HPB (Hrvatska poštanska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HPB (Hrvatska poštanska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@is123456

Netko prodaje HPB na 0,5 BV i bez Švicarca, a kupuje ZABA-u na 1,1 BV i
Švicaraca koliko hoćeš, ali to je ZSE…

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

A gdje je FI?

Na ZSE stranicu još nije došlo, bude u slijedeća dva dana

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

teško si mogu objasniti ako je dnevna prosječna 595 guranje dionice 5%u minus a zna se da će rezultati biti solidni osim klasične igre na zse
ja s svojim prosjekom ispod 500 mogu mirne duše sve promatrati

mi smo ipak zemlja slučaj

jutros 615… popodne 555… danima veliki prometi iznad 580.. nema šta bolesno. Ipak mislim da fondovi hrane rođake… Igh izbacio odlično izvješće a netko je istresao sve do 122 kn neki dan popriličan broj komada…

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Da li je tko možda uzeo knjigu dioničara da vidimo
tko to prodaje tolike količine na 580 – 600kn?

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

svake godine je isto… ogromne količine skrivenim nalozima se prodaje i onda nakon izvješća dionica ode oštro gore… rođaci trljaju ručice.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

solidno FI…

https://zse.hr/UserDocsImages/financ/HPB-fin2019-3Q-NotREV-K-HR.pdf

znači danas je “sell on news” ….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Odlično!!!

p.s. vidi sveobuhvatnu dobit (iako ne razumijem što znači u bankarskom sektoru, ali vidim da je kapital lijepo poskočio 😊)

Rastimo zajedno...

Sveukupna dobit je 421.035.931 HRK. to je skoro 200 kuna po dionici.. nevjerojatno za ovu cijenu dionice

Brutala!!!

Neto dobit Grupe HPB nakon poreza iznosi 178,6 milijuna kuna
Sveobuhvatna dobit iznosi 421.035.930 kuna

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Sve je super, ali fali dividenda od 50kn po dionici

Čini se da je ovih 600 kuna bilo uračunato u ovakvo FI. Da ne uslijedi kapitalizacija dobiti?

Da nije tako, danas bi već otišla na barem 650 kuna.

..oni mogu isplatiti 100 kuna dividende ko od šale, neće ni osjetiti..a moguće da će državi zatrebati novci i iz tih izvora, kad tad.

New Report

Close