju da li svaka radi. A tebi se žuri…

(A možda jednostavno MOL nije uspio dobiti bankovnu garanciju za tako veliku ciru koju misle ponuditi! [wink])
Ajde narode, malo optimizma u ova neizvjesna vremena nikome ne škodi!

Ma pustite Lock up. Mene zanima zašto INA pada i po vrijednosti dionice i po obimu trgovanja nakon što je HANFA zaprimila ponudu od MOL-a? Rezultati poslovanja nikad bolji! Ima kakva informacija. Unaprijed hvala.


MOL-u svako odugovlačenje nikako ne ide na ruku.

A zašto mu je onda trebalo mjesec dana da složi ponudu i još ju nije kako treba složio?

A zašto mu je onda trebalo mjesec dana da složi ponudu i još ju nije kako treba složio?

Hanfa očekuje ponudu MOL-a do kraja tjedna
‘Mol bi mogao objaviti detalje ponude za preuzimanje Ine do kraja mjeseca srpnja, a realizacija posla se očekuje sredinom rujna’, rekao je Ante Samodol, čelni čovjek Hanfe, piše Bloomberg.

Da li je baš tako? Ne vjerujem da bi se Samodol išao blamirati (sebe i HANFU) ovakvim izjavama. Ponuda je trebela stići 2 tjedna prije (prema njemu), a nije? Zašto nije? Mi to ne znamo. Ali znamo da im je sad vratio ponudu. Možda im vraća udarac. Oni su "izbrukali" njega, sad on malo njih…

Sve u svemu, ukoliko MOL dostavi izmjene u nekom kratkom roku (do sredine slijedećeg tjedna npr.) a HANFA uzme dodatnih 14 dana da to "pregleda" moglo bi upućivati na signale iz Austrije. + što nam se Ivo vraća s godišnjeg, a njega neće navlačiti za nos kao Samodola.



Ne stoji ovo za 9 mjeseci – lockup je na 6, 10 i 12 mjeseci. Mene zanimaju da li su točni datumi (da li je 21, ili neki drugi datum u 9. i 11. mjesecu).

Nevjerojatno, ja dečku pomogao da proda početkom osmog mjeseca 26 komada, a ti meni da ne stoji. Malo se informirati prije nego pričati svašta.

Sljedeći lock up je u 11/08 i to je zadnje i ne prodaju oni koji imaju 6 komada, nego svi oni koji su kupili 18 komada po diskontu od većeg prema manjem + 8 komada bonusa po 1690 kuna. Svašta.

[/quote]
98% dionica ine za radnike nije pod lockupom , jer največi broj su dobili stari radnici čiji lockup je bio 6 mjeseci


Ma pustite Lock up. Mene zanima zašto INA pada i po vrijednosti dionice i po obimu trgovanja nakon što je HANFA zaprimila ponudu od MOL-a? Rezultati poslovanja nikad bolji! Ima kakva informacija. Unaprijed hvala.

informacija ima uvijek,samo ih neki znaju a neki ne.
postoji nekoliko grešaka kod nas na u Hanfi i u politici koje pod hitro treba promijeniti.
Smijeniti odmah Antu Samo-dol i pronaći novog čovjeka sa prezimenom Samo-gor,smijeniti potpredsjednika Rumenige i imenovati najmlađeg člana stranke- Zelenige, a drivi oduzeti titulu premijera i imenovati banom da nas brani od Mađara.Ako ni to ne pomogne u oporavku burze-zatvoriti ili prodati.

informacija ima uvijek,samo ih neki znaju a neki ne.
postoji nekoliko grešaka kod nas na u Hanfi i u politici koje pod hitro treba promijeniti.
Smijeniti odmah Antu Samo-dol i pronaći novog čovjeka sa prezimenom Samo-gor,smijeniti potpredsjednika Rumenige i imenovati najmlađeg člana stranke- Zelenige, a drivi oduzeti titulu premijera i imenovati banom da nas brani od Mađara.Ako ni to ne pomogne u oporavku burze-zatvoriti ili prodati.

bravo sviđa mi se ovo samo-dol u promijenu samo-gor, višš višš zato nam burza pada
[/quote]
[thumbsup]

pepe7



Ma pustite Lock up. Mene zanima zašto INA pada i po vrijednosti dionice i po obimu trgovanja nakon što je HANFA zaprimila ponudu od MOL-a? Rezultati poslovanja nikad bolji! Ima kakva informacija. Unaprijed hvala.

informacija ima uvijek,samo ih neki znaju a neki ne.
postoji nekoliko grešaka kod nas na u Hanfi i u politici koje pod hitro treba promijeniti.
Smijeniti odmah Antu Samo-dol i pronaći novog čovjeka sa prezimenom Samo-gor,smijeniti potpredsjednika Rumenige i imenovati najmlađeg člana stranke- Zelenige, a drivi oduzeti titulu premijera i imenovati banom da nas brani od Mađara.Ako ni to ne pomogne u oporavku burze-zatvoriti ili prodati.

[/quote]
[lol] [lol]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

New Report

Close