HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Gledate li uopće burzu poslije kupnje na 90 kuna ostaje praznina znači nema zainteresiranih niti po 0 kuna.Molim sve da pogledaju pravo stanje na ekranu i ne nasjedaju lažima.

Zar ti zaista misliš da je to "pravo stanje" i da će netko HDEL kupiti po 90 kn ???
A možda ne znaš pa ću ti ja reći: investitor može kupiti i sa aska ! [lol]
[/quote]
Koji bi to ludi investitor kupovao Hidroelektru s aska kad nema niti bida ( kupnje ) Očito više nema interesa za ovu dionicu a burza je najmjerodavnije mjesto gdje se to odlično vidi. Ova dionica putuje u red s Kamenskim za koje isto nitko niti ne pita.

DELUX = DIZELAS = ZIMZELEN = vodavoda = valentine = Brankica = fajrunt = Ringo = lanica = domobran = malibu = kanabis = split


Gledate li uopće burzu poslije kupnje na 90 kuna ostaje praznina znači nema zainteresiranih niti po 0 kuna.Molim sve da pogledaju pravo stanje na ekranu i ne nasjedaju lažima.

A ti si jako puno rekao, neznam sta bi da nisam čuo tu izjavu dana ,pa ako nema nikoga na bidu ne znači da nema zainteresiranih, ljudi samo provjeravaju koliko nisko ce prodavači bit spremni ić. Samo ce se odjednom stvorit masu naloga na bidu, pa to je sve dejavu. A vi filozofčine sa tim vašim "brana puca" ste već dosadni ko proljev. Neće veliki igrači dat da hdel potone ,a i nema razloga da tone, on može ić samo up u dogledno vrijeme.



Gledate li uopće burzu poslije kupnje na 90 kuna ostaje praznina znači nema zainteresiranih niti po 0 kuna.Molim sve da pogledaju pravo stanje na ekranu i ne nasjedaju lažima.

Zar ti zaista misliš da je to "pravo stanje" i da će netko HDEL kupiti po 90 kn ???
A možda ne znaš pa ću ti ja reći: investitor može kupiti i sa aska ! [lol]
[/quote]

Ne vjerujem, mozda poneki optimist plati 90 kn, ali puno je to novaca za GUBITAŠA

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]




Gledate li uopće burzu poslije kupnje na 90 kuna ostaje praznina znači nema zainteresiranih niti po 0 kuna.Molim sve da pogledaju pravo stanje na ekranu i ne nasjedaju lažima.

Zar ti zaista misliš da je to "pravo stanje" i da će netko HDEL kupiti po 90 kn ???
A možda ne znaš pa ću ti ja reći: investitor može kupiti i sa aska ! [lol]
[/quote]

Ne vjerujem, mozda poneki optimist plati 90 kn, ali puno je to novaca za GUBITAŠA
[/quote]
haha, nevjerojatno kako ja tebe čitam, i ne samo ja… [thumbsup]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.




Gledate li uopće burzu poslije kupnje na 90 kuna ostaje praznina znači nema zainteresiranih niti po 0 kuna.Molim sve da pogledaju pravo stanje na ekranu i ne nasjedaju lažima.

Zar ti zaista misliš da je to "pravo stanje" i da će netko HDEL kupiti po 90 kn ???
A možda ne znaš pa ću ti ja reći: investitor može kupiti i sa aska ! [lol]
[/quote]
Koji bi to ludi investitor kupovao Hidroelektru s aska kad nema niti bida ( kupnje ) Očito više nema interesa za ovu dionicu a burza je najmjerodavnije mjesto gdje se to odlično vidi. Ova dionica putuje u red s Kamenskim za koje isto nitko niti ne pita.
[/quote]
to što trenutno nema na bidu ne znači da nema interesa i da se bid ne može u kratkom roku popuniti… jednostavno je to takav period, pogledaj promet na drugim dionicama ovih dana, nikakv…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

ako je ingra nominala 40 a prodaja po 35.. kolika je vrijednost hdel?

nema nikoga da odgovori ??

pitate se kako sam mogao-la.kupiti nesto za 200 kn sto vrijedi manje od 100 kn..


ako je ingra nominala 40 a prodaja po 35.. kolika je vrijednost hdel?

to je pitanje nepoznanica, mislim da je bio nekakav tekst u svezi HDEL,prije nekoliko dana u jutarnjem listu,vezano za vlasništvo,poreži u arhivi ..

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/hanfa-mediteran-union-tuneli-drze-59%2c55%25-hidroelektre,77648.html

tko su ti?


pitate se kako sam mogao-la.kupiti nesto za 200 kn sto vrijedi manje od 100 kn..

ne pitamo se, ali nam nije jasno zasto ne prodas po 200 ako ne vrijedi niti 100 ???
I kako si to "kupio-la" ? Mijenjaš spol po potrebi? [wink]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Fino se ovdje prodaje skupilo, ko kusih pasa.
Zadnje dno je bilo na cca 205 kn, a sad je prva kupnja 203…
A realno nek netko pukne 200 komada po kupnji i eto hdela po 112..
Mozda bi zaista najbolje bilo da se svi maknu s kupnje, tada ni cijena ne može padati jer nece imati kome prodavati

Samo mi nije jasno zasto sada ne kupuju i ništa ne komentiraju najjaci zagovaratelji Hdela po 350 poput Vidre, Suzukija….
A lijepo sam im govorio da ce biti Hdela i ispod 200 kn

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close