IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Moglo bi tu doc i do preuzimanja[thumbsup]

Moglo bi, tko će koga?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ak nece svoj svmga[lol]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Ne ozbiljno?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

meandar:

Što mu to dođe kad se bollinger tako suzi.”

Ne bi vjerovao, ali dođe mu da padne.


Kad se cijena približi donjoj granici bollingera onda bi trebao slijediti odbijanac prema gore. Međutim to je teorija a u praksi se, zbog nesavršenosti funkcioniranja našeg tržišta kapitala često dogodi i obratno tako da TA na našem tržištu i nije baš najvjerdostojnija. Pogotovo zato jer na cijenu IGH dosta utječe i situacija na cijelom tržištu, IGH je uvijek (od kada ja pratim) vjerno slijedio crobex (crobex +, IGH + i obratno). Kada se još uzme u obzir novonastala politička kriza u Srbiji stvari ne izgledaju pretjerano dobro tako da to što je cijena na donjoj granici bollingera ne znači baš previše.

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

Što je s IGH? Neumoljivo pada, neka vijest od Radića?[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Što je s IGH? Neumoljivo pada, neka vijest od Radića?[thumbsup]

Čeka da INGR-a poraste pa će i IGH [thumbsup]

14.04.2008.

IGH nemilice pada. Sad sam već 100 kn u minusu i tu.
A mislio sqam vise nikad neće ispod 15 000[lol]
Možda su neki i mirni, ali ja postajem pomalo nemiran…
A para za dokup odavno nema…[cry]
Ima netko kakav post podrške?????[pray]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

ja te podrzavam[thumbsup]

ne mari za male stvari i ostat ce male

evo mene malo k vama,netko gadno izlazi,igh je preveć korigiran,i nisam mogao odoliti,vidit ćemo kakva će biti situacija ovih dana,priželjkujem najbolje…


evo mene malo k vama,netko gadno izlazi,igh je preveć korigiran,i nisam mogao odoliti,vidit ćemo kakva će biti situacija ovih dana,priželjkujem najbolje…

Si ušao? Izgleda ok ulaz

pozdrav

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

odlicna cijena za ulaz, s obzirom da mi je veci dio novaca u regiji koja je dobrano potonula nemam za dokup

ne mari za male stvari i ostat ce male

http://www.vecernji.hr/home/manager/3031000/index.do;jsessionid=504C1B7D315AEC48A801675DD7D0A4B8.2

Eto nas ponovo u večernjaku.[thumbsup]

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

A što mislite da Jure najavi dokapitalizaciju…. Gdje bi nam bio kraj [shocked]

Radić u potrazi za dodatnih 50 inžinjera

Institut građevinarstva Hrvatske IGH ovih dana u novinama na jednom natječaju traži 50 novih inženjera, prenosi večernji list.
Toliku potražnja za novim stručnjacima svjedoči o zamahu građevinskog sektora u regiji i snazi IHG. Direktor IGH Jure Radić istiaknuo je kako tvrtka jako brzo raste i svake im je godine, kaže, nužno 100-njak novih inženjera.

“Visokoobrazovani ljudi naša su najveća snaga. Od tisuću zaposlenih imamo 700 inženjera, a samo smo ih prošle godine zaposlili stotinu. Plan nam je i ove godine zaposliti 100-injak inženjera. Kako fakulteti sporo produciraju nove inženjere, na ovom natječaju zanimao nas je odziv već etabliranih stručnjaka, odnosno koliki im je izazov iz druge tvrtke prijeći u IGH“, kaže J. Radić, koji je napomenuo da im se već javilo 30 iskusnih stručnjaka.

Radić je također istaknuo kako od 700 zaposlenih inženjera 350 članova Građevinske komore, koji imaju ovlasti potpisa projekata.

“Prema tom kriteriju, drugi iza nas su Arhitektonski i Građevinski fakultet koji imaju samo 50 ovlaštenih inženjera, a druge velike građevinske tvrtke imaju ih dvadesetak“, pohvalio se Radić.

IGH motivira svoje zaposlenike i velikim novčanim stimulacijama. Tako svaki zaposlenik IGH koji magistrira od tvrtke dobije 250 tisuća kuna nagrade, dok novi doktori znanosti keširaju pola milijuna kuna. Direktor je najavio kako tvrtka uskoro namjerava stimulirati natalitet u poduzeću.

“ Uskoro će svaka naša zaposlenica ili zaposlenik dobiti dobiti posebnu novčanu nagradu za svako rođene dijete. Želimo stvoriti atmosferu da je ugodno vidjeti trudnicu kako se šeta tvrtkom“, najavljuje Radić, koji nije otkrio svotu, no neslužbeno se doznaje da je riječ o 20 tisuća kuna za svako dijete.

IGH je nedavno napravio velik proboj na rusko tržište, gdje skupa s najvećom moskovskom graditeljskom tvrtkom Mostom razvija projekte vrijedne 2,5 milijardi dolara. Radić je najavio da IGH sljedećeg ponedjeljka otvara Institut građevinarstva u Sarajevu, a prijavili su se na natječaj za obnovu cesta na Kosovu.

Vaš link

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Javio se Jure jao si ga nama[cry][cry]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

New Report

Close