IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dakle na dan 14.07. se gleda količina dionica koju sposjeduješ i do Gospe nam je neka lovivca na računu?!

http://www.avaz.biz/index.php?option=com_content&task=view&id=8856&Itemid=229


malo štampice

mislim da rokamo prema dole, bez obzira na dividendu ,baš im i nije neka,i na potpisan ugovor o projektiranju dionice autoceste A1 sektor Ploče-Dubrovnik.Sve u svemu pušiona.

ne padamo mi, jer nemas igh, da imas igh, ne bi pisao ovako

ti bi htio da padne pa da kupis [bye]

nekako malo brojeva na igh u zadnje vrijeme, raj za ove koji pisu up, up i down, down [tongue]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

ja ga više nemislim kupovat,imao sam ga popriličan broj i prodao na 12000 milja,ne drukam ni gore ni dolje ,nego je trend totalno negativan ***obrisano***


ja ga više nemislim kupovat,imao sam ga popriličan broj i prodao na 12000 milja,ne drukam ni gore ni dolje ,nego je trend totalno negativan ***obrisano***

kad je bio 12000 milja?!


mislim da rokamo prema dole, bez obzira na dividendu ,baš im i nije neka,i na potpisan ugovor o projektiranju dionice autoceste A1 sektor Ploče-Dubrovnik.Sve u svemu pušiona.

cuj nisam bas siguran da si u pravu
ja bez obzira kaj na sve imam dojam da bu ipak islo gore ali nemoj to uzimat zdravo za gotovo vjerojatno kak nitko ne uzima tvoj post koji me bas nije obeshrabrio tak da bum si malo piknul najverojatnije jos igh u ponedjeljak pa bi mi cak i odgovaralo da idemo prema dole makar sam si pocel predbacivat kaj u petak nisam kupil
rijatno posle podne
pofuk

Ima ko kakvu "inside" informaciju za 20000Kn(ili 10000Kn) za rođenje djeteta? ili to samo Jure zna? [pray]


Ima ko kakvu "inside" informaciju za 20000Kn(ili 10000Kn) za rođenje djeteta? ili to samo Jure zna? [pray]

Kraj SRPNJA će biti objavljen natječaj za kupnju Đ. ĐAKOVIĆA a tvrtka IGH je glavni kandidat za kupnju pa sam zključi oćeli to biti 20.000 ili više

Nema više dežurnih drukera Davidsa i Von Brauna ovdje? Zbrajaju gubitke…?
Kakav šljam. [smiley]


Nema više dežurnih drukera Davidsa i Von Brauna ovdje? Zbrajaju gubitke…?
Kakav šljam. [smiley]

Brauna se nećemo tako lako riješiti. Tu je među nama pod drugim nickom. Nick je drugi, ali drukanje je ostalo isto.

pa gledam sad taj igh
neverovatno

Imam nesto IGH, jako loše trgovao. Kupio prošle jeseni po 13000. Otad deseci vijesti o milijunskim poslovima. Sad je na 9000. Kupovao pa prodavao pa kupovao. Vise puta sam se uvjerio da ti poslovi imaju jako malo veze s cijenom. Kao i drukanja ustalom. Zar neko misli da će drukanje na forumu utjecati na cijenu? Vec sam to pisao al evo opet ću. Ako nemate info iz dubine fondovske industrije onda je svo to najobičnije kockanje.

meandar


pa gledam sad taj igh
neverovatno

u čemu je problem? Je li danas veliki broj dionica pao? >Da, pao je i samim time i IGH. Kada se trend okrene i IGH će ići gore!
Čemu paničariti? Ako imaš IGH na višoj razini pr. kao ja…onda nadokupi, ako si ga kupio na nižoj razini od ove onda si u plusu, ako si ga sad kupio onda niš ne gubiš!



pa gledam sad taj igh
neverovatno

u čemu je problem? Je li danas veliki broj dionica pao? >Da, pao je i samim time i IGH. Kada se trend okrene i IGH će ići gore!
Čemu paničariti? Ako imaš IGH na višoj razini pr. kao ja…onda nadokupi, ako si ga kupio na nižoj razini od ove onda si u plusu, ako si ga sad kupio onda niš ne gubiš!
[/quote]
Hahaha ,mudro, a ja bih još dodao ako ćeš još čekat bit će ti još bolje……

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

New Report

Close