HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a je se neko uplašio berlusconija pa prodo hidru, zakon.



Ma niš se nije izgubilo, to je usklada vrijednosnih papira u bilanci kojima je cijena pala i nekih problema oko bojkota Konstruktora, isto tako će skočiti pa će sve biti ok. Ono što Hidroelektri treba jesu poslovi, a to vidimo da ide.

izgubljeno je vremena, ali još smo mladi pa nema veze.
[/quote]
nisu svi baš mladi [emo_smijesak]

nisam dostojan da uniđem u krug prijatelja vaš nego samo recite riječi ozdraviće minus moj


Teško će ovdje blokada, kad su se pogubili silni novci koje HIDRA neće zaraditi za 100godina. [emo_palacd]

Bit će uskoro blokada na 50 kuna.

http://www.jutarnji.hr/ujedinjenje-gradevinara—spajamo-7-tvrtki-da-se-obranimo-od-mocnih-europskih-konzorcija-/1087469/

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

eto neki su iskoristili ovu nemoralnu ponudu na bidu i prodali po 100 kuna. još samo 800 dionica na bidu nažalost. izgleda da ipak neće biti za sve koji se žele spasiti nego samo za one najbrže


eto neki su iskoristili ovu nemoralnu ponudu na bidu i prodali po 100 kuna. još samo 800 dionica na bidu nažalost. izgleda da ipak neće biti za sve koji se žele spasiti nego samo za one najbrže
Koji si ti na bidu?[emo_namigusa]

Opet ovaj brine tude brige…Evo posljednja ponuda..Danas do kraja dana imas sansu prodati sve sto imas no danas ti nudim 94kn sto je idalje vise nego 50kn, a jos vise nego 300….Napisi ovdje koliko dionica imas, postavi se i biti ce pokupljeno…neces morati vise nikada brinuti oko cijene HDELa…

...

A gdje je gospon Knox?

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

na drugom topiku…


Loše, loše. Bojim se da ćemo nadoknaditi cca minus 2 % od Amera jučer.
Uvijek ih pratimo dok padaju. Ja sam odmah na otvaranju lupio po bidu jednu dionicu.

skinuli smo urok. [emo_zloban]

Od 6 građevinara u portfelju 2012. ostala su mi 3 -u 2013. Ispravno eliminirala iz portfelja na vrijeme – za sad 3 gubitaša.
Što će biti s Ingrom, vidjeti ću.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Od 6 građevinara u portfelju 2012. ostala su mi 3 -u 2013. Ispravno eliminirala iz portfelja na vrijeme – za sad 3 gubitaša.
Što će biti s Ingrom, vidjeti ću.

Koja 3 su eliminirani ?

Naši sugovornici upozoravaju na model propasti slovenskih građevinskih tvrtki nakon ulaska u EU. One su na europskom tržištu nastupale pojedinačno i jedna po jedna odlazile u stečaj zato što nisu dobivale posao jer nitko nije želio prihvaćati financijske garancije njihovih banaka. U samoj Sloveniji, pak, Strabag je bez problema pobjeđivao na sve više natječaja i preuzeo tržište jer su mu austrijske banke izdavale garancije. Nešto slično događa se u slučaju gradnje novoga zagrebačkog aerodroma: hrvatske tvrtke nisu dovoljno jake da bi pribavile garancije banaka za kreditiranje koncesijskih projekata pa će glavni izvođač radova biti Bouygues.

http://www.jutarnji.hr/ujedinjenje-gradevinara&mdash%3Bspajamo-7-tvrtki-da-se-obranimo-od-mocnih-europskih-konzorcija-/1087469/

Ozren, đe' kombo?


eto neki su iskoristili ovu nemoralnu ponudu na bidu i prodali po 100 kuna. još samo 800 dionica na bidu nažalost. izgleda da ipak neće biti za sve koji se žele spasiti nego samo za one najbrže

Stalno novih 800 kom na bidu.Da to nisu tvoji nalozi?

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

nestao gurač od 600+ komada na bidu.

Ozren, đe' kombo?

Nestao i onaj s prodaje.Da to nije isti šaljivčina?

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

New Report

Close