IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo K/P.

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

Istina tržište me je demantiralo, ali ostajem pri svome što se vrijednosti tiče.

Danas preskače izgleda ljestvicu od 10.000 kuna[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Istina tržište me je demantiralo, ali ostajem pri svome što se vrijednosti tiče. Danas preskače izgleda ljestvicu od 10.000 kuna[thumbsup]

Nikako da kratkoročno pogodiš smjer…

[ IGH-R-A ] Kupnja Cijena
2 9.770,00
5 9.755,02
5 9.755,01
3 9.755,00
5 9.752,00
1 9.751,00
6 9.750,01
1 9.701,00
1 9.700,00
5 9.665,00
Cijena Prodaja
9.900,00 5
9.949,00 1
9.949,99 1
9.950,00 5
9.955,00 1
9.975,00 1
9.987,00 1
9.989,00 3
9.990,00 4
9.998,00 4

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Multiple IGH se mogu usporedjivat jedino sa ovim

Google P/E (ttm): 33.82 za cijenu 532,00 $ s tim da je GOOG trenutno potcijenjen i da ce vjerojatno uskoro opet na 900 $ kad P/E bude na 50tak, s tim da IGH povecava EPS kontinuirano stoga ja kroz koju godinu prodajem dio IGH po 40.000 kad mi bude trebalo za uredjenje kuce, dok neki ovdje korigiraju svoj target sa 5.000 na 5.500

valentine [bye][bye]

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

to su ipak samo naše želje.takav rast nije realan a nije ni dobro da tako naglo raste.
meni je najvažnije da je igh sklopio puno poslova,da ulazi u najbolju kotaciju.kretanje cijene je nepredvidivo .teško je uspoređivati igh sa nekom inozemnom tvrtkom ;probao sam naći neku sličnu ali ne ide.


Multiple IGH se mogu usporedjivat jedino sa ovim Google P/E (ttm): 33.82 za cijenu 532,00 $ s tim da je GOOG trenutno potcijenjen i da ce vjerojatno uskoro opet na 900 $ kad P/E bude na 50tak, s tim da IGH povecava EPS kontinuirano stoga ja kroz koju godinu prodajem dio IGH po 40.000 kad mi bude trebalo za uredjenje kuce, dok neki ovdje korigiraju svoj target sa 5.000 na 5.500 valentine [bye][bye]

[lol] [lol] [lol] [lol]

Možda kolega jahhy zvuči malo previše optimističan ali EPS od 1000 kn kod igh bi mogao vrlo lako biti dosegnut… Recimo 2011. g. Te što je još važnije, IGH doista uz takav EPS bi vrijedio 3 puta više nego sad jer bi i tada bio perspektivan…. Tržišta Rusije, EU, sjeverne afrike te jugoistočne europe mu daju baš takav potencijal…..

Pozdrav. Nemam još dionice IGH, ali ubrzo ću imat, vjerujte mi….. samo da malo omrsim brk na jednoj drugoj vrijednosnici…. Koja je kratkoročno, perspektivnija…….[rolleyes]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

ovaj iza akcionara je car..bolji i od Florinčića,frjaer je kupio 20086 dionice za 2 milje mislim…i nije nikakve analize radio kupovao prodavao samo drzao,sad ima oko 200 milj a u buducnosti milijardu..bez ikakve analize kalkulacije ,brige i zivciranja…e to je laka zarada[smiley]

ukupna prodaja se stavrno smanjilaaaaa [cool]

Ne vjerujem bas da je netko kupio bezveze 2 mil kn neke dionice…
Osim toga kako ti znas tko je iza Akcionara?

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje


ovaj iza akcionara je car..bolji i od Florinčića,frjaer je kupio 20086 dionice za 2 milje mislim…i nije nikakve analize radio kupovao prodavao samo drzao,sad ima oko 200 milj a u buducnosti milijardu..bez ikakve analize kalkulacije ,brige i zivciranja…e to je laka zarada[smiley]

Tko je taj Florinčić?
A i na pitanja od jahhy-a bi volio odgovor!

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...


surfer007: ” ovaj iza akcionara je car..bolji i od Florinčića,frjaer je kupio 20086 dionice za 2 milje mislim…i nije nikakve analize radio kupovao prodavao samo drzao,sad ima oko 200 milj a u buducnosti milijardu..bez ikakve analize kalkulacije ,brige i zivciranja…e to je laka zarada[smiley] ” Tko je taj Florinčić? A i na pitanja od jahhy-a bi volio odgovor!

G. Floričić je utemeljitelj Aureus investa.

ako pogledama ugovorene poslove za ovu godinu do sada koji su duplo veci iznos od 2007, a da nepricamo da nije ni pol godine proslo, dolazimo do racunice da bi na kraju godine cijena bila sa ovim pokazateljima oko 20k, ako to sagledamo globalno za ovakve firme i na 20k su potcjenjeni oko 100%, sto daje racunicu od 40k da vrijedi na kraju godine tako da nedam za 25% vrijednosti sada kada se nadam barem 75 do kraja godine sto bi bilo oko 30k, sto je solidno[thumbsup]

ne mari za male stvari i ostat ce male


Ne vjerujem bas da je netko kupio bezveze 2 mil kn neke dionice… Osim toga kako ti znas tko je iza Akcionara?

Clanak od prosle godine o “Akcionaru”
Vaš link

VENDETTA:

surfer007: ” ovaj iza akcionara je car..bolji i od Florinčića,frjaer je kupio 20086 dionice za 2 milje mislim…i nije nikakve analize radio kupovao prodavao samo drzao,sad ima oko 200 milj a u buducnosti milijardu..bez ikakve analize kalkulacije ,brige i zivciranja…e to je laka zarada[smiley] ” Tko je taj Florinčić? A i na pitanja od jahhy-a bi volio odgovor!

G. Floričić je utemeljitelj Aureus investa.

Floričić znam tko je.
Pitao sam tko je Florinčić!
A često tako pišu i oni koji bi zbilja trebali znati kako se zove čovjek ako ga već spominju.
Pretpostavljam da svi znaju čitati.

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

A dobro onda, hvala na ovom clanku, promakao mi je.

Upravo je nevjerojatan free float na ovoj dionici, tim vise ako je istina to sto pise.

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

New Report

Close