IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Europa se oporavlja. Vjerojatno i kod nas popodne blagi oporavak. Najgori udar je prošao. Tko se jutros nakrcao uskoro će biti vrlo zadovoljan. Samo još malo strpljenja. [shocked]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Ovo je dobar primjer brige predsjednika uprave koji svojim gestom potvrđuje koliko mu je stalo za kompaniju.

Ivica Mudrinić kupio 3.000 dionica HT-a

Ivica Mudrinić, predsjednik Uprave T-Hrvatskog Telekoma kupio je u četvrtak, 20. studenoga 2008. godine, 3.000 redovnih dionica HT-a po cijeni od 193,20 kune po dionici.

”U ovom trenutku sveopće gospodarske neizvjesnosti i krize, kupnjom dionica kompanije kojoj sam na čelu želio sam čvrsto i jasno iskazati svoje povjerenje u vrijednost i uspješno poslovanje T-HT-a danas i u budućnosti. Moje uvjerenje u kvalitetu i potencijale T-HT-a na istoj je razini danas, kada je cijena dionice na do sada najnižoj razini, kao i kada sam kupovao dionice po najvišoj cijeni”, izjavio je Ivica Mudrinić o motivima kupnje HT-ovih dionica.

Nakon stjecanja navedenih dionica, Ivica Mudrinić ukupno posjeduje 4.569 dionica HT-a.

primjera ima još…………….

http://www.poslovni.hr/vijesti/mesaric-stekao-765-dionica-petrokemije-110163.aspx

http://www.poslovni.hr/vijesti/mesaric-stekao-458-dionica-petrokemije-96626.aspx

http://www.poslovni.hr/vijesti/oppenheim-stekao-1158-dionica-ingre-168425.aspx

Uobičajena praksa menadžera komanija da uz nagradne dionice kupuju na burzi kako bi pokazale koliko vjeruju u firmu i dionicu.
Jedan od najvažnijih zadataka menadžera jest zadovoljstvo dioničara.

A da li su dioničari igh zadovoljni ostavit ćemo svako na osob da procjeni .

http://zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=IGH-R-A


Stvarno se Ivek žrtvoval za firmu…………………Pa sa današnjim (i sutrašnjim) padom je u debelom plusu

🙂 [tongue]


Kupio bih 32 komada po 1380, ako ima netko neka postavi, kupujem u sekundi.

jesi kupio?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

A jesi podlac, vadiš post od prošlog tjedna, najdraži su mi naknadni pametnjakovići.
Kupio sam jutros na 1280, i Ingru na 11,90. Danas ću i prodat sve.

Izgleda ništa od današnjeg oporavka. Vidljivi su ask nalozi koji svjesno, namjerno i promišljeno guraju cijene dolje na način da su cijenom postavljeni ispod cijene koja se nudi na bidu, ali ih "čekić" blokira u tome bez klasične blokade trgovanja. Sve bi palo još i više da nema tih novih odnedavnih pravila trgovanja na burzi. Ovaj zse je zaista raj za špekulante. [shocked]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


A jesi podlac, vadiš post od prošlog tjedna, najdraži su mi naknadni pametnjakovići.
Kupio sam jutros na 1280, i Ingru na 11,90. Danas ću i prodat sve.

Prebrza odluka-moglo je to i jeftinije.


A jesi podlac, vadiš post od prošlog tjedna, najdraži su mi naknadni pametnjakovići.
Kupio sam jutros na 1280, i Ingru na 11,90. Danas ću i prodat sve.

Prebrza odluka-moglo je to i jeftinije.
[/quote]
[thumbsup] Normalno da uvijek može jeftinije ja IGH kupujem na 900 kuna do tada odmor. [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Izgleda ništa od današnjeg oporavka. Vidljivi su ask nalozi koji svjesno, namjerno i promišljeno guraju cijene dolje na način da su cijenom postavljeni ispod cijene koja se nudi na bidu, ali ih "čekić" blokira u tome bez klasične blokade trgovanja. Sve bi palo još i više da nema tih novih odnedavnih pravila trgovanja na burzi. Ovaj zse je zaista raj za špekulante. [shocked]

