IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam se u zadnje vrijeme vrijeme klonio ove dionice jer sam smatrao da cijena iz dokapitalizacije neće opstati na burzi..međutim, potvrdom ovih nekoliko većih projekata (ZLZ potpisan ugogor, nizinska pruga- ako se projekt pokrene također će IGH potpisati i taj ugovor..Pelješki most itd..), vjerujem da cijena može značajno rasti.
treba ovdje dodati i ove skroz nove investicije tipa Plomin jer mislim da i tu IGH ima itekako šanse ugovoriti poslove i to u vrijednosti čak i puno većoj od npr. ZLZ.


Ja sam se u zadnje vrijeme vrijeme klonio ove dionice jer sam smatrao da cijena iz dokapitalizacije neće opstati na burzi..međutim, potvrdom ovih nekoliko većih projekata (ZLZ potpisan ugogor, nizinska pruga- ako se projekt pokrene također će IGH potpisati i taj ugovor..Pelješki most itd..), vjerujem da cijena može značajno rasti.
treba ovdje dodati i ove skroz nove investicije tipa Plomin jer mislim da i tu IGH ima itekako šanse ugovoriti poslove i to u vrijednosti čak i puno većoj od npr. ZLZ.

Ajmo redom:
ZLZ potpisan ugovor – nije novost ovo je samo bio formalni dio
nizinska pruga – IGH diskvalificiran s EU natječaja za projekt nizinske pruge – ZAGREB Institut građevinarstva Hrvatske, kao i sve tvrtke koje su sudjelovale u izradi idejnog projekta i idejnog rješenja, kao i studija opravdanosti i utjecaja na okoliš nove nizinske pruge, neće moći sudjelovati na EU natječajima za tu istu prugu. Ako se IGH ili bilo koji njegov podizvođač i javio na natječaje za financiranje dvije dionice nizinske pruge iz IPA fonda, koji su zatvoreni u kolovozu, njihove ponude neće biti razmatrane, doznajemo iz izvora bliskih europskoj administraciji koja se bavi fondovima. A to zapravo znači i da se u strogom postupku provođenja EU natječaja za financiranje infrastrukturnog projekta izgradnje nizinske pruge neće razmatrati niti ponude nekog konzorcija u čijem je sastavu IGH, Željezničko projektno društvo ili neka druga firma koju je IGH koristio kao podizvođača u izradi tehničke dokumentacije za cijelu trasu nizinske pruge, prema ugovoru potpisanom 2007. godine.
Pelješki most – novi prijedlog je napravio HAC a ne IGH – igh tu neće imati kruha, megalomanski projekt dr Ive i IGH je propao
Plomin – no way – već se ranije dokazao da nema znanje vezano uz poslove u Rusiji – ovo će prije raditi elektroprojekt premda im nije primarna zadaća nego igh

Kolega, od kada nema kradezea teško da igh može dobiti posao koji nije 100% njihova struka, jakoooooooo teško i vi i ja i svi drugi to znamo.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Ja sam se u zadnje vrijeme vrijeme klonio ove dionice jer sam smatrao da cijena iz dokapitalizacije neće opstati na burzi..međutim, potvrdom ovih nekoliko većih projekata (ZLZ potpisan ugogor, nizinska pruga- ako se projekt pokrene također će IGH potpisati i taj ugovor..Pelješki most itd..), vjerujem da cijena može značajno rasti.
treba ovdje dodati i ove skroz nove investicije tipa Plomin jer mislim da i tu IGH ima itekako šanse ugovoriti poslove i to u vrijednosti čak i puno većoj od npr. ZLZ.

Dobro si radio dok si je se klonio sad griješiš.

sto samo 50 kn vrijedi ZLZ ,,ja racunao barem 100 kn odbijanja [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@inverter
treba najprije pobrati sve dionice od vas trejdera koje ste kupili na 500-600 kn, a onda će biti fijuuuu [tongue]

momo2@ moze , cekam samo berite ,sa zadovoljstvom predajem stafetu za FIJUUU [tongue]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Ja sam se u zadnje vrijeme vrijeme klonio ove dionice jer sam smatrao da cijena iz dokapitalizacije neće opstati na burzi..međutim, potvrdom ovih nekoliko većih projekata (ZLZ potpisan ugogor, nizinska pruga- ako se projekt pokrene također će IGH potpisati i taj ugovor..Pelješki most itd..), vjerujem da cijena može značajno rasti.
treba ovdje dodati i ove skroz nove investicije tipa Plomin jer mislim da i tu IGH ima itekako šanse ugovoriti poslove i to u vrijednosti čak i puno većoj od npr. ZLZ.

Dobro si radio dok si je se klonio sad griješiš.
[/quote]
[smiley] ..a vidjet ćemo, možda imaš pravo..

Jučer je po prosječnoj cijeni od 551,85 kuna kupljeno 1.331 dionica.
Danas je po prosječnoj cijeni od 534,97 kuna prodano samo 225 dionica i to vjerojatno onih kupljenih ispod cijene od 534,97 kuna (provizija plus-minus) što su odradili traderi.
Zadržano je 1.106 dionica, što je oko pet puta više od danas prodanih.
Očito je nekima jasno, dok je nekima "jasno".


Jučer je po prosječnoj cijeni od 551,85 kuna kupljeno 1.331 dionica.
Danas je po prosječnoj cijeni od 534,97 kuna prodano samo 225 dionica i to vjerojatno onih kupljenih ispod cijene od 534,97 kuna (provizija plus-minus) što su odradili traderi.
Zadržano je 1.106 dionica, što je oko pet puta više od danas prodanih.
Očito je nekima jasno, dok je nekima "jasno".


dijelom si u pravu, dijelom ne.
to tko je prodao neznaš.
a kome je jasno a kome ne ćemo vidjeti slijedeći petak.
ja kažem da će do tada svi ovi koji su kupili biti u lijepom minusu, a ti očigledno tvrdiš da će svi ti biti u plusu.
vidjet ćemo.
lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


@inverter
treba najprije pobrati sve dionice od vas trejdera koje ste kupili na 500-600 kn, a onda će biti fijuuuu [tongue]

kako ide FIJUUU ,da ali u rikverc .. [shocked]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



@inverter
treba najprije pobrati sve dionice od vas trejdera koje ste kupili na 500-600 kn, a onda će biti fijuuuu [tongue]

kako ide FIJUUU ,da ali u rikverc .. [shocked]
[/quote]

nisi shvatio, NAJPRIJE treba pobrati dionice trejderima i to se SADA radi, zašto da vi debelo zaradite na IGH??? kad vam poberemo sve dionice, ONDA će biti FIJUUUU

momo2 @ ok kako ti kazes…primljeno na znanje,oce li bit dovoljno dionica ,sad se vec malo brinem [thumbsup] [shocked] [tongue]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close