IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vratit će to ingra IGH-u preko bandića i zemljišta za zagrebčanku. bit će ovdje među njima uskoro krvi do koljena. prava zabava za raju i arenu: kruha i igara [lol]

forumsko pisanje nije financijsko savjetovanje za ulaganje na tržištima kapitala

Na temi Ingra, napisala sam dio odgovornosti koji snosi i Ingra…

Sava, pa ako Povjerenik ne zna koji su prioriteti u obradi Predmeta, onda je kriv Pročelnik ureda,ili
sam Gradonačelnik….
Povjerenici su vanjski suradnici Grada, prezaposleni honorarno kojegdje…. moš mislit povjerenik
POVJERENSTVA….. hebote, što još nisu smislili….a ARENA – ko da daju uporabnu za kiosk sa ćevapima!
Pa nemaju vremena….ma , ja bi njima odredila ROKOVE , pa ko može rintaj..ko ne može..mrš ..
radit u svoje urede za crkavicu…. ako nisi za akciju, bjež od takvih odgovornosti..kosit travu
i šetat djecu..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Aj ti meni objasni Miami jesi ti za Ingru il IGH? Ne kužim ove textove tvoje baš. I jel misli rast taj IGH? Koji mu je vrag? I zašto Ingra pada a IGH ne? Znači IGH je ipak pobjednik, jel? [wink]

I'LL BE BACK


Članovi Povjerenstva za tehnički pregled zovu se Povjerenici i svaki ima svoj djelokrug rada.
Ako je Glavni nadzorni inženjer iznio primjedbu glede odstupanja od projekta koji imaju utjecaj na konstrukciju objekta pitam te da li bi ti preuzeo odgovornost na sebe dajući uporabnu dozvolu, a da prije nije izvršen ponovni proračun stabilnosti objekta.
Sve se to moglo izbjeći i mislim da je ovo nepotrebna bura u čaši vode.

dosta je potrošeno postova na odnos ove dvije firme,ali ako netko želi razmisliti o stvarnim problemima struke,mislim da je stvar jasna i da nitko nikoga ne z……….a.kako ovdje neki navode,sve te dokumente treba netko i potpisati i za njih odgovarati kod izdavanja uporabne dozvole,pa ako netko smatra da je kod ovakvog projekta problem odnosa SDP-HDZ onda ili nije nikad ništa gradio ili tražio uporabnu dozvolu ili misli da je odgovornost za 15000-20000 ljudi pod istim krovom nečija zaj………ja i igra cijena određenih firmi na burzi taj se očito i sam zaj……..va,
sjetimo se padova krovova u Njemačkoj pod opterećenjem snijega gdje je sigurno mogućnost loše izvedbe svedena na minimum,a kada gradobandić kaže da su u dvorani ronioci onda sigurno curi negdje pa makar on to svodio na zaj……ciju, ali mi sigurno nismo tražili bazen za vaterpolo ili ako nema grijanja,led za hokej, a dionice,ma sve će one kud im je zacrtano u zvijezdama kaže uvažena proročica Anđelka i ja čekam da IGH poraste,ma što da poraste,da preraste, a ni INGRA mi ne smeta da poskoči ko Blanka Vlašić,ali opet što mi vrijede dionice i visoka cijena ako me nešto klepi po glavi u dvorani što je gradila Ingra,a primio Igh ,sretna nova godina

a ako je bojazan od opterećenja snijegom (ne znam točno što je glavni problem) u pitanju i privremena dozvola od 90 dana je onda čista glupost,jer kad će snijeg ako ne u tih 90 dana i kad će prvenstvo nego u slijedećih 30, mislim da nešto drugo nije baš 100 % u redu,
ako se bilo što smatra nesigurnim treba popravljati ako se može pa makar cijena dionica i jednih i drugih ošla do 0,osobno ne bih volio bilo kakvih nesigurnosti za bilo koga pa ni sebe,
pad cijena dionica nekako mogu i istrpjeti,ali pad stropa ????

Sava, sve mi je jasno oko Zakona o gradnji i Pravilnika za izdavanje uporabnih dozvola…..nisam ni za jedne ni druge… ali da podmetanja…ima…a IGH nije cvijeće..nekako sam na strani investitora uvijek,
i ne podržavam aljkavost izvođača…
No, da sam bila u puno situacija žrtva ucjenjivanja , kada su u pitanju građevinski detalji..jesam..
Na uporabnoj zapravo investitor plaća sve greške, sve izmjene, sve propuste…..
Ako si nekome u tijeku gradnje stao na žulj….bolje da ga nikad ne trebaš kod uporabne …..!

