INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


purger007: ” Glavno da je cijena probila psihološku granicu na 3000 kn. Sada idemo prema 4000 kn up up. U INU najviše vjerujem na našem tržištu. ” Sad fondovi brane cijenu i drže INU iznad 3000 kn, ali nakon 29.06. potonut će opet na 2900 kn, a kad radnici dobiju dionice i niže.

Koja je danas bila K/P?
Moje misljenje je da ulaze Rusi koji ce progutati te radnicke dionice kao da ih nikad nije bilo!

My God, it's full of stars!!

avax10 : Sad fondovi brane cijenu i drže INU iznad 3000 kn, ali nakon 29.06. potonut će opet na 2900 kn, a kad radnici dobiju dionice i niže.

Nemojte stalno plašiti dioničare sa padom cijene. Na ovoj dionici niko nemože izgubiti treba ju držati na duže vrijeme i zarada je sigurna. INA up up.

teško Mirko.
Mislim da je dionicki puls vise psiholoski nego matematicki.

Evo nove špekulacije o interesu Rusa za Inu, ali i o izgradnji skladišta plina od strane INE

Nova Družba Adria i skladište Beničanci?

Vaš link

Sve to pridonosi rastu cijene INE. Zato INA up up.


Evo nove špekulacije o interesu Rusa za Inu, ali i o izgradnji skladišta plina od strane INE Nova Družba Adria i skladište Beničanci? Vaš link

Izgleda da je Nacional neki dan u članku najavio vrlo izgledna događanja od kojih se dio navodi i u članku Poslovnoga.

Gospodo a odakle vam da će djelatnici INE odmah prodati dionice.
Ja sam ih kupio na IPO-u , a kada još dobijem i radničke čuvati ću ih dok ne postignu cijenu od 10000 kuna
Nemojte biti baš uvjereni da će svi prodavati, neki hoće ali mislim da većina neće jer nisu valjda glupi da ne mogu zaraditi više.

Osim toga, čemu služe i što bi radili naši mili i vrli fondovi nego skupljali vrhnje? Kao onaj jučer s 1000 komda na kupnji? [smiley1] Nema toliko dionica koliko oni mogu pobrat’!

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Gospodo a odakle vam da će djelatnici INE odmah prodati dionice. Ja sam ih kupio na IPO-u , a kada još dobijem i radničke čuvati ću ih dok ne postignu cijenu od 10000 kuna Nemojte biti baš uvjereni da će svi prodavati, neki hoće ali mislim da većina neće jer nisu valjda glupi da ne mogu zaraditi više.

Navaliti će s prodajom čim im to Vlada dozvoli zato jer to nisu niti investitori niti špekulanti nego netko kome se pružila prilika da preko noći zaradi 30000-50000 kn, a da se pritom nije niti oznojio.

Da oni razmišljaju ovako kako ti misliš onda bi već bili prepuni dionica INE. Dionicu nije problem kupiti na tržištu pogotovo ako vjeruješ da ćeš na njoj zaraditi.

Pozdrav

Vorda nisi u pravu. Jedan manji dio će prodati vrlo brzo, a ostali će ih držati i zaboravit na njih neko vrijeme. Ovo tvrdim na temelju prijašnjih iskustava i činjenica, dakle ovo nije moje subjektivno mišljenje. Uvijek je moguće da se nešto izvanredno dogodi pa radnici prodaju, no tvrdim da ako se vodimo ranijim iskustvima, kvalitetne dionice radnici drže.

Trend is your friend.


” Navaliti će s prodajom čim im to Vlada dozvoli zato jer to nisu niti investitori niti špekulanti nego netko kome se pružila prilika da preko noći zaradi 30000-50000 kn, a da se pritom nije niti oznojio. Da oni razmišljaju ovako kako ti misliš onda bi već bili prepuni dionica INE. Dionicu nije problem kupiti na tržištu pogotovo ako vjeruješ da ćeš na njoj zaraditi. Pozdrav

Slažem se sa tobom da bi čak možda i prodali kada im vlada to dopusti. Kod mene na poslu nitko od djelatnika nije kupio dionice na IPO-u, a kada sam pričao sa nekolicinom oko kupnje, odmahivali su rukom, zato je moja malenkost vjerovala u zaradu te kupila nekoliko paketića, kamo sreće da sam ih kupio i više, više bi omastio brk ali dobro je i ovako.

Razmišljajti se može i na način da većina u INI nema velike plaće i da im sadašnji mirovinski sustav ne garantira neku svijetlu budućnost, pogotovo starosjediocima, te da na ovaj način gledaju kao i oblik štednje tj. mirovine

New Report

Close