I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovom tuđmanu su HDZ-ovci pričali svašta o starom i on opet s njima… pogledajte što kaže…. katastrofa…

http://www.politikaplus.com/novost/45994/tudman-pomazem-hdz-u-jer-mu-je-u-totalno-nefer-utakmici-prijetio-teski-poraz



Nisam našao prikladnu temu za ovo, pa evo ovdje.
"Uspon Radimira Čačića"
Vaš link

Večernji list
citiram:

" ČAČIĆEV PLAN
DA BI KONCESIJA NA AUTOCESTE UOPĆE
BILA ISPLATIVA ,
CESTARINA MORA BITI
DVOSTRUKO SKUPLJA "

[/quote]

.

Mene od navijačkih i često neargumentiranih "navijanja" za jednu ili drugu opciju daleko više
zanima kako će se pobjeda pojedine opcije odraziti na dioničko tržište.
Na izborne rezultate definitivno ne možemo utjecati no zar nije primjereno na ovom forumu
razmotriti moguće pozitivne i negativne učinke pobjede jednih ili drugih.
Zanimaju me Vaša(nadam se argumentirana) mišljenja i stavovi.
Pozdrav

Zavadi pa vladaj ;

http://www.24sata.hr/izbori-2011/uzivo-iz-hdz-a-pogledajte-sto-ima-za-reci-jadranka-kosor-242554

[sealed]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Mene od navijačkih i često neargumentiranih "navijanja" za jednu ili drugu opciju daleko više
zanima kako će se pobjeda pojedine opcije odraziti na dioničko tržište.
Na izborne rezultate definitivno ne možemo utjecati no zar nije primjereno na ovom forumu
razmotriti moguće pozitivne i negativne učinke pobjede jednih ili drugih.
Zanimaju me Vaša(nadam se argumentirana) mišljenja i stavovi.
Pozdrav

Kolega bisakovi ,

ne navijam za nikoga .
Donosim samo vjesti na koje naiđem , pa vi donesite odluku za koga ćete glasati .
Moje mišljenje i moje stavove ću donijeti 4.12.11. kad sakupim sve informacije za i protiv .
Pozdrav

.



Mene od navijačkih i često neargumentiranih "navijanja" za jednu ili drugu opciju daleko više
zanima kako će se pobjeda pojedine opcije odraziti na dioničko tržište.
Na izborne rezultate definitivno ne možemo utjecati no zar nije primjereno na ovom forumu
razmotriti moguće pozitivne i negativne učinke pobjede jednih ili drugih.
Zanimaju me Vaša(nadam se argumentirana) mišljenja i stavovi.
Pozdrav

Kolega bisakovi ,

ne navijam za nikoga .
Donosim samo vjesti na koje naiđem , pa vi donesite odluku za koga ćete glasati .
Moje mišljenje i moje stavove ću donijeti 4.12.11. kad sakupim sve informacije za i protiv .
Pozdrav
[/quote]
Nisam mislio na Vas.
Štoviše,mislim da ste Vi jedan od rijetkih "forumaša" koji pokušava razumno razmotriti sve
relevantne činjenice,ali većinu ovdje to ne zanima.
Reakcije su uglavnom ovdje emocionalno obojene i pod utjecajem žutog tiska.
Pozdrav

Evo šta o Kukuriku koaliciji misli Premjerka , Večernji list :

Predsjednica HDZ-a J. Kosor dotaknula se i oporbe. Napala je Kukuriku koaliciju zbog nesankcioniranja novoizabranog gradonačelnika Varaždina nakon izazivanja prometne nesreće pod utjecajem alkohola.

– Očitovali su se kao da se nisu očitovali. Pokazali su da nemaju ni snage, ni hrabrosti niti odlučnosti. Kukuriku koalicija najavila je da promjene kreću iz Varaždina, a sad vidimo na koje promjene misle. Njihovi bi ljudi bili nedodirljivi. Mogli bi pijani voziti, lupati aute i činiti sve druge stvari koje nisu u skladu sa zakonom, koje su u neskladu sa svim moralnim vrijednostima.

– Kad Milanović kaže: "Kad ja budem premijer, ja to neću tolerirati", tu pokazuje puno neznanje, ali prije svega i kukavičluk. Ako misli da premijer može smjenjivati gradonačelnike, onda ne zna ništa o funkcioniranju lokalne uprave i samouprave. Naravno da on to nije mislio, Milanović samo šuti, on nema hrabrosti Čačiću reći ono što je istina, da bi Habuš morao odstupiti. Zato što bi onda i Čačiću morao reći da se povuče s lista i odstupi s mjesta čelnika HNS-a. Jučer smo vidjeli da je pravi šef Kukuriku koalicije Radimir Čačić, da ga se svi boje i da se nitko ne usudi reći tako jednostavnu činjenicu – da jedan gradonačelnik koji je pijan vozio službeni automobil mora dati ostavku – komentirala je premijerka slučaj varaždinskog gradonačelnika.

Uvjerena u HDZ-ovu pobjedu

Kosor je komentirala i najavu Kukuriku koalicije kako bi HAC trebalo dati u koncesiju.

