IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

SLK:

A kad se već traže stare vijesti, evo vam onda jedna iz “da se podsjetimo” stila: [lol] Sutra: ZAGREB (Hina) – Institut građevinarstva Hrvatske (IGH) predstavit će na konferenciji za novinare rezultate poslovanja u 2007. godini, poslovne planove za ovu godinu, kao i nove poslove, među kojima je i obnova prometnice na Kosovu. (11,00 sati, IGH, Janka Rakuše 1)

Šuška se o nekom projektiću na Bliskom istoku,jadni mi kako ćemo sve stići….[pray]

radi se vjerojatno o Siriji, 3 god, naftovod, cijevovod ili nešto slično


Neće mene po 8 potrefit 100kom da zaokružim kolekciju…[cry]

Sad znam tko to brani cijenu…..[shocked]

na 4300 sve prodajem...

Radić: IGH ima ugovorene poslove vrijedne 1,2 milijarde kuna
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=cd122fc0-94b1-4b21-a744-40196dd0bc86&open=sec

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

NA radiju u vijestima u 13h bio J.Radić i izjavio je da su dogovorili poslove u slijedećih 2 godine u vrijednosti
,pazi ovo, 1.200.000.000 kn
.
Pa ti reci da RADIĆ nije prva liga.[/b]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Sad se kupuje i dokupljuje i čuva za bolje dane!!!!!!

IGH grabi prema grabi (blokadi)… [embarass]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Po cijeni neki misle da je 1.200.000.000,00 premalo?!?

Projektiranje vojne bolnice u Kazahstanu – strateški projekt IGH

Danas su u Zagrebu predstavljeni rezultati Instituta građevinarstva Hrvatske za proteklu godinu te planovi i projekti za 2008. Direktor instituta Jure Radić rekao je da je IGH Grupa 2007. godine ostvarila 64 posto bolje rezultate nego u 2006.

Ukupan poslovni prihod iznosio je 670 milijuna kuna, a dobit nakon oporezivanja dosegnula je 56, 3 milijuna kuna. Radić procjenjuje da će u 2008. godini stopa rasta iznositi između 15 i 20 posto te naglašava da tvrtka priprema velike projekte.Institut građevinarstva Hrvatske dobio je tri velika posla u inozemstvu. Kao strateški iznimno važan projekt Radić je izdvojio posao na projektiranju vojne bolnice u Kazahstanu, novome glavnom gradu Astani. To je vrlo izazovan projekt koji obuhvaća 35. 000 četvornih metara neto površine s petnaestak operacijskih dvorana. Rokovi su iznimno kratki, Kazahstanci inzistiraju na tome da gradnja počne već potkraj godine. Radić ističe da će taj posao tvrtke biti izvrsna referencija za daljnje poslove.

IGH projektira i gradnju autoceste Priština–Uroševac na Kosovu. Riječ je o 60 km autoceste, a projekt financira Europska investicijska banka. Tvrtka je u pregovorima u vezio s otvaranjem građevinskog instituta na Kosovu.
U Crnoj Gori Institut je počeo s dva projekta. Prvi je projekt 110 km brze dužobalne ceste od albanske do hrvatske granice, a drugi je obilaznica oko grada Kotora. U Crnoj Gori IGH također priprema osnivanje Instituta.
Radić je najavio i osnivanje nove tvrtke IGH Projekt koja će se baviti ponajprije projektiranjem visokogradnje, što se pokazuje nužnim zbog sve većeg opsega arhitektonskih projekata u kojima Institut sudjeluje. (O. Š.)

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

[color=blue]IGH d.d. – obavijest o novim poslovima[/color]

Društvo IGH d.d. dostavilo je obavijest slijedećeg sadržaja:

„Institut građevinarstva Hrvatske (IGH) ovih je dana dobio tri važna posla. Jedna je od prvih hrvatskih tvrtki koja je dobila posao na Kosovu otkako je proglašena neovisnost.
Kosovo je za hrvatski građevinski sektor vrlo zanimljivo tržište, a IGH će raditi na obnovi magistralne prometnice M 2 Priština-Uroševac.
IGH je dobio i posao projektiranja vojne bolnice u Kazahstanu veličine 35.000 četvornih metara netto površine.
Treći važan posao koji je povjeren Institutu građevinarstva Hrvatske je projektiranje brze prometnice duž Crnogorskog primorja, te projekt zaobilaznice oko Kotora.“

http://www.zse.hr/default.aspx?id=19589

You either do it right or you get eliminated!


