IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


može k/p i trans na kraju ? hvala

može


Dobro, evo dok pisem u medjuvremenu bio CLOSE na 15.500, prosjek 15.380, 13 000 000 kn proslo po toj cijeni…
Mislim da ne trebaju komentari

ta transakcija od 125 komada na 15500 … a to fakat nije malo novaca … po meni znakovito

Formula 1 History Database http://www.geocities.com/f1db2000/

Malo kritike, dečki nije dobro:

Gradonačelnik Zagreba i počasni Dinamov potpredsjednik Milan Bandić, sasvim logično, niti ne pomišlja složiti se s Radićevim prijedlogom, dva tjedna uoči odluke Grada Zagreba o izvođaču radova famozne rekonstrukcije postojećeg zdanja. U igri su, podsjetimo, uz Radićev institut, još tvrtka Alpine u čijem je back-upu Deutsche Bank, njemački Max Boegle i Tehnobeton. Bandić je najavio i mogućnost referenduma na kojem bi Zagrepčani odlučivali o sudbini maksimirskog stadiona.

U NK Dinamu šokirani su Radićevim prijedlogom u koji je “umiješan građevinski lobi s ciljem zarade na terenu na kojem trenutno egzistira Gradski stadion”, te će se protiv njega boriti svim raspoloživim pravnim sredstvima.

Stadion nije ukalkuliran u cijenu, to nema veze.


Malo kritike, dečki nije dobro:

Gradonačelnik Zagreba i počasni Dinamov potpredsjednik Milan Bandić, sasvim logično, niti ne pomišlja složiti se s Radićevim prijedlogom, dva tjedna uoči odluke Grada Zagreba o izvođaču radova famozne rekonstrukcije postojećeg zdanja. U igri su, podsjetimo, uz Radićev institut, još tvrtka Alpine u čijem je back-upu Deutsche Bank, njemački Max Boegle i Tehnobeton. Bandić je najavio i mogućnost referenduma na kojem bi Zagrepčani odlučivali o sudbini maksimirskog stadiona.

U NK Dinamu šokirani su Radićevim prijedlogom u koji je “umiješan građevinski lobi s ciljem zarade na terenu na kojem trenutno egzistira Gradski stadion”, te će se protiv njega boriti svim raspoloživim pravnim sredstvima.


A Mamić kao nema veze sa građevinskim lobijem,ma dajte molim vas[smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Malo kritike, dečki nije dobro: Gradonačelnik Zagreba i počasni Dinamov potpredsjednik Milan Bandić, sasvim logično, niti ne pomišlja složiti se s Radićevim prijedlogom…

Uopće nije bitno ako prijedlog ne prođe, IGH sa tim ništa ne gubi. Taj projekt ionako nije uračunat u sadašnju cijenu!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


tihomir: ” Malo kritike, dečki nije dobro: Gradonačelnik Zagreba i počasni Dinamov potpredsjednik Milan Bandić, sasvim logično, niti ne pomišlja složiti se s Radićevim prijedlogom…” Uopće nije bitno ako prijedlog ne prođe, IGH sa tim ništa ne gubi. Taj projekt ionako nije uračunat u sadašnju cijenu!

Uračunat je na neki način.

Ma dajte kolege dal je to moguće uopće dobiti ili tražim nešto nemoguće. Zanima me samo kakav je raspored prodaje na potezu 15 500 do XXXXXX. Ima li grupiranja večih naloga ili je linija gotovo ravna…. Naravno ako se to može uopće dobiti kao podatak.

[color=red][i]Joy of life[/i][/color] [color=white] - Richard Thaler - "Mad Money" - HT, DDJH, IGH, DLKV, BLJE, MLNR... [/color]

spiderman:

tihomir: ” Malo kritike, dečki nije dobro: Gradonačelnik Zagreba i počasni Dinamov potpredsjednik Milan Bandić, sasvim logično, niti ne pomišlja složiti se s Radićevim prijedlogom…” Uopće nije bitno ako prijedlog ne prođe, IGH sa tim ništa ne gubi. Taj projekt ionako nije uračunat u sadašnju cijenu!

Uračunat je na neki način.

*** obrisano ***
Na koji način je uračunat? Kad se vijest pojavila prekjučer.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Ma dajte kolege dal je to moguće uopće dobiti ili tražim nešto nemoguće. Zanima me samo kakav je raspored prodaje na potezu 15 500 do XXXXXX. Ima li grupiranja večih naloga ili je linija gotovo ravna…. Naravno ako se to može uopće dobiti kao podatak.

može pitaj svoga brokera pa će ti reći
što se napada odnah, samo sam iznio dio intervjua
tržište je malo zastalo, pa i IGH, to je tako


tihomir: ” spiderman: ” tihomir: ” Malo kritike, dečki nije dobro: Gradonačelnik Zagreba i počasni Dinamov potpredsjednik Milan Bandić, sasvim logično, niti ne pomišlja složiti se s Radićevim prijedlogom…” Uopće nije bitno ako prijedlog ne prođe, IGH sa tim ništa ne gubi. Taj projekt ionako nije uračunat u sadašnju cijenu! ” Uračunat je na neki način. ” *** obrisano *** Na koji način je uračunat? Kad se vijest pojavila prekjučer.

na taj da je i zbog toga onako neopravdano rasla u ponedjeljak i sada pada


može pitaj svoga brokera pa će ti reći
što se napada odnah, samo sam iznio dio intervjua
tržište je malo zastalo, pa i IGH, to je tako

Kakav uračun u cijenu. Da dobro poznaješ ovu dionicu , vidio bi ta to nije istina.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Za qesta:

Na mostichu koje imamo preko brokerskih kućea vidi se samo 5 naboljih ponuda za kupnju i 5 najmanjih cijena na prodaji .Tako da se nemogu vidjeti ostali nalozi.
Ne znam kako stoje oni koji imaju pretplatu na mostich direktno na zse dali oni imaju sve te naloge ili to imaju samo brokerske kuće(mislim da je tako).
I vjerujem da ti to samo mogu reći brokeri.

Nakon bisera s mostom za Pelješac, preko novog bisera sa stadionom, nakon što Jure slisti pola Zabrega. slijedi konačni projekt karijere, povezivanje Jaruna s Jadranskim morem. Budete vidjeli, znam ja Juricu.[smiley2]

na taj da je i zbog toga onako neopravdano rasla u ponedjeljak i sada pada

Da dobro poznaješ ovu dionicu, vidio bi da je rasla zbog drugih poslova, a ne zbog stadiona.
Normalno da ti ne znaš za te nove poslove, jel tako?

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close