IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nego gdje je?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Nego gdje je?

sad se zahuktava, mislim da ćemo vidjeti nekoliko odbijanaca kad dionice postanu prejeftine da se ne kupe i onda opet prema dole, pa sad tko se snađe super, a tko ne neka plače. Stvarno bih htio da nisam u pravu i da nisam u tolikom minusu.

Vi ste kolega popuno hipnotisani, to je očito, oni s teme komentari su vas opčarali s korekcijom pa dalje hodate kao hipnotisana gomila

evo i prikladna pjesma:

mi ne idemo nikud i ne radimo nista
mi smo jedna velika hipnotisana gomila
ja znam kkljuc ja poznajem tu bravu
otkljucacu i stavicu ti svasta u glavu

ja mogu da te zabavim ja mogu da te sludim
ja mogu da te uspavam ja mogu da te budim

da li verujes meni
da li verujes meni
ili mislis svojom glavom
ili mislis svojom glavom…

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

hehehe, "hipnotisana gomila"………………..svaka čast crni sine [thumbsup]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


Vi ste kolega popuno hipnotisani, to je očito, oni s teme komentari su vas opčarali s korekcijom pa dalje hodate kao hipnotisana gomila

evo i prikladna pjesma:

mi ne idemo nikud i ne radimo nista
mi smo jedna velika hipnotisana gomila
ja znam kkljuc ja poznajem tu bravu
otkljucacu i stavicu ti svasta u glavu

ja mogu da te zabavim ja mogu da te sludim
ja mogu da te uspavam ja mogu da te budim

da li verujes meni
da li verujes meni
ili mislis svojom glavom
ili mislis svojom glavom…

ja bih rekao da sam samo realan. Bio sam optimist dugo vremena i ništa dobroga mi nije donijelo. Pjesmica je simpatično sarkastična, to moram priznat. Nadam se da ste u pravu jer i ja ću onda biti sretan.

Krenuo stiskavac…..lupio po asku sve do 9500….mamicu mu….. [proud]

na 4300 sve prodajem...


Krenuo stiskavac…..lupio po asku sve do 9500….mamicu mu….. [proud]


Krenuo stiskavac…..lupio po asku sve do 9500….mamicu mu….. [proud]

To si dobro vidio a nisi vidio da je na drugoj dionici isto učinjeno a to rade dva igrača u dogovoru i rulja to uoči i zanjima to je problem i to VELIKI zato treba uvest zakon kao sto slovenci misle pa ti igrača neće biti

Za IGH čekam cijenu od 6000kn


Za IGH čekam cijenu od 6000kn

čekaj čekaj, misliš da će toliko pasti? Sumnjam, ona će definitivno još pasti ali ne i do 6 tk



Za IGH čekam cijenu od 6000kn

čekaj čekaj, misliš da će toliko pasti? Sumnjam, ona će definitivno još pasti ali ne i do 6 tk
[/quote]
A do 7k? [undecid]

Neće više pasti na te razine jer je to već viđeno, svi znaju gdje je dno, i oni koji kupuju, i oni koji prodaju, dakle, normalno da vam nitko neće prodat igh po 7, ali bi ga svi po toj cijeni kupili.
Sada slijedi rast jer svi čekaju igh na 6-7k, a morati će ga kupovati po puno većim cijenama [lol]
Dakle, bolje se ukrcajte još dok možete po ovoj bagateli [cool]

U ponedjeljak 30.6 IGH ulazi u PRVU kotaciju a nakon toga objava ugovora slijedi i to ne jedan pa vi sad razmišljajte dali ova trenutna cjena je niska ili visoka


Neće više pasti na te razine jer je to već viđeno, svi znaju gdje je dno, i oni koji kupuju, i oni koji prodaju, dakle, normalno da vam nitko neće prodat igh po 7, ali bi ga svi po toj cijeni kupili.
Sada slijedi rast jer svi čekaju igh na 6-7k, a morati će ga kupovati po puno većim cijenama [lol]
Dakle, bolje se ukrcajte još dok možete po ovoj bagateli [cool]

Bagateli?
hmm igh je jedna od dionica koja najjače raste ali i najjače pada.
S obzirom da smo još uvijek u down trendu igh bi mogao pasti kako treba i na razine koje treba.

Jer kaj je je dionica je precijenjena i to jako, premda je to odlična tvrtka sa pametnim ljudima na čelu nje.
Dosta malih, koji kupuju IGH gledaju koja je bila najveća njena cijena i prema tome određuju dali je skupa ili jeftina.

Meni je jako skupa.
Bojim se da je nikada neću kupiti jer teško da će doći na razinu za koju bi je ja platio, a ako dođe vrlo rado ću je kupiti.

Te razine su naravno ispod 7k

NISAM JA SAMPRAS KOJI VIĆE UP UP UP, JA SJEDIM NA CASHU, TRPIM INFLACIJU KOJA MI GRICKA CASH I ČEKAM CROBEX NA 3000

Neznam čemu sve te rasprave oko precijenjenosti, kad se svi slažemo da je firma vrhunska ?????
Kome je skupa ima podcijenjenih koliko hoće, pa tržite i strepite,meni je IGH momentalno da fer cijeni i kupnje uvijek ima.

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.



Neće više pasti na te razine jer je to već viđeno, svi znaju gdje je dno, i oni koji kupuju, i oni koji prodaju, dakle, normalno da vam nitko neće prodat igh po 7, ali bi ga svi po toj cijeni kupili.
Sada slijedi rast jer svi čekaju igh na 6-7k, a morati će ga kupovati po puno većim cijenama [lol]
Dakle, bolje se ukrcajte još dok možete po ovoj bagateli [cool]

Bagateli?
hmm igh je jedna od dionica koja najjače raste ali i najjače pada.
S obzirom da smo još uvijek u down trendu igh bi mogao pasti kako treba i na razine koje treba.

Jer kaj je je dionica je precijenjena i to jako, premda je to odlična tvrtka sa pametnim ljudima na čelu nje.
Dosta malih, koji kupuju IGH gledaju koja je bila najveća njena cijena i prema tome određuju dali je skupa ili jeftina.

Meni je jako skupa.
Bojim se da je nikada neću kupiti jer teško da će doći na razinu za koju bi je ja platio, a ako dođe vrlo rado ću je kupiti.

Te razine su naravno ispod 7k
[/quote]
Možda se i mogu sa tobom složiti da je dionica precjenjena ali vjeruj mi da ista na 7xxx neće se više vratiti . Vrlo bi je rado i ja dole dočekao ali teško . Puno je onih koji su visoko kupovali i neće si dozvoliti da je jeftino prodaju pa makar i u grob sa njom….

na 4300 sve prodajem...

New Report

Close