IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dajte ne glupetajte o cijenama
dobili su prijektiranja terminala i wtf?
sigurno će zbog nagrade od 50k ojra otić u visine

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka


I to je to!? Ovakav posao dobio IGH medu svima poznatim svjetskim arhitektima a mi odemo +1,84 %, uz "samo" 2 mil prometa. Tragikomicno.

Nije IGH ništa dobio, samo je pobjedio na natječaju za idejno rješenje. Dobil je simboličnu financijsku nagradu od 50k eura, kolko mi se čini. To je sve. A, tko će graditi, to će se tek odlučivati.

Pessimism Is Your Friend



I to je to!? Ovakav posao dobio IGH medu svima poznatim svjetskim arhitektima a mi odemo +1,84 %, uz "samo" 2 mil prometa. Tragikomicno.

Nije IGH ništa dobio, samo je pobjedio na natječaju za idejno rješenje. Dobil je simboličnu financijsku nagradu od 50k eura, kolko mi se čini. To je sve. A, tko će graditi, to će se tek odlučivati.

[/quote]
IGH ce biit projektant i za to ce biti lijepo placen, to je ono kaj rade.
Izvodjac moze biti bilo tko,
IGH nema niti jednu busilicu osim mozda za novu stalazu za Jurin ured.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

kolika je vrijednost projektne dokumentacije i nadzora, oko 5% ukupne vrijednosti?…

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Izvodjac moze biti bilo tko,

evo ja predlažem iNDG … za? protiv? usvojeno jednoglasno

I love the Smell of Profits in the Morning

konstruktor ce biti…
ako ce biti ko drugi, taj ce morati skinuti gace [wink]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE



I to je to!? Ovakav posao dobio IGH medu svima poznatim svjetskim arhitektima a mi odemo +1,84 %, uz "samo" 2 mil prometa. Tragikomicno.

Nije IGH ništa dobio, samo je pobjedio na natječaju za idejno rješenje. Dobil je simboličnu financijsku nagradu od 50k eura, kolko mi se čini. To je sve. A, tko će graditi, to će se tek odlučivati.

[/quote]

Bravo Alamo,

Dobili su arhitekti, a ne IGH.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje




I to je to!? Ovakav posao dobio IGH medu svima poznatim svjetskim arhitektima a mi odemo +1,84 %, uz "samo" 2 mil prometa. Tragikomicno.

Nije IGH ništa dobio, samo je pobjedio na natječaju za idejno rješenje. Dobil je simboličnu financijsku nagradu od 50k eura, kolko mi se čini. To je sve. A, tko će graditi, to će se tek odlučivati.

[/quote]
IGH ce biit projektant i za to ce biti lijepo placen, to je ono kaj rade.
Izvodjac moze biti bilo tko,
IGH nema niti jednu busilicu osim mozda za novu stalazu za Jurin ured.

[/quote]
Znam da govoriš figurativno.Ali ipak krivo.Igh ima nekoliko strojeva za bušenje pilota do 30m dubine
(strašno skupa oprema).Najbolju opremu za bušenje betona i vjerovatno i koju običnu za Radića.
Igh sa sestrinskim firmama je ipak malo drugačiji Igh.Procjena ja da 10% od posla ide institutu,a to je ipak puno više nego koliko koštaju projektantske usluge.Ne treba zaboraviti da je Igh zainteresiran za
kupnju montaže.To ti je novih 1000 radnika izvođača.

sijem žito raste grahorica


Bravo Alamo,

Dobili su arhitekti, a ne IGH.

a buraz ti si ovih dana na nekim teškim tabletama …

prvo sančo, sad ti … kontam ja da vas je sve febo na onim vašim druženjima začarao …

evo Asko se čak ostavio i pisanja na forumu …

I love the Smell of Profits in the Morning

meni se cini da si se nasnifao dima od svijeca. Evo ti pa kupi nove:

http://www.hr/wwwhr/business/products/candles/index.hr.html

ide to ap, ap [bye]

PS. Nego, kad ce oni svi silni poslovi u Rusiji?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

i opet skriveni na prodaji, i opet i opet laž

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

@Sakai,

možemo mi pretpostavljati što hoćemo, ali ova dionica čeka bull ko zapeta puška, i daleko najbolje je prošla/prolazi kroz ovaj slom. Mislim da su oko cijene ove dionice upleteni i neki viši interesi. Dionica jednostavno rastura. Pikiram već neko vrijeme i žao mi je što nisam uzo ovo, a mogo sam prekjučer fino. Sad čekam opet ako dođe neka slična prilika, a ako ne… skinut ću je u svakom slučaju. Što se tiće samog poslovanja firme, fundamentalnih pokazatelja, rizika i sl. nemam blage veze. Da ti budem iskren nit me zanima, ali ono što primjećujem pri trgovanju ovom dionicom je nešto što mi nalaže da je must have.

I'LL BE BACK



@Sakai
,

možemo mi pretpostavljati što hoćemo, ali ova dionica čeka bull ko zapeta puška, i daleko najbolje je prošla/prolazi kroz ovaj slom. Mislim da su oko cijene ove dionice upleteni i neki viši interesi. Dionica jednostavno rastura. Pikiram već neko vrijeme i žao mi je što nisam uzo ovo, a mogo sam prekjučer fino. Sad čekam opet ako dođe neka slična prilika, a ako ne… skinut ću je u svakom slučaju. Što se tiće samog poslovanja firme, fundamentalnih pokazatelja, rizika i sl. nemam blage veze. Da ti budem iskren nit me zanima, ali ono što primjećujem pri trgovanju ovom dionicom je nešto što mi nalaže da je must have.

Must have, dobro ti tazmišljaš… [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

I opet skriveni…nazire li se kraj? Na svaku kunu iznad skriveni

na 8348,98

na 8348,99

na 8349,96

na 8349,97

na 8349,98

na 8349,99

itd. normalno?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Na 8349 kuna ima valjda 500 komada skrivenih na prodaji[bye]

zadnji komentar

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close