IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

istina je da brzo raste, ali na jako velikim pometima

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Reci ti njemu Blami on bi sad ušao na 14 a ja se tovarim od 12000
i trenutno ne pomišljam na prodaju dok ne dođe do tvog prvog targeta
ATH + 5000

htio sam reći da je nemoguće održiv ovoliki rast i da će doći do kapitaliziranja dobiti, što će potaknuti cijenu prema dolje


htio sam reći da je nemoguće održiv ovoliki rast i da će doći do kapitaliziranja dobiti, što će potaknuti cijenu prema dolje

No kolega, budite realni u ovom trenutku, i gledajte K/P.
A ovaj scenario kakvog vi izlažete
se događa kod dionica koje su bile u istoj situaciji kao IGH, ali prije 2 tjedna.[smiley11]
Kupujte dok možete, i ne prodajte. Promet je preko 26 miliona.
Kolega,dobro pazite.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Može li netko staviti koliko je komada ukupno k/p

HVALA

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama

K/P

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

veliki promet, rast cijene – sličan scenarij kao kod “kolegice” iz branše ![smiley2]

GLEDAJUĆI DUGOROČNO - SVI SMO MRTVI


htio sam reći da je nemoguće održiv ovoliki rast i da će doći do kapitaliziranja dobiti, što će potaknuti cijenu prema dolje

i sta sad, nemora to nista znacit, pa na ledu stalno kapitaliziraju dobit a on stalno raste, oni koji su usli na igh jucer prekjucer su odlicno odradili i cestitke na tom

[b]JA SAM BIBER, MORAO SAM PROMJENITI NICK[/b]

Dobro je bilo danas čestitam kolegama i svim dioničarima,hvala i na pohvalama,treba još nešto dodati…
Sutra pratite vijesti pa ćemo zajedno komentirati. Ivek imaš kakav komentar?

[smiley1]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Dobro je bilo danas čestitam kolegama i svim dioničarima,hvala i na pohvalama,treba još nešto dodati…
Sutra pratite vijesti pa ćemo zajedno komentirati. Ivek imaš kakav komentar?

[smiley1]

Hvala kolega glasnogovorniče. Također.
Onima koji su se iskrcali, sretno, a onima koji drže, čestitam.
Pa šta nećemo gledati danas vijesti?
Bilo kako bilo, danas smo zamalo prešišali THT po prometu[smiley1]
Opet moram ponoviti, ovo je tek prvi dan pravog rasta, slijedi nam zaplet i vrhunac radnje..itd, ali otom potom.

Vaš link

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Dobro je bilo danas čestitam kolegama i svim dioničarima,hvala i na pohvalama,treba još nešto dodati… Sutra pratite vijesti pa ćemo zajedno komentirati. Ivek imaš kakav komentar? [smiley1]

Iveka sam zadnji put vidio kako na temi Dalekovod komentira da planira sve uložiti samo u jednu dionicu, a onda na temi Abacus kako ne može trgovati, jer im je sustav nedostupan. Nadam se da nije prodao sav IGH, pa da se više nije mogao vratiti zbog Abacusa. [smiley1]

Von Braun:

davids: ” Dobro je bilo danas čestitam kolegama i svim dioničarima,hvala i na pohvalama,treba još nešto dodati… Sutra pratite vijesti pa ćemo zajedno komentirati. Ivek imaš kakav komentar? [smiley1] ” Hvala kolega glasnogovorniče. Također. Onima koji su se iskrcali, sretno, a onima koji drže, čestitam. Pa šta nećemo gledati danas vijesti? Bilo kako bilo, danas smo zamalo prešišali THT po prometu[smiley1] Opet moram ponoviti, ovo je tek prvi dan pravog rasta, slijedi nam zaplet i vrhunac radnje..itd, ali otom potom. Vaš link

Još će ispasti da ih navlačiš, polako treba i malo maštu uključiti kolega
[smiley2][smiley2]


Kolega Von Braun stvarno zvuči, kao da navlači, ali naglašavam, samo zvuči. Možda je stvarno jedna od rijetkih dobrih duša preostalih na ovom svijetu.
Zahvaljujem na dosad pozitivnom pisanju o ovoj dionici, ali bih ipak volio koju konkretnu (novu) vijest.
Do tada, u nadi u daljnji pozitivan trend iste, čestitam i samom sebi na kupnji.[smiley2]


Zahvaljujem na dosad pozitivnom pisanju o ovoj dionici, ali bih ipak volio koju konkretnu (novu) vijest. [smiley2]

Ja sam Von Braunu već zahvalio na tome što nisam prodao svoj IGH za vrijeme HT korekcije, a sada ću zahvaliti još i Glasnogovorniku, Iveku i Matrixu. Njihovi tekstovi su mi puno pomogli da ne prodam sa velikim gubitkom i time neslavno završim kao mnogi ulagači početnici. Hvala dečki! [smiley2]

Mr,

Ja sam Von Braunu već zahvalio na tome što nisam prodao svoj IGH za vrijeme HT korekcije, a sada ću zahvaliti još i Glasnogovorniku, Iveku i Matrixu. Njihovi tekstovi su mi puno pomogli da ne prodam sa velikim gubitkom i time neslavno završim kao mnogi ulagači početnici. Hvala dečki! [smiley2]

“Ja bi se zahvalio kolegi Matrixu i davidsu, koji su mi dali podršku za ovaj film. Zahvalio bi se vjernim
dioničarima na stvaranju ovoga prekrasnog scenarija, koji nam je omogućio da gledamo
ovakav masterpeace. I još bi se htio zahvaliti kolegama na rasvjeti i toncima.”
Prvo se zahvali njima. Oni su logistika, ja sam operativa.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

flavio:

Kolega Von Braun stvarno zvuči, kao da navlači, ali naglašavam, samo zvuči. Možda je stvarno jedna od rijetkih dobrih duša preostalih na ovom svijetu.
Zahvaljujem na dosad pozitivnom pisanju o ovoj dionici, ali bih ipak volio koju konkretnu (novu) vijest.
Do tada, u nadi u daljnji pozitivan trend iste, čestitam i samom sebi na kupnji.[smiley2]

Kolega flavio , nemojte opet lupetati, nego sam vam rekao da pročitate dva tjedna unazad.
Imate vijesti ko salate, ugovorenih i potencijalnih.
IGH je u zadnjih 4 dana trgovanja imao blizu 80. miliona kuna prometa, fascinantno.
Čini mi se da je ipak IGH uzeo šlag od IPO THT-a, a ne Dalekovod.[smiley11]
Opet govorim kolega flavio, kupite ELKu ili SNHO, to su vam perspektivne dionice.


Kolega dragi, smisao ove teme nije moj portfelj, a na EIG-u sam već i do sada u solidnom plusu, hvala na pitanju.
Nisam znao da je tržište tako inertno, pa mu treba 2 tjedna da se pokrene i prepozna vrijednost tvrtke (u ovom slučaju IGH). Svi znamo da dobar dio ljudi sada ulazi jer su “nešto čuli” i jer su im rekli da je ovo “dobra dionica”.
*** obrisano ***

New Report

Close