IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AKCIONAR D.O.O. 20.086 12,67 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 11.067 6,98 Skrb. račun
3. PBZ D.D. 5.561 3,51 Skrb. račun
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 4.183 2,64 Skrb. račun
5. ĐUKAN PETAR 4.013 2,53 Osnovni račun
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 3.583 2,26 Skrb. račun
7. DEŠKOVIĆ ŽARKO 2.653 1,67 Osnovni račun
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SLAVONSKI ZATVORENI INVESTICIJSKI FOND D.D. 2.487 1,57 Skrb. račun
9. HRANILOVIĆ MARKO 1.913 1,21 Osnovni račun
10. PBZ D.D. 1.859 1,17 Skrb. račun
Ukupno: 36,20

E sad, vidjet ćemo da li broj 10 povećava udio, ili to samo broj 11-12 već duže vrijeme, pa je ušao u top 10 izlaskom drugih

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/bosna-i-hercegovina/tudmanov-ministar-ponizava-bih,1406.html

Nevjerujem u gluposti da IGH ovisi o izborima…IGH je igrac i van ovih granica, tako da SDP , HDZ ili ko god
nema po meni nikakav utjecaj ( veci ) u cijeni dionice
Danas je jednostavno sve palo….
i da imam para sutra bi bil u shopingu na ovu bagatelu po kojoj se nudi IGH

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Von Braun:

Crobex je općenito došao na vrh i sad slijedi blaga korekcija. Nije to samo kod IGH, već je i kod svih ostalih. Nebojte se. Biti će jeftinijeg dokupa ove super dionice. A ovi koji lupaju po bidu sa 90 kom, neka se iskrcaju pa ćemo gore.

kako gdje kolega, neke su dionici vrlo otorne na korekciju, necu nista reklamirati ali zna se[smiley2]

Ja sam dao primjer općenito, a ne za neke neumorne dionice tipa LEDO i slične. Evo npr. VDKT kako je samo
krasno rasao i nisu ga mučila stanja crobexa, i vidi ga sad.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Evo baš veli Čaćić u Otvorenom ako SDP i HNS dođu na vlast da se Pelješki most neće graditi....veli
da je most jednostavno glup jer je skup……..a Antunovićka je za alternativu , za trajekte…..

E sutra se iz inata ponovo vraćam u IGH !

Ja sam za most da nam se napokon spoji napaćena nam Hrvatska u jednu zemljopisnu cjeliinu, to nema cijene !
Živjela nam jedina naša Hrvatska, živio nam Pelješki most!
Svi na izbore protiv SDP-a i HNS-a !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Ma taj Cacic trabunja gluposti!
Zasto ne vrati dugove koje je napravio sa svojim firmama i kako to da on noje u sukobu interesa?!
Kaj je s Cestom Varazdin, koja je njegova firma i radila na autoputu .. a imao i podizvođace koje nije placao!!
Nek ne prica gluposti!!!
Cinjenica je da nam most sad ne treba, nego otvaranje radnih mjesta…ali ajd!

Prozor nočas mora pasti…
Nisam ZNA se ali most mora ići…. Neda mi se vaditi putovnicu i objašnjavati djeci zasto nas tu netko zaustavlja.
A što se IGH tiče…. s mostom ili ne ja tu ostajem do daljnjeg.
A sad laku noć, dosta mi je ovih predizbornih za…..cija.

[color=red][i]Joy of life[/i][/color] [color=white] - Richard Thaler - "Mad Money" - HT, DDJH, IGH, DLKV, BLJE, MLNR... [/color]

Blago nama Čaćić kako je krenuo u Otvorenom Dubrovnik će proglasiti bosanskim kakvo licemjerstvo!!

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Zna se već danima da je prezentirana dokumentacija mosta i da su dobijene dozvole, Antunovićka večeras to čuje,blago njoj pitam se sa samo u kojoj državi ona živi bosni vjerovatno…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Za nas je bitno ,a što je rečeno i u samoj emisiji Otvoreno je da će najveću korist od mosta imati IGH.
Najpametnije bi Željki i Radomiru bilo da kupi dionice dok su tu gdje jesu.Jer kad se završi most moći će s njima u mirovinu i neće se morati baviti politikom.

samo bih želio podsjetiti neke likove da je ove godine IGH bio oko 5k a na oko 10k su govorili isto pa čak i da će se vratiti a sada je oko 15k, pa opet nekima izgleda da se vraća, neka oni samo idu dalje trbuhom za kruhom, imaju koliko hoće drugih dionica i sretno im bilo.
btw. još nije kraj godine pa moguće da ga vidimo i na 20 k i opet će ti isti govoriti kao i sada a zašto da se mi zamaramo sa takvima provokatorima pa oni su promašili još davno vlak i sada su ogorčeni te se moraju malo ispucati da ne puknu od zavisti.[smiley2]

[color=blue]Pobuna protiv Bandića zbog obnove stadiona[/color]

http://www.nacional.hr/articles/view/39400

osobno da ja imam dionicu IGH ,,nakon ovog radića u otvorenom, prodao b je u momentu…pa jer ste vi čuli na koji naččin se taj lik ophodi, znači na takav način dobija i poslove…a ako njega ruka ne mije ..dal će više dobivat poslove.

Samo si zamišljam Radić stoji sav ponosan s vjetrom u kosi na svom pelješkom mostu..a na mostu se skupila paučina on neupotrebe

RaDIĆ KATASTROFA


Blago nama Čaćić kako je krenuo u Otvorenom Dubrovnik će proglasiti bosanskim kakvo licemjerstvo!!

etto, davide, vidiš da se ovdje razvila lijepa debata o utjecaju rezultata predstojećih izbora na poslove IGH-a, time i budućnosri dionice. pa Ti reci da je dionici zajamčen rast neovisno od rezultata izbora…

bajdvej, izbori , bez obzira na ishod, mogu biti razlog korekcije cjelokupnog tržišta dionica u RH.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Vidim da se ovdje opet počelo pričati o temama koje se dosta odmiču od same firme i dionice IGH, pa da se vratimo na pravu stazu:

Izvor “Blica nedelje” potvrdio je da je mogućnost uspostavljanja partnerstva između srodnih instituta.
[color=blue]
Hrvatski institut u trci za projekat puta Horgoš-Požega
[/color]

Autor: B. K. | 28.10.2007 – 00:02

http://www.blic.co.yu/temadana.php?id=17648 [smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


[color=blue]Pobuna protiv Bandića zbog obnove stadiona[/color] http://www.nacional.hr/articles/view/39400

citajuci ove cetiri varijente izgradnje stadiona vidim da je svaka nova varijanta sve dalje od Maksimira, pa cak i Zagreba…
mozda se izglasa i peta varijanta, recimo da Dinamov novi stadion bude kod Krasnog u Lici… tako bi se doslo do jeftinijeg zemljista, a utakmice bi se igrale na svjezem, cistom zraku sto bi bilo bolje kako za nogometase, tako i za navijace… a i trosak bi se onda moglo naplatiti ne samo Zagrepcanima, nego svim gradjanima Lijepe Nase… Dinamo bi mozda tada dobio i vise navijaca iz citave Hrvatske, pa bi mozda cak i promjenili ime opet u CROATIA[smiley1]

“Please, God, Just One More Bubble.”

New Report

Close