IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ide ovo dosta nize….ovakva navlakusa samo ima kod nas [lol]

Neznam sto cekate sa istovarom na 1800 kn jer od Ponedjeljka ide prema 1500

Ocekivam malo veci iskrcaj pred samo zatvaranje

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

IGH – 1,75 % početak istresanja .

16.03.11.



zahvaljujem na informacijama kolegi Hugo Chavezu… [thumbsup]
jučer na oko 1.700,00 kn umjesto da sam rasprodao sve, ja nešto malo kupio… [cool]
eto sad nisam osta jadan i tužan na toj razini… [rolleyes]

Nadam se da ste štogod i kapitalizirali, jer ovo vani ne miriše na dobro.
[/quote]

jesam kapitalizira sam samo taj dio, a za ostatak ima još vrimena do 1.200,00 kn. [cool]

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

ja stvavrno ne vidim razlog zasto bi to trealo ici dolje, neka mi netko pokaze to silno istresanje?
vidio sam jedno istresanje oko 12:30 i to je to , sada cijena ide lagano gore..

Meni upravo suprotno, ova dionica izgleda stabilno. Razlog tome leži u kasnijem ulasku kapitala
od strane investitora početkom ove godine, plitkog tržišta i male koordinacije od strane M.M, ne znam
koji su angažirani, ali nije ni bitno. Podrška svima.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

molio bih sad specijalce koji su najavljivali obaranje cijene do kraja dana , da iznesu svoje misljenje jos jednom!!!
ili neko druka ili…



meni nije jasno zašto uvik većina druka za pad vrijednosti dionice…
eno na tehničkoj analizi svi stavljaju grafove i pišu o padu IGH…
a nikako da krene taj pad…

[bye]nema tu drukanja ,već je razvidno iz grafa da će doći do pada cijene ,
a nikako da krene taj pad- kako nije krenuo ,?
što ne vidiš da je cijena sa 2200 kn pala na 1700-1800 kn u zadnjih 20 dana i da će po svoj prilici ako dođe do dodatnog pada tržišta doći i do pada cijene dionice IGH .
[/quote]

a šta ako ne dođe do dodatnog pada tržišta…

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/03/26/0080006.html?pos=n0

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/03/26/0080006.html?pos=n0

puna mi je kapa tih "laznih " obecanja
Zato sam i zapeo u ovoj dionici.

Nažalost kolega to su samo prazne price [cry]

Nenasjedajte na ove price jer to ide dole ovaj tjedan,a samo je pitanje gdje je dno [bye]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Jesu to prazne priče ali nemoj izjavljivat gluposti da ide na 1500.
Igh je vrhunska dionica-kažem dionica a ne firma!
Bilo kakav posao ili objava nečega i dionica ide na 2300 kn i tako možeš trejdat barem 5 puta godišnje.
Ako si zapeo na 5 ili 10 tisuća samo pogledaj ATH od drugih firmi pa ćeš vidjet da je to sve tu negdje s time da IGH ima najveće izglede za ekspresni oporavak.
Pozdrav i ne gubi živce!


Jesu to prazne priče ali nemoj izjavljivat gluposti da ide na 1500.
Igh je vrhunska dionica-kažem dionica a ne firma!
Bilo kakav posao ili objava nečega i dionica ide na 2300 kn i tako možeš trejdat barem 5 puta godišnje.
Ako si zapeo na 5 ili 10 tisuća samo pogledaj ATH od drugih firmi pa ćeš vidjet da je to sve tu negdje s time da IGH ima najveće izglede za ekspresni oporavak.
Pozdrav i ne gubi živce!

Ne,kolega…ulaz mi je brutalno nizak (popravio prosijek sa onim padom na 1200 kn)+trejdao

Govorim radi ostalih kolega da se nebi navukli na tanak led.

Treba sacekat pad ,pa onda jos u dokup…iako trejdam vrhunski na ovoj dionici al se nisam upustio kupiti ovih dana jer su mi sumljivi oni veliki nalozi.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



Jesu to prazne priče ali nemoj izjavljivat gluposti da ide na 1500.
Igh je vrhunska dionica-kažem dionica a ne firma!
Bilo kakav posao ili objava nečega i dionica ide na 2300 kn i tako možeš trejdat barem 5 puta godišnje.
Ako si zapeo na 5 ili 10 tisuća samo pogledaj ATH od drugih firmi pa ćeš vidjet da je to sve tu negdje s time da IGH ima najveće izglede za ekspresni oporavak.
Pozdrav i ne gubi živce!

Ne,kolega…ulaz mi je brutalno nizak (popravio prosijek sa onim padom na 1200 kn)+trejdao

Govorim radi ostalih kolega da se nebi navukli na tanak led.

Treba sacekat pad ,pa onda jos u dokup…iako trejdam vrhunski na ovoj dionici al se nisam upustio kupiti ovih dana jer su mi sumljivi oni veliki nalozi.
[/quote]
Misliš nalozi na strani prodaje baš kao i na Tehnici govori da će to još niže slažem se s tobom .

Neće dolje…navlačili su al ne "prolazi". Došlo je vrijeme kad može samo uspon, zašto vidjet će se



Jesu to prazne priče ali nemoj izjavljivat gluposti da ide na 1500.
Igh je vrhunska dionica-kažem dionica a ne firma!
Bilo kakav posao ili objava nečega i dionica ide na 2300 kn i tako možeš trejdat barem 5 puta godišnje.
Ako si zapeo na 5 ili 10 tisuća samo pogledaj ATH od drugih firmi pa ćeš vidjet da je to sve tu negdje s time da IGH ima najveće izglede za ekspresni oporavak.
Pozdrav i ne gubi živce!

Ne,kolega…ulaz mi je brutalno nizak (popravio prosijek sa onim padom na 1200 kn)+trejdao

Govorim radi ostalih kolega da se nebi navukli na tanak led.

Treba sacekat pad ,pa onda jos u dokup…iako trejdam vrhunski na ovoj dionici al se nisam upustio kupiti ovih dana jer su mi sumljivi oni veliki nalozi.
[/quote]
Na kupnji ili na prodaji? (nalozi)

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



Jesu to prazne priče ali nemoj izjavljivat gluposti da ide na 1500.
Igh je vrhunska dionica-kažem dionica a ne firma!
Bilo kakav posao ili objava nečega i dionica ide na 2300 kn i tako možeš trejdat barem 5 puta godišnje.
Ako si zapeo na 5 ili 10 tisuća samo pogledaj ATH od drugih firmi pa ćeš vidjet da je to sve tu negdje s time da IGH ima najveće izglede za ekspresni oporavak.
Pozdrav i ne gubi živce!

Ne,kolega…ulaz mi je brutalno nizak (popravio prosijek sa onim padom na 1200 kn)+trejdao

Govorim radi ostalih kolega da se nebi navukli na tanak led.

Treba sacekat pad ,pa onda jos u dokup…iako trejdam vrhunski na ovoj dionici al se nisam upustio kupiti ovih dana jer su mi sumljivi oni veliki nalozi.
[/quote]
over25, trebao si se usuditi upustiti… ovako bi lako mogao propustiti…
ja osobno u ponedjeljak po otvaranju ZSE skidam sa aska… [sealed]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

New Report

Close