HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidim da si se nedas uvijeriti da je ovo bio junk i ostao junk.
5/6/2010 promet 22,91 kn.

A btw tebe nitko odavno ne slusa nego se svi skupa zabavljamo sa tvojim izjavicama. Pa cujes li ti sebe? Ukoliko nisi shvatio nije rijec o tome da li je dionica likvidna ili nije nego je rijec o junku koji ostvaruje dnevne promete u rasponu od 100-200 kn. Neznam tko to protrguje sa 4 dionice osim tebe i zelenog Vjeke?

Na moju zalost promet je bio 20000? Evo zalim. Na tvoju srecu kao dionicara, ovaj junk koji posjedujes ti sada vrijedi 22 kn. Vidim obrana na 22,00 se skupa sa tobom pocela raspadati, a vlakica nigdje.

Pa poslusaj jednom starijeg i nemoj histerizirati.

A ako hoćeš mogu ti izvući veće promete na ovoj dionici od tih. S obzirom da ovo spada u kategoriju nelikvidnih dionica, promet ove dionice je sasvim solidan. Vidim, po mojoj preporuci, proučio si malo promete i kategorije dionica i vidiš kako odmah lijepe zaključke samostalno donosiš, bravo. I da ubuduće ne ispadneš smiješan, prvo pričekaj da trgovanje završi, pa onda pričaj o prometu od 23 kune, jer današnji na tvoju žalost je bio znatno više, skoro 20 000kn.

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

…ne brini se ti za moje novce MaliMišu…imam ja dovoljno za sebe i za ulaganje u dionice i nemoram od nikog posuđivati…za tebe neznam…. [smiley]
….a kaj se tice kupovine,ne brini,kupio sam si jos dovoljno dionica…a cuj,možda sam Marko,možda Ivan..tko zna….


Vidim da si se nedas uvijeriti da je ovo bio junk i ostao junk.
5/6/2010 promet 22,91 kn.

A btw tebe nitko odavno ne slusa nego se svi skupa zabavljamo sa tvojim izjavicama. Pa cujes li ti sebe? Ukoliko nisi shvatio nije rijec o tome da li je dionica likvidna ili nije nego je rijec o junku koji ostvaruje dnevne promete u rasponu od 100-200 kn. Neznam tko to protrguje sa 4 dionice osim tebe i zelenog Vjeke?

Na moju zalost promet je bio 20000? Evo zalim. Na tvoju srecu kao dionicara, ovaj junk koji posjedujes ti sada vrijedi 22 kn. Vidim obrana na 22,00 se skupa sa tobom pocela raspadati, a vlakica nigdje.

Pa poslusaj jednom starijeg i nemoj histerizirati.

A ako hoćeš mogu ti izvući veće promete na ovoj dionici od tih. S obzirom da ovo spada u kategoriju nelikvidnih dionica, promet ove dionice je sasvim solidan. Vidim, po mojoj preporuci, proučio si malo promete i kategorije dionica i vidiš kako odmah lijepe zaključke samostalno donosiš, bravo. I da ubuduće ne ispadneš smiješan, prvo pričekaj da trgovanje završi, pa onda pričaj o prometu od 23 kune, jer današnji na tvoju žalost je bio znatno više, skoro 20 000kn.

[/quote]

Baš si mi spustio što si uspio naći jedan datum prije pola godine kada se trgovalo jednom dionicom, bravo. Važno da tvrdiš da je realan promet 20 kuna, a zadnji put je to bilo prije pola godine. Tako i ja tebi mogu reći da je realan milijunski dnevni promet jer se trgovalo i u milijunima ovom dionicom u dalekoj prošlosti.

A kada smo kod junka i smatraš ovu dionicu junkom, evo ti jedan citat iz teksta na engleskom, pa nekog zamoli da ti ga prevede, pa da nešto i naučiš iz njega.

"Junk stocks are usually a very cheap investment because of their high level of risk, but they can also bring huge returns when these "junk" companies get healthier. In 1994, for example, the average junk bond lost 1 percent but then gained 20.5 percent in 1995."

"U međuvremenu tamo će useliti još Zaba, UNDP i tvrtka Coface, čijom će najamninom HG Spot smanjiti glavnicu duga."

Ne samo najamninom. Imao sam priliku vidjet pisamce od Coface, potražuje dugove za HG Spot. I još tamo pišu o moralu poslovanja. Radilo se o navodnom potraživanju iz mislim 2008. za koje je na svu sreću sačuvan račun na kojem lijepo piše plaćeno gotovinom. Odgovor na faksirani račun je bio: onda to nije bilo knjiženo. Toliko o tome.

Only God, Muammar and Libya!

Kako se svi utopljenici hvataju za slamku, pa kao i ti izmisljaju toplu vodu, evo ti jos toga za research
http://en.wikipedia.org/wiki/Lottery



Vidim da si se nedas uvijeriti da je ovo bio junk i ostao junk.
5/6/2010 promet 22,91 kn.

