IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

"ima ih kolega i imati će ih i sada i na 200 kuna i na 5000 kuna…"
Točno.
Ja ću sigurno kupiti 399.99. Ima jedan psihološki fenomen da kad netko kaže da će nešto učiniti znajte da neće a kad kaže da će sigurno učiniti – znajte da sigurno neće. Pasivno rješava i ruši aktivno.
Meni kad dođe gotovi kupac i kaže da će "sigurno" doći kupiti znam da ga sigurno više neću vidjeti gdje je on obavio imaginarnu kupnju i da mu dam na kraju i badava robu neće je "ponovno" kupit.

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo

Ima jedan psihološki fenomen da kad netko kaže da će nešto učiniti znajte da neće a kad kaže da će sigurno učiniti – znajte da sigurno neće. Pasivno rješava i ruši aktivno.

ovo je fakat duboko

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

Novi dan i nove pobjede jurišamo na kotu 400 .


Novi dan i nove pobjede jurišamo na kotu 400 .

Otkud sad vi kolega odnosno koliko ste ono nikova promijenili i novootvorili.
A tko ce to jurisati na 400, ak se moze znati?


Pobjeda, pa zar nevidite da ste smjesni s lupetanjem.Pa od zadnjih 6 postova na IGH..5 je vasih;
A vi stalno lupetate kako niste zainteresirani za smece..pa vidite da se ovdje pokusava strahom oteti sitnis od dionicara koji su isfrustrirani cjelokunim stanjem u drzavi,burzi,firmi itd.
Pa ako ju i stjerate na 400.igurni budite da cu na tim razinama ja i mnogi kao ja, uletiti bez i malo razmisljanja a u cilju smanjenja ulaza.I taman ce mi tada ulaz biti oko 750…a ako je taj ulaz dobar deckima koji su ulupali 10 mil.eur po 760..onda je dobar i meni…stopga samo sanjajte da cete vi omastiti brke..stoga, izvolite samo drukajte dolje jer ima nas koji cekamo.
Ja sam sve ulupao na 550-570 i sada sam u procesu dovlacenja teske artiljerija za novih 200-ak komada po cca 450..pa da vidimo tko ce na kraju likovati..lp

Svecano objavljujem da sam spomenutu artiljeriju iz prethodnog posta dovukao s danom 05.09.
Naravno da necu lupati po asku nego cekati da vidim kako manipulatori disu…
I dalje svecano prisezem da sve ulupam na na cca 450-430…
lp

MiaIII @ a koju artiljeriju ces dovuc poslje toga ? razarace i podmornice ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


MiaIII @ a koju artiljeriju ces dovuc poslje toga ? razarace i podmornice ?

Da li će podmornica izroniti?
Pod kutom od 70% ili sprije?

Strpljivi će se nasititi meda i mlijeka!


MiaIII @ a koju artiljeriju ces dovuc poslje toga ? razarace i podmornice ?

Kolega, moram priznati da je to zadnja pricuva.Te ako dodje do te razine i poklopi me( daj Boze), ruke u vis u cekati rasplet drame.Ali ulazim bez straha..uostalom to radim vec dugo vremena i kompletan mi je portfelj u IGH..to nisam zelio ali se tako odvrtilo zbog one nesretne CG i posla stoljeca.Naime, stalno sam smanjivao ulaz s 3100 po do danas na 1100…ali idem do kraja i nema odustajanja, a niti nilsim izlaziti sljedece 2-3 godine jer ne vidim potentniju dionicu na ZSE.Nitko nije zatucen,bezrazlozno,kao IGH.
Zivjeli!



MiaIII @ a koju artiljeriju ces dovuc poslje toga ? razarace i podmornice ?

Da li će podmornica izroniti?
Pod kutom od 70% ili sprije?

Strpljivi će se nasititi meda i mlijeka!

[/quote]
Misliš kad strpljivo doguramo do 300 kuna. [tongue]

Do 2014. Alžir grado 10.000 km cesta. Jure hoće li koji km? 😉


Do 2014. Alžir grado 10.000 km cesta. Jure hoće li koji km? 😉

Tako mozes piknut bilo koju zemlju na globusu! A, btw, to ti sve vec vise godina u Alziru rade Kinezi. Plus nesto talijani i francuzi. U Libiji, Maroku, Tunisu…isto tako.

Baš me zanima da HANFA prati ove egzibicije sa 300 komada. Očito se radi o dogovorenim pretakanjima iz šupljeg v prazno ali kak HANFA-in pravilnik veli v jednom djelu da se "sankcioniraju oni za čije se transakcije utvrdi da imaju cilj stvaranja privida likvidnosti za određeni vrijednosni papir" …
otprilike tak nekak.

Ak ovo nije manipulacija tržištem onda neznam kaj je! U biti cela burza je zadnjih par let jedna vel’ka za..bancija.

[tongue]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Like i said.

I na ovim razinama i na nižim, posebice na nižim, biti će zainteresiranih i za kupnju i za prodaju.

U tri dana riješeno 600 komada u dvije transakcije, i onda ekipa priča da nitko ne želi prodati.
Želi naravno, i prodati će sigurno, ali naravno uvijek će biti zainteresiranih i za kupnju.

Samo problem nisu ovi "veći" nego mali koji imaju puno dionica i voljni su prodati samo da ih se riješe.

Polagano ali sigurno klizimo dole.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

MiaIII@ dobro,ti znas najbolje za sebe ,ja samo pitam imas li plan …(sto ako) [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


MiaIII@ dobro,ti znas najbolje za sebe ,ja samo pitam imas li plan …(sto ako) [undecid]

Što ako i IGH ode u stečaj ne kolega ?

New Report

Close