HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zakaj na hdelu nema bida? zašto nema više vjesti o kotiranju na varšavskoj burzi? gdje je dno na ovoj dionici? molim ozbiljne odgovore, ako ih ima

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Kolega Vidra ?

Gdje ste?
Jel dokupljujete?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


zakaj na hdelu nema bida? zašto nema više vjesti o kotiranju na varšavskoj burzi? gdje je dno na ovoj dionici? molim ozbiljne odgovore, ako ih ima

dno na ovoj dionici je od 120-150 kn..ako ovo smatraš ozbiljnim odgovorom uvaži mišljenje ako ne onda sačekaj mijesec-dva .

Nešto prepalo Pbz-ovce i pobjegli, valjda crnogroski sindrom, ehehe [bye]
Povlačenje Zamnom kako bi rekli ovi sa Đure

Važeći podaci za uredovni dan 04.03.2010 .

HIDROELEKTRA NISKOGRADNJA D.D./REDOVNA HDEL-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. PILIPOVIĆ RADE 88.660 14,21 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. MARIĆ PETAR 88.564 14,20 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. SALOPEK NIKOLA 88.560 14,20 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4. HIDROELEKTRA NISKOGRADNJA D.D. (1/1) 60.050 9,63 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 55.735 8,93 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. MATIĆ ANTE 48.174 7,72 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
7. SAMOBORKA D.D. 30.000 4,81 Osnovni račun SAMOBOR, HRVATSKA
8. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 5.221 0,84 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
9. ŠIMIĆ ANTE 5.110 0,82 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
10. PBZ D.D. 4.397 0,70 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 76,05

Šote more šote, šote mašala, ova robna kuća kusur ne vraća

Taj PBZ su ti mali sitnički deoničari sa investora, oni sve rade obrnuto, kupuju kad raste i prodaju kad pada.

Brodari rules a uskoro će i građevina okrenut na UPsajd [thumbsup]

Kitio sam ja i veće ulagače od vas na ovom forumu i opet ću!!!!

Zadnja 215

Gdje je sad onaj vidra koji je ovo savjetovao da kupujete i dokupujete?

Zasto se ne javi?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Kolega Vidra

Ako moze pitanje

Kada ce hdel , la varsavsku burzu?

Vi ste o tome pisali kad je cijena bila puno viša nego danas i hvalili se da lopatama kupujete hdel?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

di su sad oni što se kunu da neće kupit – ahaa eno ih čuče na bidu
uteče ask, leti za njim [lol]

Hidroelektra niskogradnja d.d. – PRIOPĆENJE ZA JAVNOST

8.3.2010 10:03:48
Dana 6. ožujka 2010. u Zagrebu je Hidroelektra Niskogradnja dioničko društvo potpisalo ugovor o izvođenju građevinskih radova na izgradnji tvornice cementa u mjestu Mes, Albanija za naručitelja Spacelift Cement Group Sh.A. iz Albanije. Vrijednost ugovorenih radova iznosi 16.450.000 EUR, a rok izgradnje je 23 mjeseca. Obveza Hidroelektre Niskogradnje je predati Naručitelju u roku od 21 dan od dana potpisa ugovora odgovarajuća jamstva banke, i dati policu osiguranja za radove i djelatnike na gradilištu.

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

Op 120 milijuna kuna posel! Op Jula 2 nula. Znao sam da imaju radova samo ih ne žele objavljivati na sva zvona, jer onda bi cijena potonula kao u slučaju Dalekovoda.

Bravo Hidra Bravo
A i ovaj posao u Buzinu će zemljane radove izvoditi stoposto Hidra jer već ima tamo stojeve na trasi auto-ceste Zabreg Sisak, tak da to mogu Miličiću u fušu odraditi, da ne voze povratnu turu prazni.
Znači još manji troškovi još bolje poslovanje!
A novi posao = nova cijena, tako kaže onaj Krezme

Brodari rules!! [thumbsup]

Kitio sam ja i veće ulagače od vas na ovom forumu i opet ću!!!!


di su sad oni što se kunu da neće kupit – ahaa eno ih čuče na bidu
uteče ask, leti za njim [lol]

Hidroelektra niskogradnja d.d. – PRIOPĆENJE ZA JAVNOST

8.3.2010 10:03:48
Dana 6. ožujka 2010. u Zagrebu je Hidroelektra Niskogradnja dioničko društvo potpisalo ugovor o izvođenju građevinskih radova na izgradnji tvornice cementa u mjestu Mes, Albanija za naručitelja Spacelift Cement Group Sh.A. iz Albanije. Vrijednost ugovorenih radova iznosi 16.450.000 EUR, a rok izgradnje je 23 mjeseca. Obveza Hidroelektre Niskogradnje je predati Naručitelju u roku od 21 dan od dana potpisa ugovora odgovarajuća jamstva banke, i dati policu osiguranja za radove i djelatnike na gradilištu.


Posao stoljeća baš kao i sa Crnom Gorom laži , laži , laži me …………..

Ja otišao pogledati na ZSE i stvarno piše službena obavijset sve transparentno.

Ne znam čemu ta sumnjičenja od nekih kolega. Jasno mi je da se nisu još nakrcali ali neka ne čekaju, jer vlak neće nikoga čekati.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=29273

Kitio sam ja i veće ulagače od vas na ovom forumu i opet ću!!!!


Ja otišao pogledati na ZSE i stvarno piše službena obavijset sve transparentno.

Ne znam čemu ta sumnjičenja od nekih kolega. Jasno mi je da se nisu još nakrcali ali neka ne čekaju, jer vlak neće nikoga čekati.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=29273

To je primjer perspektive i transparentnosti.
Od Hidroelektre bi trebale učiti sve firme na ZSE.
U ovoj kriznoj godini dobivati ovakve poslove u inozemstvu pa to je fantastično.
Ovo je najbolji građevinar ubjedljivo.
HID-HID-HIDRA !!!!

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

– kupuje se kada nitko neće i onda čekanje, nekada duže a ponekada kraće… [thumbsup]

a kupnja 5 do 6 dionica , i to bi se trebalo zvati kupnjom ?

Ante kipa

250 komada sasuo po kupnji netko..
Taj isto vjerojatno misli da je hdel jeftina [bye] [bye]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close