INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mislim da ce skliznuti do 2600kn, na toj granici je fondovi brane

ne mari za male stvari i ostat ce male

Kada se posluša gospodina Dragičevića u Poslovnom Kodu i kako je smiren kao da je pod sedativima kada odgovara na pitanja o tužbi i losem poslovanju! Ta njegova sigurnost daje mi sigurnost da INA ipak nije na svome vrhuncu a možda je veliki muljator sto nikako nebi volio jer mi tada teorija pada u vodu![smiley1]

Ko visoko leti nisko pada


Niko ništ ne piše? Ova dionica ko da je propala…

To sto niko nista ne pise je jednostavno nedostatak novih informacija a nikako propast dionice!
Slicna ce se stvar dogoditi za HT za godinu kada bude IPO HEP-a ili neke druge drzavne firme.

Ko visoko leti nisko pada

Imam pitanje. Našo sam si zaposlenika koji će mi dat da kupim njegove dionice ine. Našo sam na stranicama zabe punomoć i tu neku izjavu koju moramo potpisat. i sad me zanima jel sa tom punomoći ide sve dalje na moje ime? Jel potrebno još kakav ugovor potpisivat između mene i njega? Jel me može on poslije kak zeznut? Šta mi preporučate da napravim?

..........................................................................................


Niko ništ ne piše? Ova dionica ko da je propala…

– nije ko da je propala, nego je propala.
– sada također imamo jednu vrstu IPA INE s 45.000 ulagača.
– do sad su poslije svakog IPA cijene išle gore.
– ali kod ovih nestrpljivih budućih dioničara INE, očekujemo sigurnu cijenu dionice ka dolje.
– a uskoro dolaze i paketi 22 + 2, i to će gurnuti cijenu dolje.
– ali za one pametne to će biti ipak prilika jeftinog dokupa.
Pozdrav !

pametno receno ivana7[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male

mislim da cijena nebi trebala znacajno oscilirati radi skorog dolaska povlastenih dionica. kad radnicima istekne lock up tad bi mogao biti tobogan tj. prilika za kupnju. ipak se radi o 700000 kom.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


Imam pitanje. Našo sam si zaposlenika koji će mi dat da kupim njegove dionice ine. Našo sam na stranicama zabe punomoć i tu neku izjavu koju moramo potpisat. i sad me zanima jel sa tom punomoći ide sve dalje na moje ime? Jel potrebno još kakav ugovor potpisivat između mene i njega? Jel me može on poslije kak zeznut? Šta mi preporučate da napravim?

imam odgovor na pitanje-preporučam zajam i k/p ugovor nakon x mjeseci(vidi temu HT)…pusti punomoći.

potrabbb:

Niko ništ ne piše? Ova dionica ko da je propala…

– nije ko da je propala, nego je propala.
– sada također imamo jednu vrstu IPA INE s 45.000 ulagača.
– do sad su poslije svakog IPA cijene išle gore.
– ali kod ovih nestrpljivih budućih dioničara INE, očekujemo sigurnu cijenu dionice ka dolje.
– a uskoro dolaze i paketi 22 + 2, i to će gurnuti cijenu dolje.
– ali za one pametne to će biti ipak prilika jeftinog dokupa.
Pozdrav !


Ne pišem u natuknicama, ali ću se složiti sa gore iznešenim, pogotovo sa zadnjom natuknicom.
To će biti lijepa prilika uletiti pa kod preuzimanja uzeti 60-70 dodatnih postotaka.


potrabbb: ” Imam pitanje. Našo sam si zaposlenika koji će mi dat da kupim njegove dionice ine. Našo sam na stranicama zabe punomoć i tu neku izjavu koju moramo potpisat. i sad me zanima jel sa tom punomoći ide sve dalje na moje ime? Jel potrebno još kakav ugovor potpisivat između mene i njega? Jel me može on poslije kak zeznut? Šta mi preporučate da napravim? ” imam odgovor na pitanje-preporučam zajam i k/p ugovor nakon x mjeseci(vidi temu HT)…pusti punomoći.

Pa jel mogu onda ja otić u banku i sredit svu tu papirologiju ili mora zaposlenik ić?

..........................................................................................


potrabbb: ” Niko ništ ne piše? Ova dionica ko da je propala… ” – nije ko da je propala, nego je propala. – sada također imamo jednu vrstu IPA INE s 45.000 ulagača. – do sad su poslije svakog IPA cijene išle gore. – ali kod ovih nestrpljivih budućih dioničara INE, očekujemo sigurnu cijenu dionice ka dolje. – a uskoro dolaze i paketi 22 + 2, i to će gurnuti cijenu dolje. – ali za one pametne to će biti ipak prilika jeftinog dokupa. Pozdrav !

Haha
pogledajte moje prijasnje postove na ovoj temi.
Cekam 2 dionice iz IPO-a i tek ih onda registriram kod brokera, ali jos uvijek je daleko prodaja.
Ne mogu se pohvalit da imam para za dokup, iako je ovo trenutno jedna od rijetkih dionica koje su povoljne za dokup.
Tu je jos i Lng terminal,…
Ina-R-A ne raste samo zbog ovih 7% dionica radnicima, ali vidjeli smo na slicnom primjeru (DDJH-R-A) da to bas i ne igra neku ulogu.

Ako svakom malom dioničaru Ine koji nije prodao svoje dionice bude morala dati dvije bonus dionice,država će 1.prosinca podijeliti 72.142 dionice,koje trenutno vrijede više od 204 milijuna kuna. [smiley10]

Mislim da INA još dugo neće na svoje nekadašnje razine, a tu mislim oko 3300. Slažem se da je na ovim razinama dobra i za dokup, makar je moguće da ide i ispod 2700, ali ponavljam, isto tako mislim da će proći još jedno vrijeme dok ne počne opet značajnije rasti. Još uvijek ju imam od IPO-a i ne mislim ju prodavati ispod 4000, no svjestan sam da to neće biti “sutra”

Blago siromašnima duhom...

U potpunosti dijelim mišljenje prethodnog posta. Primjetio sam da se moje i mišljenje kolege Amarua jako često podudara.
P.S. kolega vas smatram jednim od iskrenijih na forumu.

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...


Ako svakom malom dioničaru Ine koji nije prodao svoje dionice bude morala dati dvije bonus dionice,država će 1.prosinca podijeliti 72.142 dionice,koje trenutno vrijede više od 204 milijuna kuna. [smiley10]

Debelo si precijenila broj onih koji nisu prodali Inu. A ionako će mali broj njih prodavati dionice, a radnici su ionako pod zabranom, tako da uzalud drukate za pad cijene.
Uostalom cijena je već pala kad je objavljena vijest da će radnici moći upisati dionice.
Podjećate me na fondovske plaćenike.

Stagflacija je svemu kriva

New Report

Close