Zasto se nerviras? Pa i djetetu je jasno da je sve ovo umjetno, sve ove out info iz velike nam planete kako bi opet glavesine okrenile lovu na brzinu jer mali nemaju psihu da CEKAJU, a ne da samo aludiraju na dnevna trejdanja! Neka tresne i na sto eura pa dokupljuj, ali naoruzaj se snagom u glavi da si spreman i malo pricekati do prave naplate uloga na burzi. U protivnom, punis djepove onima koji su sve ove "krizne" igre i napravili. Ako IGH rikne onda ce rikniti i sve ostalo u ovoj drzavi tako da straha za to nema no i bebe u pelenama mogu shvatiti da ova firma za 2-3 god ce vrijediti itekako puno, samo neka udjemo u EU pa barem iz nekog dobrog razloga imamo i korist, makar samo preko burze kada IGH dobije poslove vani onoliki broj koliko zasluzuje kapacitet ovako dobre firme! Ova drzava moze sve unistiti pa tako i gradjevinu i ine sektore jer ovdje samo i misle na svoje osobne budzete ali ima i ta EU svoje vrline, pa se vidimo za 2-3 godine kakvo ce stanje biti na ovoj dionici. Meni nije tesko cekati, naprotiv. Take care.

Na koliko nam je blokada ?

AMERIČKI PRE-MARKET U ZELENOM !!! [pray]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Koje đubre ovo radi, vidi se da ide prodaja na 1150, a on oplete 5 komada po 1125.



Izgleda ništa od današnjeg oporavka. Vidljivi su ask nalozi koji svjesno, namjerno i promišljeno guraju cijene dolje na način da su cijenom postavljeni ispod cijene koja se nudi na bidu, ali ih "čekić" blokira u tome bez klasične blokade trgovanja. Sve bi palo još i više da nema tih novih odnedavnih pravila trgovanja na burzi. Ovaj zse je zaista raj za špekulante. [shocked]

Zasto se nerviras? Pa i djetetu je jasno da je sve ovo umjetno, sve ove out info iz velike nam planete kako bi opet glavesine okrenile lovu na brzinu jer mali nemaju psihu da CEKAJU, a ne da samo aludiraju na dnevna trejdanja! Neka tresne i na sto eura pa dokupljuj, ali naoruzaj se snagom u glavi da si spreman i malo pricekati do prave naplate uloga na burzi. U protivnom, punis djepove onima koji su sve ove "krizne" igre i napravili. Ako IGH rikne onda ce rikniti i sve ostalo u ovoj drzavi tako da straha za to nema no i bebe u pelenama mogu shvatiti da ova firma za 2-3 god ce vrijediti itekako puno, samo neka udjemo u EU pa barem iz nekog dobrog razloga imamo i korist, makar samo preko burze kada IGH dobije poslove vani onoliki broj koliko zasluzuje kapacitet ovako dobre firme! Ova drzava moze sve unistiti pa tako i gradjevinu i ine sektore jer ovdje samo i misle na svoje osobne budzete ali ima i ta EU svoje vrline, pa se vidimo za 2-3 godine kakvo ce stanje biti na ovoj dionici. Meni nije tesko cekati, naprotiv. Take care.

[/quote]
Ma ništa se ja ne nerviram. Predugo sam u tome. Samo polako dokupljujem opipavajući (valjda) negdje oko dna. [shocked]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

A čini se da je dno dotaknuto. Nalozi na kupnji se lagano dižu na večini dionica, a oporavljaju se dax i ftse. Američki premarket opet u zelenom. Dno smo odradili. [shocked] Dobro je.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


A čini se da je dno dotaknuto. Nalozi na kupnji se lagano dižu na večini dionica, a oporavljaju se dax i ftse. Američki premarket opet u zelenom. Dno smo odradili. [shocked] Dobro je.

Ma koje crno dno sutra ponovno veliki zaron.


A čini se da je dno dotaknuto. Nalozi na kupnji se lagano dižu na večini dionica, a oporavljaju se dax i ftse. Američki premarket opet u zelenom. Dno smo odradili. [shocked] Dobro je.

Ovo ti je samo odijenac prije ponovnog zarona ,ako si kupio na minimumu iskoristi prilike i -samo keš.

New Report

Close