IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zašto bi se trebali čuditi što netko prodaje dionice kompanije koja nema za isplatu kamate na izdane obveznice? I sve to nakon dokapitalizacije. Koliko tu ima posla za policiju i USKOK?

Hvaljen Isus i Marija!

Ipak dobrih vijesti
http://russianhighways.ru/press/news/11789/


tko se to i zašto danas iskipava iz IGH-? [emo_naivan]

Zašto?
Pa mladi kolega zato!
Igh nema posla niti ce imati
Dolazi ogromni broj dionica na burzu od kojih ce dio na prodaju

Moju ciljanu razinu znate, a do nje ce neminovno prije ili kasnije

@ pobjeda-a
“Dolazi ogromni broj dionica na burzu od kojih ce dio na prodaju”
Dolaze na burzu, a samo dio će na prodaju? Neće sve na prodaju, a (ali) će doći na burzu? Zašto na burzu dolaze one koje neće u prodaju?
Bilo bi zanimljivo vidjeti gdje si ovo pročitao. Podijeli i s nama takve važne vijesti.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

http://www.seebiz.eu/bar-boljare-vlada-ceka-odgovor-exim-banke/ar-90344/

a projekt strpljivo čeka koji je potvrđen još iz sanaderove vlade

tko čeka taj i dočeka

kakav je ovo kriminal sa 1 dionicom

@ papagaj
Nije kriminal. Netko prodajom jedne dionice (ostale dionice ljubomorno čuva) pokušava stvoriti privid pada cijene, a naravno s namjerom da potakne paničare na prodaju, kako bi on od njih postavljen na lijevoj strani – kupovao. Već viđen scenario, koji zna i upaliti. Jedini je problem što sada nitko nije nasjeo.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


@ pobjeda-a
"Dolazi ogromni broj dionica na burzu od kojih ce dio na prodaju"
Dolaze na burzu, a samo dio će na prodaju? Neće sve na prodaju, a (ali) će doći na burzu? Zašto na burzu dolaze one koje neće u prodaju?
Bilo bi zanimljivo vidjeti gdje si ovo pročitao. Podijeli i s nama takve važne vijesti.

Ti mene prozivas?
A daj ti pokaži gdje su oni poslovi koje je IGH najavio (Rusija – 2 velika posla)???

Daj ti pokaži gdje je dvorana u Dohi???

I na kraju daj malo pojasni kako to da nekon rasta od 125 do 190 ono nije bilo dno a niti je bio rast, vec rast temeljen na lažima???

A možeš nam i pojasniti kako igh dobiva poslove
U Rusiji???

Hvala

@ pobjeda-a
Ne kužiš? Sve u svoje vrijeme. Bezveze se žestiš. Bit će ti žao što nisi kupovao kad su ljudi prodavali makar i ovakvu sitnež jer im je trebala lova za more. A to ti je sada tu negdje.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


@ pobjeda-a
Ne kužiš? Sve u svoje vrijeme. Bezveze se žestiš. Bit će ti žao što nisi kupovao kad su ljudi prodavali makar i ovakvu sitnež jer im je trebala lova za more. A to ti je sada tu negdje.

Legendo nece mi biti zao jer cu se na vrijeme ukrcati.
Ima jos do dna godinu dvije sa ovakvim političarima.

A to da cu zakasniti slušam vec dvije godine od razina 1000-1500

Imam svoj posao i nemam vremena buljiti a bogami nemam niti živaca se navlaciti

Jednom kad uđem to je to
A to ce biti kada padne debeloooo ispod 100 kuna

Tko zna, možda niti ne uđeš. Oštri kriteriji, oštre posljedice.
Uvijek ti ostaje tvoj posao (kakav god bio).

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Tko zna, možda niti ne uđeš. Oštri kriteriji, oštre posljedice.
Uvijek ti ostaje tvoj posao (kakav god bio).

Ne znam.
Jedino kaj znam da nema dvostrukog dna te da ne vidim gdje je slijedeća potpora.
Trebalo bi baciti oko gdje je slijedeća potpora.

U svakom slučaju moze samo kliziti sada po ljeti
Lp

Trebalo bi baciti oko gdje je slijedeća potpora.

kakva potpora ?, zadnja potpora je bila na cca 200 kn

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

I bolje je da je nema radi što jeftinijeg ukrcaja.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Trebalo bi baciti oko gdje je slijedeća potpora.

kakva potpora ?, zadnja potpora je bila na cca 200 kn
[/quote]

Potporu će dati serija B kada se izlista.Naravno na xx,xx
To treba dočekati,ali kvartal može biti ugodno iznenađenje za lagani oporavak tako da kratkoročno i ova cijena može biti dobra ta ulaz.

Med i mlijeko ne tako skoro.znaći još malo pelina treba ispiti!!!!

New Report

Close