IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izgleda da rast cijene i održavanje na razinama preko 2100kn nema nikakve veze sa onim o čemu mali ulagači razmišljaju, čitaju na portalima ili forumira već o interesu krupnog kapitala.
Krupni kapital je taj koji određuje smijer kretanja dionice i TOČKA, a on je odlučio dignuti IGH sa 1150kn na 2150 kn u samo 40-tak dana.

Da je drugačije cijena bi bila na 100kn i likvidnost se mijerila u desetcima tisuća kuna.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Izgleda da rast cijene i održavanje na razinama preko 2100kn nema nikakve veze sa onim o čemu mali ulagači razmišljaju, čitaju na portalima ili forumira već o interesu krupnog kapitala.
Krupni kapital je taj koji određuje smijer kretanja dionice i TOČKA, a on je odlučio dignuti IGH sa 1150kn na 2150 kn u samo 40-tak dana.

Da je drugačije cijena bi bila na 100kn i likvidnost se mijerila u desetcima tisuća kuna.


Točno a kako se šuška IGH će biti zamjena za INU znači dionica broj 1 pa me nikakav rast na IGH ne može iznenaditi .

http://www.svijet-dionica.net/grafika-analizagrafika-analiza/1931-institut-igh-akcija-i-reakcija
molio bi cut misljenja

a možda da sad prodaš pa kupiš na 1.500




E sad postavljaju se pitanja sama po sebi:
– zašto dionica nije pala na 1800 kn (- 9,9%)
– zašto je uopće netko kupovao ako od posla nema ništa , ili nije bilo govora, ili nitko nezna da li će biti govora

polako kolega, danas je zaustavljeno pumpanje balona, a sutra i iduće dane počinje ispuhavanje ove balončine narasle na lažima novinara seebiza. lompar je jasno i glasno rekao da radića nije vidio godinu dana, a kamoli da je s njome večerao! IGH je potvrdio da je seebiz iznio laži i da nikakvih dogovora nema niti se vode pregovori! jasno i glasno, a sutra počinje pad ove precijenjene dionice prema 1500 kn jer više od toga ne vrijedi [bye]
[/quote]

šta se ovo događa…
[sad]

jučer sam komentira nekoliko sličnih priča o urotama, balončinama…
komentar mi nije objavljen…
sad je i meni krivo… triba sam prodat na 2.400,00 kn i lipo opet kupit na 2.000,00 kn… [cry]
drugi puta ću pametnije…
[/quote]
Da , tako kada bude 3200,00 pa se skorigira na 2800 ce biti sta nisam prodao na 3200,00?

Stara narodna: Poslje j….a nema kajanja. [pray]

Nakon probaoja 2300 zacrtan je novi target 2900-3000 o kojem govorim vec mjesec dana.
Krajem veljace vidim cijenu igh 3000 kn.

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


može neki info, savjet, analiza, pa i graf za nas mlade i neiskusne investitore…
[pray]
moram priznat da me strah šišanja… [rolleyes]


šta se sad ovo događa… [sad]

pa na kupnji na 1.800,00 kn ima oko 60 komada [shocked]
posjedujem dionice IGH, ulaz sramotno nizak… dok neki tehničar ne stavi graf nema izlaza…
a prije neki dan me optužiše da drukam i navlačim.. [rolleyes]

komentari napisani 24.01.2011.god. [thumbsup]
vratiće se ovo na 1.200,00 kn [thumbsup]
a možda i na 16.000,00 [thumbsup]
samo neko nekad navija za prema gore, a neko nekad za prema doli… [cool]

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

Samo bez panike,
U Pon. je cijena bila 20xx kn ,
Ako zanemarimo ove nebuloze jučer i danas ujutro ,
Cijena od cca 2150 je sasvim u redu ,
Nakon neg. blokade jutros imamo tendenciju rasta,
A tko je pametno trejdao , nešto je i zaradio !

