IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


i ovi pišu o debaklu dokapa
http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Hrvatska/tabid/102/View/Details/ItemID/78363/ttl/Nakon-debakla-u-prvom-krugu-dokapitalizacije-IGH—Radic-optimist/Default.aspx
[embarass]

Dobro je, nije izjavio da je pesimist jer tada ne bi bila navala [thumbsup]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Kolega to je sve isti tekst…cak ni zarez nisu promijenili:) bit ce sve ok,ne zbog mene ili vas,nego zbog ve mafije koja ima silne milijune unutra

Upravo to,tu su unutra malo jači "igrači",pa zbog toga vjerujem u tu dionicu.


Kaze nas jure da je optimist:))) u ovoj situaciji a) jure se jako treba bojat ili b) juru ne brine jer je pripremio nekome…. Mislim da je b)

ili c) Jure je osigurao padobran za sebe pa mu se fućka živo.

Mislim da su prosla vremena uproasti pa nikom nista…ponavljam, pogledaj top 10

Jure Radić: Glasat ću protiv ulaska Hrvatske u EU jer se tamo žene muškarci

http://dalje.com/hr-hrvatska/jure-radic–glasat-cu-protiv-ulaska-hrvatske-u-eu-jer-se-tamo-zene-muskarci/360327

Mislim da je ova izjava odjeknula u EU i posebno u Njemačkoj i tako dala jasan smijer u kojem će ići naš IGH.

Inače iz

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Hollande jer rekao da se protivi planu stednje A.Merkel…. Jadna Francuska sada
Ti uistinu mislis da je firma kalibra IGH ugrozena jerJure ne voli homoseksualce?
Ako cemo uci u EU sa spoznajom da cijela Slavonija, a vidim i Dalmacija misle kako izvjesni B.G. Nije ratni zlocinac,a stranka hd*** nije komedija,mislim da nas onda ne treba brinut jurin zadrti rvack tav

krenulo je ….a di je kupnja [bye] [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Kota 600 pod jakom baražžnom paljbom….

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Svaki normalan čovjek bi u ovakvim okolnostima odmah dao ostavku sa mjesta direktora i uvidjevši da nikakav posao nije za njega otišao na Biokovo čuvati ovce.


krenulo je ….a di je kupnja [bye] [rolleyes]

Lipi moj

ima kupnje, zar ne vidiš?

Cijena – 25% knjigovodstvene vridnosti !!!

Ovome se ni u snu nisam nadao, i iskoristiću do maksimuma.. [thumbsup]

Kao i ti uostalom, nemojmo se zavaravat [shocked]

Carpe diem – iskoristi dan [thumbsup]

Adio i lipi pozdrav
svima,a pogotovo njima (kupcima)

Ova poruka nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica... Ali bakica voli kad svi zaradite.. Lipi moji..

Jure Radić: Glasat ću protiv ulaska Hrvatske u EU jer se tamo žene muškarci

http://dalje.com/hr-hrvatska/jure-radic–glasat-cu-protiv-ulaska-hrvatske-u-eu-jer-se-tamo-zene-muskarci/360327

Mislim da je ova izjava odjeknula u EU i posebno u Njemačkoj i tako dala jasan smijer u kojem će ići naš IGH.

Pa dobro je i rekao. Iznio je svoje mišljenje. Uz to je i duboko bogomoljac, tako da tu nema nikakvih čuđenja.

Inače iz

jure može biti ovakav ili onakav, ali glup nije sigurno, tj. ovaj i ovakav dokap ima za cilj spriječiti male ulagače u dokapu (da spriječi razvodnjavanje kapitala) i osigurati ulazak novog većinskog gazde u firmu, što je za firmu spas…a tko je novi gazda saznat ćemo za par dana. očito nije nitko iz postojeće strukture jer bi inače već iskoristio pravo dokapa, znači radi se o vanjskom igraču.
ako se to kroz koji dan potvrdi, bit će žestok rast dionice IGH

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

Jure Radić: Glasat ću protiv ulaska Hrvatske u EU jer se tamo žene muškarci

http://dalje.com/hr-hrvatska/jure-radic–glasat-cu-protiv-ulaska-hrvatske-u-eu-jer-se-tamo-zene-muskarci/360327

Mislim da je ova izjava odjeknula u EU i posebno u Njemačkoj i tako dala jasan smijer u kojem će ići naš IGH.

Inače iz

Jos ovo sto prica o Svicarskoj..uzas…

Ovdje je pokazao sve svoje neznanje. Gdje je on to doktorirao i kako pitanje je ogromno…

Pametnim inzenjerima iz IGH je bolje da svi daju otkaz i osnuju svoju firmu…sigurno ce im ici puno bolje nego u IGH

@ CoRot2em

Naš direktor može imati svoje privatno mišljenje koje može biti u skladu sa njegovim osobnim interesima ali kao osoba koja predstavlja 1200 zaposlenika i kao iskusni političar mora znati što, kada i kako reći.
Danas predstavljati 1200 zaposlenika i reći da si protiv EU a od iste tražiti novce i kredite je ekonomski vrlo opasno za sve nas koji smo povezeni sa IGH.

Naš direktor se u tom slučaju pokazao kao politički nezreo te vrlo neozbiljno iznio teze protiv EU zbog, njemu samog znanih razloga.

Što se tiče izjave o optimizmu u vezi dokapitalizacije , pitam se:
– koja će to tvrtka ili institucija ili pojedinac iz Eu uložiti novce u IGH?
– i da li će i ova optimistična izjava našeg direktora završiti kao i Bar – Boljare, Izgradnja centarala u Rusiji, termoelektrane i na desetine optimističnih izjava iz prošlosti.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


jure može biti ovakav ili onakav, ali glup nije sigurno, tj. ovaj i ovakav dokap ima za cilj spriječiti male ulagače u dokapu (da spriječi razvodnjavanje kapitala) i osigurati ulazak novog većinskog gazde u firmu, što je za firmu spas…a tko je novi gazda saznat ćemo za par dana. očito nije nitko iz postojeće strukture jer bi inače već iskoristio pravo dokapa, znači radi se o vanjskom igraču.
ako se to kroz koji dan potvrdi, bit će žestok rast dionice IGH

Bude sve po planu vjerujem u IGH imam ga 150 komada i ne pada mi na pamet da ga rasprodajem .
Čekam ponedjeljak …… [bye]

New Report

Close