IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ali ovakvo pisanje ne vodi nićemu
Niti ovo silno citiranje posvuda na forumu ne vodi ničemu. (Ne mislim samo na tebe.) Dobro bi bilo da se ekipa ovdje potrudi citirati s mjerom (a ne 2-3-4 citata na citat pa ispada da jedan post zauzme pola cijele stranice) i da se briše sve što je manje relevantno između HTML tagova kako slijedi:


Strawinsky, 13.02.2009. u 00:49

Takvim postupkom se skraćuje post, lakše ga se čita, pregledniji je.

stanje na dan 13.02
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AKCIONAR D.O.O. 20.086 12,67 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 9.651 6,09 Skrb. račun-82
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 4.968 3,13 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 4.693 2,96 Skrb. račun+1
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 3.139 1,98 Skrb. račun
6. ĐUKAN PETAR 2.916 1,84 Osnovni račun
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 2.604 1,64 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 2.574 1,62 Skrb. račun-12
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 1.965 1,24 Skrb. račun
10. DEŠKOVIĆ ŽARKO 1.930 1,22 Osnovni račun
Ukupno: 34,38

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

ovaj pod 2. izgleda da neće stati dok ne iskrca sve do kraja. još "samo" 9.600 komada. ajme nama

čemu TUGA, čemu BOL??? kad postoji ALKOHOL

Evo tko se s ovim može utješiti svaka čast…

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=5bda44dd-ff1c-45f2-be02-d188b0fc932c&open=sec

[embarass]

Radić je najjači, blago onom ko te ima, ko te ljubi….
sada za dioničare IGH baš ne znam…


Radić je najjači, blago onom ko te ima, ko te ljubi….
Radić: Cijena dionica nije važna za one koji ih ne misle prodavati!

Zaboravio je mudro dodati kako cijena posebice nije bitna za one koji dionicu – nemaju.



Evo mene poslije duge pauze da nesto prokomentarisem..Htio bi samo napomenuti da kad sam komentarisao na ovoj temi prije nekih 40 dana neki su ovdje oplakivali moje komentare ne zato sto su jadni nego zato sto nisu htjeli da se zna realnost.
Vec sam rekao da je ova dionica precijenjena i to je istina, ne bih zelio da moderator izbrise ovaj komentar od mene da bi sacuvao mjesta komentarima privilegovanih forumasa na ovoj temi, koji uglavnom pumpaju cijenu po forumu kada im odogovara, a kad se istovare prizeljkuju pad i drukaju ka dole!!!!

Realno je za ocekivati da se IGH spusti na neku razumnu cijenu koja bi u realnim okvirima bila izmedju 700-1000kn.

Poz

ajde ti prijatelju daj neki argumet za tih 700 kn. Po kojim parametrima je precjenjena? Ja kažem da je podcijenjena i da vrijedi 7000 kuna. I što ćemo sad?
[/quote]

E prijatelju svako ima svoje misljenje, ja sam dao komentar kao cvrst stav a vi nagadzajte zasto je to tako.
Ono sto znam ne zelim da dijelim po forumu, ali ono sto sam dobio u razgovoru s covjekom mi je dovoljno.
Zivi bili pa vidjeli.
”Ko zna mozda nisam u pravu..” [proud]

Kupujem od pesimista / prodajem optimistima..

E prijatelju svako ima svoje misljenje, ja sam dao komentar kao cvrst stav a vi nagadzajte zasto je to tako.
Ono sto znam ne zelim da dijelim po forumu, ali ono sto sam dobio u razgovoru s covjekom mi je dovoljno.
Zivi bili pa vidjeli.
”Ko zna mozda nisam u pravu..” [proud]


Ako si dobio info od nekoga onda baš i nemaš čvrst stav?
Ne radi se uopće o tvom mišljenju nego o njegovom ako sam dobro shvatio.
Najlakši način za izgubiti novce na burzi je upravo taj.
Pošto vidim po tvom profilu da ulažeš u finanzu vjerujem da si to već shvatio..ili možda nisi??

sijem žito raste grahorica

Meni je reko od šogorove sestrične ujak, da prijatelj njegovog prijatelja..

Znaš šta mi je reko ?

Što?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Što?

Da te ne zna…

Mirza?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close