HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




@All

Pa valjda rade na rotoru, pa neki posao u Rumunjskoj, te Rusiji! Gdje sam to pročitao sada ne mogu naći!

Pongo, Gedeljkin je u hidrolektru ugurao poprilicnu kolicinu novaca, doveo je u stecaj, rasprodao alate i strojeve, neisplatio place i dugove, pripojio je mehanizaciji i sada mu se gube tragovi. Naravno da se kod nas pogoduje takvim igracima, jedino takvi i dolaze investirati u Hr, al postoji odredena kolicina dionica kod malih ulagaca i upitno je sto ce biti sa time … Inace status: aktivan vrsta blokade: blokiran a ostalo ne vidim. Moze li netko zaviriti i dati vise informacija ? Matični broj je 04441966
[/quote]
MB je 4441966 a OIB: 96667257878. PAVLO SMIRNOV direktor od 2018 g. Nema zaposlenih, nema prihoda samo rashodi 9,8 milijuna kuna! To su podaci za 2017 godinu dalje nema!

Skoro sam zaboravio napisati Hidroelektra mehanizacija u blokadi od 22.08.2019!


Skoro sam zaboravio napisati Hidroelektra mehanizacija u blokadi od 22.08.2019!

Eto i jel rade onda ili je to jos jedna rekonstrukcija poput agrokora ?

Eto jos jedna gradjevinska firma u stecaju. Hidroelektra mehanizacija.


Eto jos jedna gradjevinska firma u stecaju. Hidroelektra mehanizacija.

To nikako nije dobro! Sada je samo pitanje po kojoj ce cijeni dionicare isplatiti?🤔



Eto jos jedna gradjevinska firma u stecaju. Hidroelektra mehanizacija.

To nikako nije dobro! Sada je samo pitanje po kojoj ce cijeni dionicare isplatiti?🤔
[/quote]

Po nikakvoj … Zar ne vidis da kod nas sve vise vrijedi ona starAa .. tko je jamio jamio

Ima li tko kakav pametan info o mehanizaciji ??

@All
Prodajte ih nekome da ostvarite porezni gubitak!



@All

Prodajte ih nekome da ostvarite porezni gubitak!

Ne razumijem.



@All

Prodajte ih nekome da ostvarite porezni gubitak!

Nema objasnjenja ?

All,
ja mislim da izracunate koliko ste u dobiti u ovoj godini, pa onda lijepo odete kod JB i nekome prodate HEMH-R-A, tako da barem ne platite porez, nadam se da je sada jasnije.

Pango ,
niste nista dobro pojasnili, porezni gubitak se moze koristiti samo ako je dionica stečena i prodana unutar 2 godine.Po kojoj cijeni prodati HEMH-R-A ili bolje rečeno po kojoj cijeni je ista stečena.

@loti
dao sam vam kolega plusic, isao sam sada gledati kod sebe u excellicu, pa to bi mi bilo da sve prodam samo 1167 dionica (HDEL-a) koje su oporezive… haha sve bih trebao prodati!
Ah sada nam vise ne odgovara ni porez, mislim na te 2 godine…


All,
ja mislim da izracunate koliko ste u dobiti u ovoj godini, pa onda lijepo odete kod JB i nekome prodate HEMH-R-A, tako da barem ne platite porez, nadam se da je sada jasnije.

Oprostite na neinformiranosti ali kome mogu prodati hemhu i u dobitku sam u odnosu na sto ? Ne bih postavio pitanje da mi je jasno o cemu pricate. Hvala.

Nema odgovora ? 🙂

New Report

Close