Radić: IGH ima ugovorene poslove vrijedne 1,2 milijarde kuna http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=cd122fc0-94b1-4b21-a744-40196dd0bc86&open=sec

ali najžešci je kad kaže DA ON IMA PARA kupovo bi sada dionice hahaha

eto i blokade. možda ga ipak blokada malo digne gore. ma šta reći, smučilo mi se sve, iako za dva, tri mjeseca možda budem imao širok osmjeh, sada mi nije lako kao i više manje svima koji su uložili u te nesreće od VP-a. Treba sad izdržati slijedeće dane[sad]


prvi puta pisem na forumu, ali već duže vrijeme pratim komentare. Najviše cijenim mišljenja kolege Davidsa, te bih volio ćuti njegov komentar vezan uz dionicu IGH. U svom portfelju imam 30 kom, prosjek malo iznad 12 k, te u ovom momentu nisam siguran sto radit??? Prodati ili jos neko vrijeme sacekati, koje su Tvoje prognoze do kraja godine…. Osobno jako vjerujem ovoj dionici no poveci gubitak me sada pomalo počinje zabrinjavati… Unaprijed zahvaljujem na mišljenju: Naravno na kraju odluka ce biti moja.

Nisam neki financijski stručnjak, ali kupovati po višoj i prodavati po nižoj cijeni mi se ne čini baš kao mudar potez. Ja sam u IGH ulazio od 9k – 13,5k kn i držim i dalje kako je to bila dobra kupnja. To što je cijena 7k svakako nije lijepo za vidjeti, ali nije ni razlog za zabrinutost.

Glas [b]PROTIV[/b] oporezivanja kapitalne dobiti

1.,

djuka: ” prvi puta pisem na forumu, ali već duže vrijeme pratim komentare. Najviše cijenim mišljenja kolege Davidsa, te bih volio ćuti njegov komentar vezan uz dionicu IGH. U svom portfelju imam 30 kom, prosjek malo iznad 12 k, te u ovom momentu nisam siguran sto radit??? Prodati ili jos neko vrijeme sacekati, koje su Tvoje prognoze do kraja godine…. Osobno jako vjerujem ovoj dionici no poveci gubitak me sada pomalo počinje zabrinjavati… Unaprijed zahvaljujem na mišljenju: Naravno na kraju odluka ce biti moja. ” Nisam neki financijski stručnjak, ali kupovati po višoj i prodavati po nižoj cijeni mi se ne čini baš kao mudar potez. Ja sam u IGH ulazio od 9k – 13,5k kn i držim i dalje kako je to bila dobra kupnja. To što je cijena 7k svakako nije lijepo za vidjeti, ali nije ni razlog za zabrinutost.

Slažem se i nista ne prodajem, mislim da ću sutra u dokup….

1. milijun:

djuka: ” prvi puta pisem na forumu, ali već duže vrijeme pratim komentare. Najviše cijenim mišljenja kolege Davidsa, te bih volio ćuti njegov komentar vezan uz dionicu IGH. U svom portfelju imam 30 kom, prosjek malo iznad 12 k, te u ovom momentu nisam siguran sto radit??? Prodati ili jos neko vrijeme sacekati, koje su Tvoje prognoze do kraja godine…. Osobno jako vjerujem ovoj dionici no poveci gubitak me sada pomalo počinje zabrinjavati… Unaprijed zahvaljujem na mišljenju: Naravno na kraju odluka ce biti moja. ” Nisam neki financijski stručnjak, ali kupovati po višoj i prodavati po nižoj cijeni mi se ne čini baš kao mudar potez. Ja sam u IGH ulazio od 9k – 13,5k kn i držim i dalje kako je to bila dobra kupnja. To što je cijena 7k svakako nije lijepo za vidjeti, ali nije ni razlog za zabrinutost.

Slažem se i nista ne prodajem, mislim da ću sutra u dokup….


Kolega Djuka…ima vremena za dokup, a svakako je bolje dokupiti po 5k nego po 7k…[wink]

Nije sve tako sivo.....

1.,

djuka:

prvi puta pisem na forumu, ali već duže vrijeme pratim komentare. Najviše cijenim mišljenja kolege Davidsa, te bih volio ćuti njegov komentar vezan uz dionicu IGH. U svom portfelju imam 30 kom, prosjek malo iznad 12 k, te u ovom momentu nisam siguran sto radit??? Prodati ili jos neko vrijeme sacekati, koje su Tvoje prognoze do kraja godine…. Osobno jako vjerujem ovoj dionici no poveci gubitak me sada pomalo počinje zabrinjavati… Unaprijed zahvaljujem na mišljenju: Naravno na kraju odluka ce biti moja.

Nisam neki financijski stručnjak, ali kupovati po višoj i prodavati po nižoj cijeni mi se ne čini baš kao mudar potez. Ja sam u IGH ulazio od 9k – 13,5k kn i držim i dalje kako je to bila dobra kupnja. To što je cijena 7k svakako nije lijepo za vidjeti, ali nije ni razlog za zabrinutost.


Lijepo je vidjeti da još ima optimista.

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

New Report

Close