IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Imam pet građevinara u portfelju, svi danas u zelenom. Neki značajno. Jel se već saznalo šta će biti sutra na Vladi……?

marcello


Imam pet građevinara u portfelju, svi danas u zelenom. Neki značajno. Jel se već saznalo šta će biti sutra na Vladi……?

Bravo kolega, bas ste svih pet kupili na dnu i sada ste u plusu..
Vidite ja sam u ovdje u minusu i uopce se ne zabrinjavam i ne llikujem jer nije vrijeme za to u ovoj krizi.No ,nitko nije zatucen kao IGH a da ima bolje fundamente i sve Q i H i Y pozitivno.Bukvalno niti jedna dionica na ZSE nije dozivjela katarzu kao IGH.
No, znajte da to nije bilo bez orkestriranog dirigiranja ali bumo se ipak vidjeli na ,za mnoge, neslucenim visinama,,,
lp

Osvrt na kupnje,

jedan poznanik je kupio dionice IGH na 9.150,00 20 kom
drugi igrač, kupio je IGH na 2.200,00 kn
isti igrač dokupio IGH na 1.200,00 kn i zaokružio 100 komada
e sad koliko je nas kupilo IGH na 800,00 kn!!!

Ova prva dva gore čekaju da se cijena vrati na neku četveroznamenkastu brojku da prodaju a vjerujem da bi kupci na 800 bili zadovoljni sa tim izlazom.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Osvrt na kupnje,

jedan poznanik je kupio dionice IGH na 9.150,00 20 kom
drugi igrač, kupio je IGH na 2.200,00 kn
isti igrač dokupio IGH na 1.200,00 kn i zaokružio 100 komada
e sad koliko je nas kupilo IGH na 800,00 kn!!!

Ova prva dva gore čekaju da se cijena vrati na neku četveroznamenkastu brojku da prodaju a vjerujem da bi kupci na 800 bili zadovoljni sa tim izlazom.

Neki su kupovali i na 14.000,00 i više [lol] – toliko sigurno ne vrijedi, ali isto tako book je sada na 2.500,00 tako da ni trenutna cijena nije realna.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.



Osvrt na kupnje,

jedan poznanik je kupio dionice IGH na 9.150,00 20 kom
drugi igrač, kupio je IGH na 2.200,00 kn
isti igrač dokupio IGH na 1.200,00 kn i zaokružio 100 komada
e sad koliko je nas kupilo IGH na 800,00 kn!!!

Ova prva dva gore čekaju da se cijena vrati na neku četveroznamenkastu brojku da prodaju a vjerujem da bi kupci na 800 bili zadovoljni sa tim izlazom.

Neki su kupovali i na 14.000,00 i više [lol] – toliko sigurno ne vrijedi, ali isto tako book je sada na 2.500,00 tako da ni trenutna cijena nije realna.
[/quote]

Tocno kolega, ali to je bez ikakvog spomena CG,ZL Pleso,i bilo kojeg posla bilo gdje.Stoga bilo koji posao iz ovog nabrojanog dize dionicu na 5000..
lp

Kao što sam i napisao prije 10-ak dana da ovdje netko ima povlaštene informacije [cry]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]




Osvrt na kupnje,

jedan poznanik je kupio dionice IGH na 9.150,00 20 kom
drugi igrač, kupio je IGH na 2.200,00 kn
isti igrač dokupio IGH na 1.200,00 kn i zaokružio 100 komada
e sad koliko je nas kupilo IGH na 800,00 kn!!!

Ova prva dva gore čekaju da se cijena vrati na neku četveroznamenkastu brojku da prodaju a vjerujem da bi kupci na 800 bili zadovoljni sa tim izlazom.

Neki su kupovali i na 14.000,00 i više [lol] – toliko sigurno ne vrijedi, ali isto tako book je sada na 2.500,00 tako da ni trenutna cijena nije realna.
[/quote]

Tocno kolega, ali to je bez ikakvog spomena CG,ZL Pleso,i bilo kojeg posla bilo gdje.Stoga bilo koji posao iz ovog nabrojanog dize dionicu na 5000..
lp
[/quote]
Jučer su se naivni prerano istrčali na kupnju a danas dionica ponovno kreće sa iskrcavanjem što dokazuje da još nismo pronašli a niti utvrdili dno na IGH.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove

medo, samo ti gledaj razvoj situacije… trenutno prodaja pritišće, ali samo naizgled… [lol]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Ovdje se vidi iz priloženog da se štopa rast [cry]
Nismo još spremni!….jadna li nam majka sa ovim smećem od burze!! [cry]
kad netko manipulira sa dionicom kako je njega volja [cry]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Izgleda da kreće vlak [thumbsup]

Pokusavaju ga zastopati svim silama.Borba traje ali je ishod nepoznat.
No u konacnici se mora vratiti na trenutno postenu cijenu od 2500.
Bar se nadam,
lp

Ovdje sam u debelom minusu x6,bilo je vrijeme da se pokrene


Izgleda da kreće vlak [thumbsup]

čini ti se ….to je ingra izazvala buru u čaši vode, ali za dan-dva sve ide na početne pozicije

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Prije nekoliko dana najavio sam nešto u vezi IGH pa mi je post obrisan. Zahvaljujem, neću vas više uznemiravati.

Dečki kaj ima kod Vas? Kad bi trebalo ići Pleso itd. ?

free flow information

Do kraja dana možda i ovdje bude blokada! Jednostavno imam osjećaj da netko navlači da se postavljate na ask, da bi potkraj dana sve počistio. Možda se i varam, ali prati me takav osjećaj! [undecid]

New Report

Close