I u malim i u velikim sredinama..nema transparentosti…..i Zagreb je jedno obično građevinsko
selo, ne prođe ni jedna ploča, a da ne pročitam investitore i projektante…..vrlo jaka konkurencija.
No….ovo sa Arenom nije bio nikakav zajednički interes…već je INGRA bila predmetom ne samo
stalne i pretjerane medijske kontrole, već i vrlo negativno intonirane …..
a Arena je poslužila za svakojake obračune…
Vrhunac otežavajućih okolnosti bilo je podizanje prašine oko uporabne. Investitori znaju
DA JE TAJ NAJOSJETLJIVIJI DIO ….zapravo na kraju , investitoru najvažniji- jer se ne radi samo
o ocjeni zakonskog rada….VEĆ O POMOĆI U DOVRŠENJU ZAHTJEVNOG POSLA…
šta imaju mediji slikati i pisati o tehničkim propustima, ako nema uporabne… to je normalno…
ili ako je izdana privremena uporabna….tko ima pravo ocjenjivati javno kvalitetu krovišta..
prije uporabne ?? Nek curi voda..nisu smjeli nikoga nit pustiti na gradilište…
LJUDI su ovce koje putuju planinama….. ne poznaju zakone, i jedva čekaju žrtvu koja strahuje
iza brda….
Promjenom vlasti..IGH će se spustiti na zemlju.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

samo da Marina ne odredi rušenje kao onima sitnog zuba gdje nije imala vremena ni mogućnosti razvrstati investitore,mislim da se na ovakve stvari gleda previše politički, a zanemaruje struka,
ne ruši Marina stranačkim neistomišljenicima nego onima koji ne rade po pravilima struke,Marina,Marina,Marina…. [cry] [cry]

Članovi Povjerenstva za tehnički pregled zovu se Povjerenici i svaki ima svoj djelokrug rada.
Ako je Glavni nadzorni inženjer iznio primjedbu glede odstupanja od projekta koji imaju utjecaj na konstrukciju objekta pitam te da li bi ti preuzeo odgovornost na sebe dajući uporabnu dozvolu, a da prije nije izvršen ponovni proračun stabilnosti objekta.
Sve se to moglo izbjeći i mislim da je ovo nepotrebna bura u čaši vode.

Meni se čini da su to sve smišljene igrice, mala smo zemlja, puno krokodila, lako se manipulira medijima, previše halabuke je oko arene

Niste mi odgovorili… zna li netko, jel gotov Đukan? Meni se čini da jest,nema neke prodaje baš, šuplje nešto u odnosu na prethodne dane. Ima i skrivenih na kupnji. Bumo vidli… ak padne kupit ću još.

I'LL BE BACK

Ukupna upnja pala od prije par dana sa 615 kom, na današnjih 290 tijekom dana.
Prodaja je uvijek ista. Ima je.

Čitav dan su stajali veliki nalozi na prodaji, mislim da Đukan i dalje istovaruje.
Ima šleper pa istovaruje.



http://www.poslovni.hr/104359.aspx

da li zna netko zašto Đukan prodaje…..

prodaje i dalje:

Predsjednik Nadzornog odbora IGH otpustio još 85 dionica

Institut građevinarstva Hrvatske obavijestio je Zagrebačku burzu o još jednom otpuštanju dionica od strane Petra Đukana, predsjednika Nadzornog odbora.

Đukan je danas otpustio 85 dionica IGH što čini 0,0536 posto udjela u temeljnom kapitalu, te nakon navedenog otpuštanja posjeduje ukupno 3.316 dionica što predstavlja 2,0911 posto udjela u temeljnom kapitalu. Podsjetimo, predsjednik Nadzornog odbora IGH obavijestio je jutros Zagrebačku burzu kako je jučer otpustio 265 dionica kompanije.

(pd)

[/quote]
ovo je post od 23.12.2008.

ovo je stanje od prije 3 radna dana predpostavljam

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AKCIONAR D.O.O. 20.086 12,67 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 11.117 7,01 Skrb. račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 4.968 3,13 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 4.438 2,80 Skrb. račun
5. ĐUKAN PETAR 3.401 2,14 Osnovni račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 3.139 1,98 Skrb. račun
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 2.604 1,64 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 2.451 1,55 Skrb. račun
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 2.110 1,33 Skrb. račun
10. DEŠKOVIĆ ŽARKO 1.930 1,22 Osnovni račun
Ukupno: 35,47

S obzirom da nije danas nikakva obavjesti izbacena na ZSE rekao bih da si je skupio dovoljno za skijanje.

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close