ČOVJEČE PAZI DA NE IDEŠ MALEN ISPOD CROBEXA



može neki info, savjet, analiza, pa i graf za nas mlade i neiskusne investitore…
[pray]
moram priznat da me strah šišanja… [rolleyes]


šta se sad ovo događa… [sad]

pa na kupnji na 1.800,00 kn ima oko 60 komada [shocked]
posjedujem dionice IGH, ulaz sramotno nizak… dok neki tehničar ne stavi graf nema izlaza…
a prije neki dan me optužiše da drukam i navlačim.. [rolleyes]

komentari napisani 24.01.2011.god. [thumbsup]
vratiće se ovo na 1.200,00 kn [thumbsup]
a možda i na 16.000,00 [thumbsup]
samo neko nekad navija za prema gore, a neko nekad za prema doli… [cool]
[/quote]

I? Di će prije? Probaj bez navijanja.

Purko se ukrcava a pametnom dosta


Purko se ukrcava a pametnom dosta

pametni purko se krcao od 1300-1700 kn…a oni drugi to rade sada na 2100

PROKLETE JUDE I VAŠE ŠKUDE, PRODALI STE NAŠU HRVATSKU U ZLOSRETNU UNIJU...


Samo bez panike,
U Pon. je cijena bila 20xx kn ,
Ako zanemarimo ove nebuloze jučer i danas ujutro ,
Cijena od cca 2150 je sasvim u redu ,
Nakon neg. blokade jutros imamo tendenciju rasta,
A tko je pametno trejdao , nešto je i zaradio !

Dvije negodne svijeće zaredom (pod uvjetom da cijena ostane na cca sadašnjoj razini ili niže).
RSI opada, Macd se dobro razjapio, jučer ubitačan volumen.
Mislim da je korekcija već krenula. Koliko će trajati, nemam pojma. Max. dubina korekcije cca 1400-1500 (ispod toga nema šanse).
Danas, možda još sutra dan za sell.

Možete me citirati kad ode IGH na 4000. [lol]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Sto je kolege,
ja jucer i danas miran i cekam.
Cekam 3300 pa cu razmisliti malo ali vjerujem da se necu zaljuljati.
Ipak nevidim potentniju dionicu i vac dva mjeseca trubim o 5500 ali me slabo tko cuje.
Ne dozvolite se isprovocirati jer ova prica s CG neide bez IGH ali taj posao nije mjerilo vrijednosti IGH.
IGH je dragulj ZSE I ONAJ tko nije spreman za ovo neka se ostavi burze…sto znaci ako je isla na 2500 pa i tu je i zatucena kao sugavi pas.
vidimo se i cujemo oko Uskrsa, a vi samo raprodajte umjesto da se ukrcavate [thumbsup]

vidim da su argumenti na strani onih koji tvrde da se ide na 1.400,00 – 1.700,00 kn… [cry]
idem i ja tamo… [rolleyes]
a di ću do tada… možda neko ima neki prijedlog… [pray]
mislim se između HT i DLKV… [proud]

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo



Samo bez panike,
U Pon. je cijena bila 20xx kn ,
Ako zanemarimo ove nebuloze jučer i danas ujutro ,
Cijena od cca 2150 je sasvim u redu ,
Nakon neg. blokade jutros imamo tendenciju rasta,
A tko je pametno trejdao , nešto je i zaradio !

Dvije negodne svijeće zaredom (pod uvjetom da cijena ostane na cca sadašnjoj razini ili niže).
RSI opada, Macd se dobro razjapio, jučer ubitačan volumen.
Mislim da je korekcija već krenula. Koliko će trajati, nemam pojma. Max. dubina korekcije cca 1400-1500 (ispod toga nema šanse).
Danas, možda još sutra dan za sell.

Možete me citirati kad ode IGH na 4000. [lol]
[/quote]

Evo taman što sam ovo napisao IGH se zaputio UP.

Puno sreće.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

New Report

Close