IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gledajući današnje transakcije, zaključujem da su izašli ‘ mali ‘ dioničari.
Prvenstveno pod time govorim o ograničenim dioničarima. Nadalje jako bi bilo zanimljivo, ali i komično kada bi netko stavio tansakcije i uvidio da su to rušili sa zapravo 1-2 dionice, što u prijevodu znači bivši paket HT-R-A, zar ne?

Očito ih je ‘ pogodilo stanje na drugim većim svjetskim i regionalnim burzama, no to je još jedan dokaz da dok tržište gubi, neki zarađuju, a neki gube.

[smiley]


Gledajući današnje transakcije, zaključujem da su izašli ‘ mali ‘ dioničari.
Prvenstveno pod time govorim o ograničenim dioničarima. Nadalje jako bi bilo zanimljivo, ali i komično kada bi netko stavio tansakcije i uvidio da su to rušili sa zapravo 1-2 dionice, što u prijevodu znači bivši paket HT-R-A, zar ne?

Očito ih je ‘ pogodilo stanje na drugim većim svjetskim i regionalnim burzama, no to je još jedan dokaz da dok tržište gubi, neki zarađuju, a neki gube.

[smiley]

ajd bar si posten pa si se javio,vidim da svi oni prekaljeni borci na trzistu su umuknuli[wink] .Nego hocemo li ulagat u znanje[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


matrix90: ” Gledajući današnje transakcije, zaključujem da su izašli ‘ mali ‘ dioničari. Prvenstveno pod time govorim o ograničenim dioničarima. Nadalje jako bi bilo zanimljivo, ali i komično kada bi netko stavio tansakcije i uvidio da su to rušili sa zapravo 1-2 dionice, što u prijevodu znači bivši paket HT-R-A, zar ne? Očito ih je ‘ pogodilo stanje na drugim većim svjetskim i regionalnim burzama, no to je još jedan dokaz da dok tržište gubi, neki zarađuju, a neki gube. [smiley] ” ajd bar si posten pa si se javio,vidim da svi oni prekaljeni borci na trzistu su umuknuli[wink] .Nego hocemo li ulagat u znanje[lol]

Nema problema ja sam za ulaganje, u bilokojem smjeru, naprosto ovo je još jedan izazov za mene, ali i za ostale ‘ čelične ‘ kolege.

[proud][thumbsup]

jel vidis sto psihologija trzista radi,nisam mogao vjerovati da se to moze dogoditi.Pa neki bi za 1 kunu dali samo da izadju.Nema tu vise ni FA ni TA,ako se sad ne ocisti trziste nece nikada[thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


jel vidis sto psihologija trzista radi,nisam mogao vjerovati da se to moze dogoditi.Pa neki bi za 1 kunu dali samo da izadju.Nema tu vise ni FA ni TA,ako se sad ne ocisti trziste nece nikada[thumbsup]

Jasno, psiha pilića, no to se ne može mijenjati.
U četvrtak sam skinuo sav cash iz fonodova; danas mi je na raspolaganju, namjeravam ubosti nešto IGH, jer je ovo vrlo dobra prilika.

Kolega wiking, evo htio bi pitati što mislite koliko je članova foruma prodalo dionice?

Onako u postocima?

Recimo IGH? Ja kažem barem 75-80%

Sve je ovo dobro da ne može biti bolje još pogotovo ako su ove babe napustile dionicu što ih je Sanader pozvao da ulažu.Sada kad se ovo lijepo očisti i ostane onaj tko misli ozbiljno trebalo bi da uvedu porez na kapitalnu dobit da ne trpimo ovakve ili slične padove.Želim što brži izlazak svih babetina van iz ove dionice.[angry]

pozdrav kolegama koji nisu prodali…izdržat ćemo ovo ..
pa nije pala atomska bomba a nije počeo ni 3 svj.rat pa prema tome nema ni razloga za ovakvu paniku
je li IGH sad u blokadi? …molim da mi netko kaže..vidim da je potrgovano samo 54 kom do 10:50


Kolega wiking, evo htio bi pitati što mislite koliko je članova foruma prodalo dionice?

Onako u postocima?

Recimo IGH? Ja kažem barem 75-80%


Nemam ih malo ali nijednu. Možda sam trebao prije tjedan dana ali sada vjerojatno neću još koju godinu.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam


Kolega wiking, evo htio bi pitati što mislite koliko je članova foruma prodalo dionice? Onako u postocima? Recimo IGH? Ja kažem barem 75-80%

ja nisam

I has the money, what I do wif it?

Puno Vas se javilo, to je dobro, no ipak htio bi čuti glasnogovornika.

Hvala


Kolega wiking, evo htio bi pitati što mislite koliko je članova foruma prodalo dionice?

Onako u postocima?

Recimo IGH? Ja kažem barem 75-80%

nekih 30%(43 komada nije puno) al bi bilo i vise al ponestalo je likvidnosti kao i na ingri.Kad se sada malo digne bit ce bull trap i bude barem jos 20% prodalo

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


matrix90: ” Kolega wiking, evo htio bi pitati što mislite koliko je članova foruma prodalo dionice? Onako u postocima? Recimo IGH? Ja kažem barem 75-80% ” nekih 30%(43 komada nije puno) al bi bilo i vise al ponestalo je likvidnosti kao i na ingri.Kad se sada malo digne bit ce bull trap i bude barem jos 20% prodalo

Mislio sam s jučerašnjim danom,a li dobro.
Izgledan scenarij, no u tome i jest čar burze.


pozdrav kolegama koji nisu prodali…izdržat ćemo ovo .. pa nije pala atomska bomba a nije počeo ni 3 svj.rat pa prema tome nema ni razloga za ovakvu paniku je li IGH sad u blokadi? …molim da mi netko kaže..vidim da je potrgovano samo 54 kom do 10:50

pogledaj stranicu prije
u blokadi je

I has the money, what I do wif it?

Nisam prodavao, ni nadokupljivao, niti mislim, a srednji ulaz mi je 11.500.

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

New Report

Close