IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Naravno da je totalno neznanje. To su ti malo ljudi koji bi svakako htjeli biti veliki pa cijele dane žicaju po forumu ne bili im netko prodao po cijeni po kojoj su si oni zamislili.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ima li netko info.da li Đukan još prodaje ili je 400kom bilo sve

Isusek moj šta piše u Nacionalu danas.
Prava sramota.

Mislim da se Đukan iskrcava dalje.

Jedan pm od hadzibaba, ne znam da li se za.ebava ili misli ozbiljno, ali što znači nekom nominala, osim početniku

@valentine nemas pojma ko sam ja da bi cijenil moje komentare! zato ne lupetaj a drugo ja sam ukupno par komentara postavio o IGH tako da se to ne moze nazvati ni drukanje ni neznanje. Ako zelis da te poducim burzi javi se na pm. Ajde da ja napravim kompaniju slucni IGH pa da ti je prodam po pet puta vecoj cijeni ne mora to biti cijena IGH od cca12000kn na nekih 30puta vecim razmerima od nominale.

Hristos se rodi druže!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Ima li netko info.da li Đukan još prodaje ili je 400kom bilo sve

Završio je bilo je to radi rješavanja nekih stambenih briga nije ĐUKAN PROBLEM problem je RADIĆ

Problem leži samo u neznanju pojedinaca, da ih ne nabrajam sada, naći će se sami.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

IGH vs. INGR [rolleyes]

Vaš link

Ili HDZ vs. SDP
uzas, sramota

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Jedan pm od hadzibaba, ne znam da li se za.ebava ili misli ozbiljno, ali što znači nekom nominala, osim početniku

@valentine nemas pojma ko sam ja da bi cijenil moje komentare! zato ne lupetaj a drugo ja sam ukupno par komentara postavio o IGH tako da se to ne moze nazvati ni drukanje ni neznanje. Ako zelis da te poducim burzi javi se na pm. Ajde da ja napravim kompaniju slucni IGH pa da ti je prodam po pet puta vecoj cijeni ne mora to biti cijena IGH od cca12000kn na nekih 30puta vecim razmerima od nominale.

Hristos se rodi druže!!!


Šteta što mu nisi dao broj telefona, nazvo bi te on kući da te ubjedi da prodaš, nebi mu bilo prvi put, ne nasjedajte na ove jadnike što se žele jeftino dočepati vaših dionica

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Evo vijest se širi, stiglo i na business.hr

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=352b083f-7250-4a34-a9f5-bfc52366633f&open=sec

14.04.2008.

Jao koje vijesti a cijena ni da mrdne. Kako, postavi se nisko na 2000 kuan i čekaj, uletit će ziher. Možda već danas… [thumbsup]

U vašim snovima, naravno. Popodnevni san…

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Jedan pm od hadzibaba, ne znam da li se za.ebava ili misli ozbiljno, ali što znači nekom nominala, osim početniku

Hristos se rodi druže!!!


Šteta što mu nisi dao broj telefona, nazvo bi te on kući da te ubjedi da prodaš, nebi mu bilo prvi put, ne nasjedajte na ove jadnike što se žele jeftino dočepati vaših dionica
[/quote]

Vas dvojica ste dva obicna neznalca ako tako razmisljate.
Po malo vas razumijem nije jednotavno platiti previsoko pa sad zbrajati minuse ali sta Boze i to se nekome mora desiti..a najvise pocetnicima kao sto ste vi.
Nemam dionice IGH niti ih imam namjeru kupovati.
Pozdrav

Kupujem od pesimista / prodajem optimistima..

New Report

Close