A btw tebe nitko odavno ne slusa nego se svi skupa zabavljamo sa tvojim izjavicama. Pa cujes li ti sebe? Ukoliko nisi shvatio nije rijec o tome da li je dionica likvidna ili nije nego je rijec o junku koji ostvaruje dnevne promete u rasponu od 100-200 kn. Neznam tko to protrguje sa 4 dionice osim tebe i zelenog Vjeke?

Na moju zalost promet je bio 20000? Evo zalim. Na tvoju srecu kao dionicara, ovaj junk koji posjedujes ti sada vrijedi 22 kn. Vidim obrana na 22,00 se skupa sa tobom pocela raspadati, a vlakica nigdje.

Pa poslusaj jednom starijeg i nemoj histerizirati.

A ako hoćeš mogu ti izvući veće promete na ovoj dionici od tih. S obzirom da ovo spada u kategoriju nelikvidnih dionica, promet ove dionice je sasvim solidan. Vidim, po mojoj preporuci, proučio si malo promete i kategorije dionica i vidiš kako odmah lijepe zaključke samostalno donosiš, bravo. I da ubuduće ne ispadneš smiješan, prvo pričekaj da trgovanje završi, pa onda pričaj o prometu od 23 kune, jer današnji na tvoju žalost je bio znatno više, skoro 20 000kn.

[/quote]

Baš si mi spustio što si uspio naći jedan datum prije pola godine kada se trgovalo jednom dionicom, bravo. Važno da tvrdiš da je realan promet 20 kuna, a zadnji put je to bilo prije pola godine. Tako i ja tebi mogu reći da je realan milijunski dnevni promet jer se trgovalo i u milijunima ovom dionicom u dalekoj prošlosti.

A kada smo kod junka i smatraš ovu dionicu junkom, evo ti jedan citat iz teksta na engleskom, pa nekog zamoli da ti ga prevede, pa da nešto i naučiš iz njega.

"Junk stocks are usually a very cheap investment because of their high level of risk, but they can also bring huge returns when these "junk" companies get healthier. In 1994, for example, the average junk bond lost 1 percent but then gained 20.5 percent in 1995."

[/quote]

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

Evo i danas opet po tko zna koji put je dnevni promet 20kn. Mudro je MaliMis zaključio da je to realan dnevni promet, ubuduće ću ga slušati bez ikakvih pogovora i sumnji, jer kako on kaže, tako uvijek i je, današnje trgovanje to dokazuje.

Mali Mis. Je si li ti danas odero ovih 1.894 kom. i povečao cijenu za 6,32% ?
Ili je tko drugi…….
[undecid] [angry] [embarass]

marcello

Jel se ovo meni obracaju ovi drukeri HGS-a? Pa ja stvarno neznam kada cete se susresti sa stvarnoscu…


Mali Mis. Je si li ti danas odero ovih 1.894 kom. i povečao cijenu za 6,32% ?
Ili je tko drugi…….
[undecid] [angry] [embarass]

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

Ovdje stvarno rijetki znaju kakve se tu igrice igraju.


Ovdje stvarno rijetki znaju kakve se tu igrice igraju.

izgleda "stečajne" ….

izgleda da je fino Ingra potegla po bidu. ako je i treba love za plaće, onda bravo ekipa nije vam bilo dobro za izaći na 100

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Inga sigurno jer je sva u komi ali mene zanima šutnja hga već mjesec dana, tko zna što se tu kuha.
Većina bzvz nagađa a oni s informacijama šute kao zaliveni.

Šteta što nitko od vas (izgleda) ne čita PCChip, jer je u broju od prosinca bio intervju s Hrvojem Prpićem (a ne sjećam se da ga je ovdje itko komentirao), koji bi možda mogao štošta objasniti o budućnosti HGspota na burzi, odnosno što (ne) bi konsolidacija bilance i odgode plaćanja dugovanja, tj. dogovori s potraživateljima i buduće (po Prpiću) pozitivno poslovanje značili za HGSP-R-A kao vrijednosni papir.

Pa ako već niste, bacite oko na intervju. [smiley]


Šteta što nitko od vas (izgleda) ne čita PCChip, jer je u broju od prosinca bio intervju s Hrvojem Prpićem (a ne sjećam se da ga je ovdje itko komentirao), koji bi možda mogao štošta objasniti o budućnosti HGspota na burzi, odnosno što (ne) bi konsolidacija bilance i odgode plaćanja dugovanja, tj. dogovori s potraživateljima i buduće (po Prpiću) pozitivno poslovanje značili za HGSP-R-A kao vrijednosni papir.

Pa ako već niste, bacite oko na intervju. [smiley]

Pročitah i ima + i – informacija ali kakve koristi kad nitko to ne čita pa se cijena ne diže.

evo ako nije neko pročitao…http://www.bizon.hr/hgspot-%C4%87e-svoj-dug-otpla%C4%87ivati-10-godina-dp1.html

New Report

Close