HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dobro izvješće. Rast poslovnih prihoda 10%. Ostvarena dobit unatoč manjim financijskim prihodima i ispravku vrijednosti kratkotrajne imovine.

Slažem se kolega, izvješće odlično za razliku od DLKV i IGH koji su podbacili.
Zanimljivo da DLKV ima BV 0,8 dok jedna HIDRA na samo 0,34. Pametnome dosta!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Cudno mi je za IGH kak to…..no ovo je virtualna burza pa se ne brinem:-))))))))))

Lijepo se meze paketići po 300kom….. [thumbsup]

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Jel ima ovdje nekog od stare ekipe od prije 4 godine?!

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


Jel ima ovdje nekog od stare ekipe od prije 4 godine?!

ima, why?

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


Jel ima ovdje nekog od stare ekipe od prije 4 godine?!

ima i od prije 5 i 6 god….
Koliko ti triba???”
[lol]

;;;;;;;;;; IVANO7 ;;;;;;;;;;;;

Kolegice system jel se ovo dogodio proboj RSI-a gore? A danas povrat na točku proboja?

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Mora da je ta Hidra vrlo interesantna kad se cijena ovako ruši? A prometi i nisu bili baš mali.

16.3.2011 140,00
27.4.2011 130,67
13.5.2011 121,00

Trenutno 122,00 kn sa protrgovanih više od tisuću dionica…..

marcello

Uzeo 300 kom……
meni je ovo interesantna cjena za ulaz…..na duge staze…. [cool]

;;;;;;;;;; IVANO7 ;;;;;;;;;;;;


Mora da je ta Hidra vrlo interesantna kad se cijena ovako ruši? A prometi i nisu bili baš mali.

meni više izgleda da je HDEL velikima sve manje interesantna, pa veliki izlaze, a mali koji misle da su pametni ulaze,čista DISTRIBUCIJA na djelu [bye]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje


Mora da je ta Hidra vrlo interesantna kad se cijena ovako ruši? A prometi i nisu bili baš mali.

16.3.2011 140,00
27.4.2011 130,67
13.5.2011 121,00

Trenutno 122,00 kn sa protrgovanih više od tisuću dionica…..

To je dobro, prije par dana je izgledalo da bi mogla lako kliznut ispod 120, a sada je to postala svojevrsna razina akumulacije sa solidnim prometima. Neka se još malo prekrca na ovim razinama, to ne može biti loše za dionicu

Distribuciija je bila na 330-360kn kolega Faust, mislim da ste zalutali.
Opet se vrte iste dionice, dakle sada fondovi prodaju sami sebi jer opet misle zaraditi.
Moram priznati sjajan izum fondova da napune svoje džepove!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Hidra je grebala po godišnjem dnu ovih dana, ja uzel 300 kom po 120. na jesen prodavacu po 200. [thumbsup]

Vrši se prekrcaj na 122, interesantno…

i ovdje se nešto sprema,dugogodišnji padajući klin se probija,mogla bi biti uskoro strijela

New Report

Close