IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa i ja sam onda zaradio, nisam prodao po 1420, a mogao sam – sad je cijena 1640 – 220 kn zarade po dionici. Tako smo zaradili svi koji imamo dionice IGH. Što uopće nije važno, normalno je da se na burzi svaki dan dobija i gubi.

Nažalost, kolega Strawinsky, kojeg sam rado čitao na drugim temama i imao je vrlo konstruktivne analize i ocjene tržišnih kretanja, ovdje je zaista zajedno sa kolegom Anicromom poprilično pokvario temu. Mislim da bi najbolje bilo ignorirat ih.

@Topalov, čitaj malo pažljivije tko kvari temu. Površno čitaš.
Ili ti možda tako trenutačno paše?

Napišem jedan post u kojem kažem da je IGH još za vrijeme vladavine Đukana (!!!) započeo s izradom dokumentacije pruge Ri-ZG-H, a od toga nastane cijela halabuka. Naravno, takva informacija "ne smije" biti uočena na temi, a ja ju, eto, znam iz prve ruke, što ćeš?
O tomu da se na temu "pruga" odgovara temom "zaračna luka", da ne govorimo.

Topalov, hajdemo malo po forumu rapravljati o tomu tko je što i po kojoj cijeni kupio-prodao. Imaš li možda i sličice "životinjskog carstva" da nam obznaniš koje imaš, a koje nemaš?


Pa i ja sam onda zaradio, nisam prodao po 1420, a mogao sam – sad je cijena 1640 – 220 kn zarade po dionici.

Usporedjeno sa 09.03.2009
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AKCIONAR D.O.O. 20.086 12,67 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 8.692 5,48 Skrb. račun
3. PBZ D.D. 5.275 3,33 Skrb. račun+67
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 4.968 3,13 Skrb. račun
5. ĐUKAN PETAR 2.916 1,84 Osnovni račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 2.739 1,73 Skrb. račun
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 2.604 1,64 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 2.453 1,55 Skrb. račun-57
9. PBZ D.D./STATE STREET CLIENT ACCOUNT 1.969 1,24 Skrb. račun
10. DEŠKOVIĆ ŽARKO 1.930 1,22 Osnovni račun
Ukupno: 33,82

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


@Topalov, čitaj malo pažljivije tko kvari temu. Površno čitaš.
Ili ti možda tako trenutačno paše?

Napišem jedan post u kojem kažem da je IGH još za vrijeme vladavine Đukana (!!!) započeo s izradom dokumentacije pruge Ri-ZG-H, a od toga nastane cijela halabuka. Naravno, takva informacija "ne smije" biti uočena na temi, a ja ju, eto, znam iz prve ruke, što ćeš?
O tomu da se na temu "pruga" odgovara temom "zaračna luka", da ne govorimo.

Topalov, hajdemo malo po forumu rapravljati o tomu tko je što i po kojoj cijeni kupio-prodao. Imaš li možda i sličice "životinjskog carstva" da nam obznaniš koje imaš, a koje nemaš?


o srce moje svi te napadaju a ja bi trebal bit negativac?!

Ovo započeo s izradom dokumentacije…ak smijem primjetit nije zavrsio? ili?
jel naplatio?

inace ovakav cinizam te doveo do ovakve popularnosti


Kalimero40

Evo nešto što neznate JURE RADIĆ upravo je u SOFIJI

Što radi u Sofiji? Rastura bugarsku skupštinu? LOL

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Evo nas danas gdje smo i jučer bili

Pa ne brinem se ,nego samo demantiram neke drukere ovdje


Evo nas danas gdje smo i jučer bili

Cjena je ta radi jučerašnjeg prosjeka trgovanja i danas IGH ide u blokadu na 1715,64 zato se drži na toj razini da neode u blokadu rano

Kako se skida sa aska sve po 50kom

kad dolazi izvjesce i dali znate sto u vezi Crne Gore?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


kad dolazi izvjesce i dali znate sto u vezi Crne Gore?

FI do kraja mjeseca

koliko malo do 2000 , a toliko daleko

Ma ljudi moji to šta ima IGH pa to malo tko ima u Europi, takav kadar se nemože stvoriti preko noći to su stručnjaci koji godinama rade taj posao i rade ga jako dobro a vi samo prodajite.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

evo počelo je iskrcavanje

Igra je učinjena FM nedopuštaju danas rast


evo počelo je iskrcavanje

Završilo. Nalozi maknuti….

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

New Report

Close