IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Opa, sad je prošlo 1.200.000 kn u jednoj sekundi! Al se netko umlatio!

Biti će toga još…….samo se čeka dok se nakupi na prodaji.

došao striček smetkar i počistio ask?
koliko komada je u toj velikoj transkaciji prošlo??

sutra ćemo malo gore, pa u pon malo dolje i tako do kraja ljeta.

prije bih rekao da i sutra i u ponedjeljak dole, ali bolje da se prevarim i bude sve up up up [pray]


došao striček smetkar i počistio ask?
koliko komada je u toj velikoj transkaciji prošlo??

Negdje oko 140 komada!


prije bih rekao da i sutra i u ponedjeljak dole, ali bolje da se prevarim i bude sve up up up [pray]

Izgleda da se nisi prevario. [cry]

Ujutro je bio pokušaj rušenja ali nije uspjela taktika. Ima nas koji smo čuvari.

Nema IGH-u nigdje bez Crobexa. Više puta dokazano, kud ide Crobex ide IGH, samo s većim amplitudama. Ovo ljetno mrcvarenje je samo za najvjernije obožavatelje.

meandar

Prihodi kvartalno

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Ova letargija me ubija u pojam….. hoce li vise IGH vratiti se na svoju normalu?????


Ova letargija me ubija u pojam….. hoce li vise IGH vratiti se na svoju normalu?????

Krivulja likvidnosti (a i volatilnosti) očito prati krivulju godišnjeg kretanja temperature zraka. Čeka se kraj ljeta.

meandar

U međuvremenu, za razbibrigu, evo šta kažu neuralne mreže. Čini se da im bolje paše volatilnost. U zadnjoj fazi previše trgovanja uz premalo amplitude.

meandar

neko vrijeme sam bio out s ovom dionicom. Zanima me da li su se uvrstili u prvu kotaciju? Ako ne, kada je to u planu?
Thx

davor07

Nisam više vlasnik IGH, ali rado bih bio, po recimo 8500 ili 9000, kako jednom reče moj broker, ali neće ići… ali nekako mi se ne daje 9 i pol tjedana, pardon cigli/milja whatever… a iako znam da vrijedi puno više.
Ali za ‘čuvare’ mogu reći samo – svaka čast. I da je više takvih, ne bi na Burzi bilo takvih 3.141592653589793…-zdarija!

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

New Report

Close