IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

slabo drukate ljudi


slabo drukate ljudi

Baš tako, ajmo brže i jače jer i ja čekam niže. No, s nestrpljenjem očekujem post od hažibabe, čovjek zna, vidi se.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Zabio nama hadžibaba po 5-6 jedinica sa svojim multinicovima.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Ili HDZ vs. SDP
uzas, sramota

Je li INGRA — SDP dionica…????
Zašto jer zato što dobija od Bandića poslove ili što?
Hvala na od.

smanjuje se minus.......

od ovog hadzibaba pročitat post i svatit kaj je pjesnik htio reći je nauka…hahaha…ili ima 9 godina ili se upoznao s olovkom tek kad se spustio u Croatiu s planine u Bosni..haha..nego daj me ispravi imaš 1000kn i zapeo ti za oko igh…imam ti ja bolju ideju- rađe ti kupi ingru pošto je ona 80 kn a to ti je puno jeftinije od 400 kolko bi ti dao za igh, kužiš jeftinija je za 320 kn..

Evo upravo sad čujem da je INGRA bila angažirala sve medije oko neplaćanja onog zemljišta od strane IGH ( ZAGREBČANKE)


od ovog hadzibaba pročitat post i svatit kaj je pjesnik htio reći je nauka…hahaha…ili ima 9 godina ili se upoznao s olovkom tek kad se spustio u Croatiu s planine u Bosni..haha..nego daj me ispravi imaš 1000kn i zapeo ti za oko igh…imam ti ja bolju ideju- rađe ti kupi ingru pošto je ona 80 kn a to ti je puno jeftinije od 400 kolko bi ti dao za igh, kužiš jeftinija je za 320 kn..

Evo svima vam je postiskao jedinice sa svojih xxx nickova…
ja popravljam koliko je moguce
SAVJET NOVIMA…
OBAVEZNO POGLEDATI STAROST NICK-A…PO TOME SE VIDI DOSTA TOGA…
NAKON TOGA PREGLEDATI ZADNJIH 5 POSTOVA ISTOG NICKA…..SVE CE VAM BITI JASNIJE

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


od ovog hadzibaba pročitat post i svatit kaj je pjesnik htio reći je nauka…hahaha…ili ima 9 godina ili se upoznao s olovkom tek kad se spustio u Croatiu s planine u Bosni..haha..nego daj me ispravi imaš 1000kn i zapeo ti za oko igh…imam ti ja bolju ideju- rađe ti kupi ingru pošto je ona 80 kn a to ti je puno jeftinije od 400 kolko bi ti dao za igh, kužiš jeftinija je za 320 kn..

Samo sam komentarisao cijenu, koliko puta trebam ponoviti da me ta dionica ne interesuje.. [shocked] [lol] [wink]

Kupujem od pesimista / prodajem optimistima..

Jel se iskrcala ona Đukela?[lol]

…pa da možemo gore konačno, ko i sve normalne dionice…

pa ne može se IGH tržit na book i po. Pa šta imaju oni od imovine? Šestar?

Alo AZ, u čemu je problem?? Još dva su dana samo. Ajmo na 2BV barem !!

I'LL BE BACK

IGH se osvećuje INGRI

Iz teksta kojeg sam pročitala jasno je da IGH zahebava INGRU. Kako i sami znate, uporabna dozvola
izdaje se na temelju IZVJEŠĆA nadzornog ing. / tvrtke/ koja obavlja nadzor, a sve skupa..izvješća i
a-testi, dostavljuju Gradskom uredu za izdavanje Uporabne dozvole. Ako je i samo JEDNO JEDINO
IZVJEŠĆE problematično i nije u skladu sa zakonom tj. savršeno jasno i pozitivno ocijenjeno od nadzornog organa- NEMA PROLAZA TJ. UPORABNE..
IGH- kao što znate ima monopol u projektiranju određenog objekata, ISHOĐENJU određenih A-testa
itd-itd…. a ponekad se IGH jednostavno angažira SAM – SEBE tj. njegovi inženjeri naprave
na crno ili bijelo PROJEKTE, ELABORATE ili što već treba… a onda OPET IGH..sam sebi na to
daje SUGLASNOTI…pozitivna izvješča…pozitivne A.TESTE itd.itd.

ZBOG TOGA JE PARADOKSALNO…da Ingra nije dobila POZITIVNO IZVJŠĆE na čeličnu konkstrukciju-
JER JE PROJEKTANT I ONO NAJBITNIJE N A D Z O R obavljao IGH…… NE MOŽEŠ DRUGOME VADITI
ZUB- NADZIRATI VAĐENJE …. i onda kad izdaješ uvjerenje…temeljem kojeg se dobivaju
određeni BONITETI- i BITAN UMJETNIČKI DOJAM…tj. NOVAC po završetku radova…..
početi ZAHEBAVATI …da su počinjene greške koje treba ponovno ispravljati…
Naravno, ministrica je u službi VLADE- koja odgađa plaćanje …PA SAMO JE I LOVA U PITANJU…
Malo će Ingru zahebavati, dok ne skupe lovu za prvo plaćanje…..

Kad donesu pozitivno izvješče od strane NADZORNOG ORGANA / IGH/ U Gradski ured- dobit će
uporabnu …… AH, taj problematični IGH……. Ah, Marina….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


IGH se osvećuje INGRI

Kao prvo plaćanje se obavlja temeljem ovjerenih mjesečnih situacija; ako Ingra zna pametno voditi situacije onda je barem 90% naplaćeno. Što se tiče izvješća nadzornog inžinjera za konstrukciju ono je bez sumnje korekto napisano; problem je da u tako kratkom roku povjerenik Povjerenstva za tehnički pregled nadležan za konstrukciju donese odluku. Kontrole i ispitivanja koja je trebao provesti izvođač su:

– izvješće o kvaliteti betona;
– izjava izvođača radova da su priloženi atesti za armaturu odnose na predmetnu građevinu (upis u dnevnik)

uf, IGH mi s ovim opasno napao Inino drugo mjesto najantipatičnijih tvrtki, za stić Zabu na nedodirljivom prvom ipak treba još žganaca. [angry]

New Report

Close