HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ja sam upozoravao na ovo ćudo, nisam li DELUX?
Imate još samo par naloga na kupnji i to je to.

Prijedlog:

Maknite sv naloge sa kupnje, tada ne može padati.

lp

I TI I GUBERNATOR I GERONIMO I JA smo upozoravali na opasnost kod ovog GUBITAŠA

dobro ste to opisali Plavi
nek maknu sve kupnje i nema pada…
[/quote]

He, kada se svi maknu evo mene na bidu. Nesto onaj janaf bas ne ide na 2500 kolko vidim. Lijepo sam ti rekao da mi vjerujes. [cool]

MY PRECIOUS!!!!




Ja sam upozoravao na ovo ćudo, nisam li DELUX?
Imate još samo par naloga na kupnji i to je to.

Prijedlog:

Maknite sv naloge sa kupnje, tada ne može padati.

lp

I TI I GUBERNATOR I GERONIMO I JA smo upozoravali na opasnost kod ovog GUBITAŠA

dobro ste to opisali Plavi
nek maknu sve kupnje i nema pada…
[/quote]

He, kada se svi maknu evo mene na bidu. Nesto onaj janaf bas ne ide na 2500 kolko vidim. Lijepo sam ti rekao da mi vjerujes. [cool]
[/quote]

Polakoo

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Pa dobro Ivek, kako sad to, crni labud, a kupovao bi HDEL [lol] [lol]

@ivek666

nemaš potrebe za žurbom što se tiče HDEL-JANAF , samo se postavljaj na bid i skupljaj ,lakše ćeš izračunati ukupan minus, kada za mjesec -dva bid ode na niže razine-stoga oprez a ne žurba.


Pa dobro Ivek, kako sad to, crni labud, a kupovao bi HDEL [lol] [lol]

Ostavljam ti da odgonetnes. [cool]

MY PRECIOUS!!!!


@ivek666

nemaš potrebe za žurbom što se tiče HDEL-JANAF , samo se postavljaj na bid i skupljaj ,lakše ćeš izračunati ukupan minus, kada za mjesec -dva bid ode na niže razine-stoga oprez a ne žurba.

Koji mjesec-dva???? Stari, ne diram burzu prije veljace 2011 prema sadasnjim procjenama. Onda cu vidjeti ima li zivih, tko je na aparatima a tko je otpisan. Ne, ne ocekujem oporavak 2011. nego vise onako kao inventura. Ovi "bejlauti" samo produzavaju agoniju i kroz njih se ubija i ono sve manje preostalog zdravog tkiva. Na kraju gangrena u vecini slucajeva ipak ubije pacijenta.

MY PRECIOUS!!!!

Hm..s kim se vi svađate? Svi ste protiv dionice a nitko nije za. Kako vam ne dosadi. Evo neću ni ja braniti dionicu pa se svađajte i dalje iako ste si dobri. [lol]

tko ima hdel neka je ne prodaje ispod 400 kn..

Ok, a zašto? Imaš neke spoznaje?

Na 400 će se tek početi kupovati.

Hm, lijepo ste mi udijelili kolac a ja nisam za prodaju nego sam se nadao nekoj info koja bi dizala cijenu.
Lijepo sam rekao "ok".
Dok nema novih činjenica spreman sam dati manji dio po 335 i iznad a za ostalo ćete se morati više isprsiti.

u ovakovim situacijam bi netko kupovao na ovako niskoj cijeni ako nece padat dalje..

New Report

Close