– Najava prodaje HEP-a pa onda dolazak MMF-a, što Zoran Milanović još uvijek nije demantirao, najave su načina kako bi oni vodili RH. A to je slično načinu kako su državu vodili i ranije, prodali sve što se dalo prodati – kazala je podsjećajući na HEP, Inu, banke…

– Ova je koncesija na tom tragu, dalje prodavati i rasprodavati te dovesti MMF. Iako su i Čačić i Linić to bili najavili, Milanović o tome šuti jer su mu tako rekli, da šuti do izbora.

– Mi ćemo pobijediti pa nećemo prodavati ni HEP, ni Šume i čuvat ćemo bogatstvo koje smo samo posudili od svoje djece – zaključila je konferenciju predsjednica HDZ-a.

.

Mislim da je trenutna situacija u zemlji pokazala mnogo dublju istinu stvarne Vlade u sjeni.
Premijerka je nekoliko puta ukazala na Bajićev aranžman samo na vladajuće, a to je zanimljiv fenomen iako svi znamo i da oporbe ovo ili one broje članove upitne prošlosti ili osobnog uspjeha.
Dolazim do zaključka kako zemljom u sjeni Vlada netko treći u ime nekog četvrtog ili pogađam kako vladaju američke i/ili engleske „ambasade“ u ZG u i za interese svojih bankara. Netko bi mogao ići toliko daleko i tvrditi da su kod nas prisutne talijanke i/ili austrijske banke, ali i one su podružnice krupnijeg kapitala ili London City-a odnosno WallStreet-a.
Iz tog razloga sva nastojanja njemačke i Francuske da uvedu porez na financijske transakcije, a koje direktno oštećuju samo London odnosno NewYork nemaju snage za uspjeh na demokratskome tržištu. Ti bankari uvijek mogu odštampati koji Dolar više i putem dobrog i starog mita i korupcije svaku jedinku u EU parlamentu lako ušutkati.
Svi zadnji zakoni ( brzinski ) doneseni su upravu u tom smjeru, smjeru nemilosrdne zaštitite bankarskih interesa i njihove astronomske zarade u RH.
U tom smislu EU i je nekakav spas za RH jer biti ćemo samo dio već velikog stado ovaca bankarskih pastira, a ne neko malo pokusno stado ovaca kao sada, te bar naši političari više i doslovno neće imati nikakvu funkciju u realnom životu osim paradigme koje ima danas Predsjednik RH, te realno imati ćemo dvije paradigma institucije; Vlada i Predsjednik RH ,pa tko bio svejedno.
OK , možda smjenom vlasti u pretpostavljenoj Kukuriku pobjedi dođe i do međusobnom čišćenja vlastitih redova preko Bajića i nastave tradiciju, pa npr. "očiste“ Bandića koji se oteo kontroli, ali to je sve skupa samo dokaz hrvatske sapunice u trodiobi vlasti između stvarne Vlasti ino bankara i paradigme domaće scene koja odlučuje o WC papiru unutar Banskih dvora i pojedinačno o sudbini nas malih pojedinaca preko svoje sile represije odnosno sudstva i policije. Porezna definitivno odlazi u direktan nadzor banaka.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

loris

master plan ide u jednom smjeru.
But there are helpers with wings for ordinary people until 2015 when the five dimensions of performance.

FA ++ TA ++ MA(nipulacija), pije vodu po potrebi

Evo šta o Kukuriku koaliciji misli Premjerka , Večernji list :
….

osim tebe i tvojih, zna se kojih, to zapravo nikoga ne zanima

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi


Evo šta o Kukuriku koaliciji misli Premjerka , Večernji list :
[/quote

osim tebe i tvojih, zna se kojih, to zapravo nikoga ne zanima

Onoga koga ne zanima nek ne čita moje postove .

.


Mene od navijačkih i često neargumentiranih "navijanja" za jednu ili drugu opciju daleko više
zanima kako će se pobjeda pojedine opcije odraziti na dioničko tržište.
Na izborne rezultate definitivno ne možemo utjecati no zar nije primjereno na ovom forumu
razmotriti moguće pozitivne i negativne učinke pobjede jednih ili drugih.
Zanimaju me Vaša(nadam se argumentirana) mišljenja i stavovi.
Pozdrav

Gore politike za burzu od one koju je vodila Jadranka Kosor nemoze biti. Citava njena politika je bila izmusti sto vise novaca od gospodarstva i onih koji rade i i onda tim novcima kupovati glasove onih koji ne rade.

U principu nova vlada ce zvati MMF, EU ili nekog drugog da im pomogne smanjiti trosak refinanciranja duga. Kada se zemlja zaduzuje po 7% onda i oni sa viskom novca prestaju trositi, o investicijama i zaposljavanju da ne govorim. Mozes ti svaki dan objaviti po jednu poticajnu mjeru, ali kada je drzava kreditni rizik nitko tamo novce nece uloziti. Jednom kada se drzavne financije stabiliziraju smanjit ce se neizvjesnost i povecati potrosnja. Generalno promjena vlasti bi trebala pozitivno dijelovati na burzu, osobito ako je bude slijedila i promjena politike.

Naravno svi koji ovise od drzavnim investicijama (a pogotovo oni kojima se pogoduje na natjecajima) ce biti u teskoj poziciji ako MMF i EU budu insistirali na vecoj transparentnosti.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close