IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako je ingra uzor koja posluje sa velikim gubitcima i trži se na p/b 0,20 onda imamo još 30% prostora za pad,
a ako je DLKV uzor koji je u ovoj godine ostvario izuzetno veliki gubitak a trži se na p/b 0,48 imamo priliku za rast od 60%.

DLKV svako toliko objavi neki posao, a usprkos lošim rezultatima poslovanja, brani ga OMF pa zato ne pada dokle bi trebao, negdje na 80-90 kn
INGRA je u sličnoj poziciji kao IGH, top 10 je prodavao, nitko veći ne ulazi i ne kupuje, novih poslova nema i cijena pada…ako se IGH izjednači s INGR, mogao bi negdje na 500-tinjak kuna kao dno za ovu dionicu

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



Ako je ingra uzor koja posluje sa velikim gubitcima i trži se na p/b 0,20 onda imamo još 30% prostora za pad,
a ako je DLKV uzor koji je u ovoj godine ostvario izuzetno veliki gubitak a trži se na p/b 0,48 imamo priliku za rast od 60%.

DLKV svako toliko objavi neki posao, a usprkos lošim rezultatima poslovanja, brani ga OMF pa zato ne pada dokle bi trebao, negdje na 80-90 kn
INGRA je u sličnoj poziciji kao IGH, top 10 je prodavao, nitko veći ne ulazi i ne kupuje, novih poslova nema i cijena pada…ako se IGH izjednači s INGR, mogao bi negdje na 500-tinjak kuna kao dno za ovu dionicu
[/quote]
Fino stvarno fina cijena za ulaz a Tehnika gdje njoj predviđate dno ?

volim pad do 35 % ali ne velike lomove

Nije na meni da komentiram koja je najfinija cijena za ulaz, ali držim se one najčešće spominjane cijene od 760 kuna. Ipak, brk mi govori da je bolje pričekati da prvo krene dobar odbijanac pa tek onda kupiti dionice nego se kockati, jer sigurno će dionica jednom prilikom značajnije rasti.

Gospon medo ta cijena od 760 kuna je vama svojedobno itekako odgovarala, možda samo natežete na 500 kuna ili sam sve krivo vidio?

A Mo will make you richer, beards are for beggers


@inverter

Moja interna TA analiza od cca 2 tjedna pokazuje obrazac dvostrukog dna sa targetom od cca 1.210 i to negdje oko 10.01.2012.

Volio bi vidjeti TA sa tim targetom od 550 kn. Ako može slika.

Ovaj post nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica. Ja posjedujem dionice IGH.


Ovaj obrazac dvostrukog dna je nažalost propao, ALI kako se sad čini formira se obrazac trostrukog dna, sa istim targetom.
Postoji i ova opcija da je formiran padajući trokut gdje bi probojem ove linije na cca 770 cijena mogla znatno pasti.

Ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica. Ja imam dionice IGH.

Generalno mene iznenađuje vrlo mali volumen trgovanja na ovim razinama.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

K-PAX @ volumen ti govori koji ce se obrazac vjerojatnije ostvariti,,,

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Generalno mene iznenađuje vrlo mali volumen trgovanja na ovim razinama.

volumen ni ne može biti veći kad nema kupnje!
UKUPNA KUPNJA na IGH je 108 KOMADA!

Sve što pišem je osobno mišljenje, ne invest. savjet!


Generalno mene iznenađuje vrlo mali volumen trgovanja na ovim razinama.

volumen ni ne može biti veći kad nema kupnje!
UKUPNA KUPNJA na IGH je 108 KOMADA!
[/quote]
ja vidim malo više, ali nebitno, ne gura se više niti prodaja…
status quo… čini mi se…
imam dosta IGH, prosjek oko 1k, i siguran sam u dobar profit na IGH…
ne brine me niti to kada će i tko početi kupovati, jer definitvno hoće !

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Neminovno je da ovo ide na 400 kuna

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Neminovno je da ovo ide na 400 kuna

Baš točno 400 kn?? Ovako odokativno je li?[thumbsup]

Na toj cijeni je P/B = 0,15!
Trenutna knjigovodstvena vrijednost jedne dionice je 2.660 kn i ti mislis da ce ici na 400 kuna!?
Sigurno je odlična analiza stajala iza ovoga. [wink] Ako neka dionica ima potencijala za rast onda je to IGH.

[img][/img]

margarini su uništili ovu dionicu kao i mnoge druge nažalost

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]



Neminovno je da ovo ide na 400 kuna

Baš točno 400 kn?? Ovako odokativno je li?[thumbsup]

Na toj cijeni je P/B = 0,15!
Trenutna knjigovodstvena vrijednost jedne dionice je 2.660 kn i ti mislis da ce ici na 400 kuna!?
Sigurno je odlična analiza stajala iza ovoga. [wink] Ako neka dionica ima potencijala za rast onda je to IGH.
[/quote]

Nije baš odokativno ali je cca [thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Nemojte tako ljudi, usosio sam se do brkova u ovu dionicu kad se netko lijepo prosuo jutros po kupovnim nalozima. Ne treba mi ni najmanje da sad padne na 400, ne treba mi nikako.

Bilo bi mi malo lakše da se javi korisnik muhi, on je mjesecima planirao kupovati po 760, pa me zanima da vidim jeli kupio.

A Mo will make you richer, beards are for beggers



@inverter

Moja interna TA analiza od cca 2 tjedna pokazuje obrazac dvostrukog dna sa targetom od cca 1.210 i to negdje oko 10.01.2012.

Volio bi vidjeti TA sa tim targetom od 550 kn. Ako može slika.

Ovaj post nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica. Ja posjedujem dionice IGH.


Ovaj obrazac dvostrukog dna je nažalost propao, ALI kako se sad čini formira se obrazac trostrukog dna, sa istim targetom.
Postoji i ova opcija da je formiran padajući trokut gdje bi probojem ove linije na cca 770 cijena mogla znatno pasti.

Ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica. Ja imam dionice IGH.

Generalno mene iznenađuje vrlo mali volumen trgovanja na ovim razinama.

[/quote]

Postoji i drugi trokut,ali o njemu ni riječi.

bit će bolje................

bestija2@ stavi graf

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ništa novo-al izgleda barem ozbiljno

http://www.jutarnji.hr/zracna-luka-zagreb–francuzi-zele-graditi-novi-terminal-na-plesu-za-cak-5-milijuna-putnika/996382/

New Report

Close